• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
lizatko ten doma nemame a jet do obchodu se mi teda nechce :slight_smile: a to pomaha?
9. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no teda holky vy jste dneska nejak ukecane :slight_smile: :grinning:
9. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no holky idem vám napísať svoj aktuálny stav....ešte som to nedostala :grinning: :grinning: :grinning: no síce je ešte len šesť, ale aj tak sa z toho teším......dúfam, že to na mňa nepríde niekedy v noci a bude po bábu....
no tak idem radostne očakávať ďalej, čo sa so mnou stane :grinning: :sunglasses:
10. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka, tonic si nedávaj...
10. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maka, tonic nie...čo sa tyka tvojej otazky, oxytocin mi pichli okolo 8,00 a porodila som o 14,10...po vysilujucich bolestiach neporovnatelnych s prirodzenym porodom....velmi tažky porod s nasledkami na zdravi...spatne to považujem za privelke nasilie spachane na mne i mojom dietati, ktore som dovolila...naozaj lutujem, že som to vtedy dopustila :unamused:
10. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak simuska a maka uz rodia,? ze tu je dajak ticho?? :grinning:
11. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy kolko ti meska? drzim palce. a norikk, maka si myslim ze uz babo aj ma a vyzera to aj na simi :dizzy_face:
11. mar 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..tak konecne som tu po par dnoch..bola som strazit neter:Dtak som sa hrala na mamicku..jooj akoby som si to len so sestou milerada vymenila:D:Da este brala aj mensie babetko..:slight_smile:

a aco akosa amte??ako tak vidim tak dievcata nam tu uz asi ordia..ak uz neporodili:Dtak im drzim palce..

a co vy??akos a amte??
11. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj....tak mne je furt nevolno :zipper_mouth: ...a treba sa mi este dochystat,zajtra cestujem k priatelovi na vikend....on totiz byva 150 km daleko,taze nie sme spolu tak casto...a rano este do skoly :frowning2:
11. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no tehuľky....už patrím medzi vás :grinning: :grinning: :grinning: mešká mi deň a urobila som si rapiclear direct a sú tam dve :grinning:
inak kedy sa má ísť k doktorke na krv? má zmysle tam ísť už zajtrta či až o týždeň?
11. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tyzden romi, ja som bola tri krat,kym mi potvrdili tehu.....proste cakali,ci to neni len meskajuca...ale kedze ti ukazalo dve ciarky,istotu uz mas...len vies,oni nemusia psotupovat tak rychlo...
11. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk, tak teda ešte ten týždeň vydržím....a potom pôjdem :grinning: juj , ale to sú zmiešané pocity....tak aj tak najviac je to radosť :D
11. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy gratuluju :slight_smile:
11. mar 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :grinning:
holky ale už aj ja teraz riešim ako ro doma oznámiť :grinning:
u priateľa sa až tak nebojím, ten si robí z mamky stále srandu, že bude babička, tak ju už tak preventívne pripravil....no ale u nás sa bojím, že mi drahého zavraždia :grinning:
11. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz mi napadlo, že mamina má o 3 týždne narodky, tak jej môžem dať rovno obrázok zo sona :grinning:
11. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy myslim, ze kdyz bylo miminko planovane tak to bude v pohode, hlavne si stojte za svym :slight_smile:
jak to ted udelas se skolou? Ja taky studuju v Brne :slight_smile:
12. mar 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mimčo bolo tak tajne plánované :grinning: sme ešte mladí a tak, ale nám to nevadí, práve sa z toho tešíme....som hovorila, že v štyridsiatky už budeme mať dospelé deti :grinning:
no ale moji rodičia to ešte nevedia....a toho sa bojím, lebo tí stále hovoria len o tom ako musím dokončiť školu, oni nechceli ešte ano o svdbe počuť :grinning:
a z tou školou neviem, tento semester určite skončím, ale dúfam, že ma nebudú trápiť nevoľnosti, lebo potom si to už všetci všimnú :grinning:
a v ZS neviem či nastúpim...dátum pôrodu mi to vypočítalo v polke novembra, tak uvidíme.....no nechcem sa strašiť, ale moja mamina mala ťažké tehotenstvá....musela byť vždy dlho v nemocnici a aj veľa potratov si prežila :pensive: ...no a ja mám ešte Rh- tak dúfam, že to nejak zmáknem....
no ale keď sa bude dať tak štúdium nepreruším....uvidím jak sa bude dariť :grinning:
ale pochybujem, že by som zvládla ísť hneď s priateľom bývať do brna...sama...keď tam nemáme nikoho...túto nám krpca aspoň má kto postrážiť a všetko.....
12. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a práve mi praiteľ povedal, že celú noc nespal, a keď ho ráno mamina zbadala, tak hneď vedela koľká bije :grinning: tak u nich to už asi všetci vedia :grinning: :grinning: :grinning: a ešte jeho bratranovi sa tiež nejak zadarilo uobiť bábo, tak môžme mať rovno dvojitú svadbu :grinning:
12. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy my taky bydlime s manzelem v Brne nikoho tu nemame. Nasi rodice bydli 100km od nas, takze maleho nema kdo pohlidat, studovat budu od zari dalkove (ted mam pul roku prerusene studium a povazuju to za to nejlepsi co jsem mohla udelat) nevolnosti jsem na zacatku nemela, ale problemy me potkaly prave az po preruseni studia :slight_smile:
12. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...gratulujem ti:slight_smile:kolko mas rokov?
12. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím, že to bude ťažké s tou školou....však nejak sa to vyrieši
teraz to musím oznámiť doma, ale neviem ako :grinning: bojím sa že mi zavraždia priateľa :grinning:

ahoj lia :slight_smile: ďakujem ja mám 20....a mimčo nebolo až tak plánované ako chcené :grinning: (teda ja som chcela, ale priateľ chcel ešte aspoň rok počkať)
12. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy..to njeka tak ako u nas...ja chcem velmi babo..mozno aj priatel..ot neivme..neviem sa z neho vysomarit..ale tak tesim saa s tebou.. :slight_smile: ucite to vasi prijmu uplne dobre...
12. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ale keby ste ma videli aká vyškerená chodím teraz stále :grinning: :grinning: :grinning:
však moja mamča to spozná už len podľa tej mojej radosti, čo zo mňa sála :grinning:
12. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky ako sa máte? :dizzy_face:
12. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy31: držím ti palce, ja mám tak isto rokov ako ty, a tiež by som chcela dieťa, ale nemôžem o tom ešte ani rozmýšľať, doma by ma asi vyrazili a hlavne nedostala by som ani cent :( vy ste finančne s priateľom dorbe zabezpečení? držím ešte raz palce---
12. mar 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta: ďakujem za povzbudenie :slight_smile:
a čo sa týka toho zabezpečenia- tak ani nie....teda ja s priateľom určite nie....ja som teraz prváčka na VŠ, tak mám asi tak 200 eur na účte :grinning: a priateľ teraz končí školu, tak po štátniciach musí ísť do nejakej poriadnej roboty, nech niečo máme.......ako nám obom rodičia niečo našetrili, po knižkách a tak, ale sami nemáme nič :sweat_smile:
ale tak bývať máme ísť kam a priateľ by chcel zobytniť podkrovie u nich, tak by nám mal kto pomôcť s bábom, lebo si neviem predstaviť, že by sme sa mali ísť odsťahovať sami do nejaké bytu....neskôr áno, ale aspoň prvé mesiace...možno rok....aj kvôli škole...
a čo sa týka toho oznamovania doma....u priateľa to už vedia....jasne, že mu nadávajú, že je nezodpovedný a tak, ale to ich za chvíľku prejde (on má 24)....horšie je to u mňa...toho sa fakt bojím, ale chcem počkať kým to budem mať potvrdené od doki a potom to až poviem doma....ak sa to nedozvedia z iných kruhov :sweat_smile:
12. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy: aha, no ale aspon vám rodičia šetrili... u mňa doma je to tak, že mama mi niekoľkokrát už povedala dosť nepríjemným spôsobom, že na svadbu nedostanem ani cent, a ak by som otehotnela, tak mám ísť bývať k priateľovým rodičom, ale priateľová mamka by asi tiež zkolabovala, čiže ja vôbec neviem kedy vôbec budem mať vlastné dieťa, a kedy konečne budem môcť bývať s priateľom, nakoľko ja som prváčka na VŠ a on druhák a čo sa mojich financí týka, môj momentálny majetok je pár eur v peňaženke a priateľ si len nedávno našiel prácu popri škole a robí tam len tri dni v týždni, ja síce doučujem angličtinu a chodím opatrovať deti ale peniaze miniem na účet za telefon, antikoncepciu, drogériu a to je asi tak všetko... :(

no ale už sa len ľutujem, ako všímam, takže stačilo by... :slight_smile:
12. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Ja som chorá :frowning2: Teplota, hrdlo, hlava :confounded: Čo poradíte? Čajík a deku?
12. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska: taky me skolil nejaky bacil, mam teda jenom rymu a po ranu me boli v krku, ale necitim se zrovna nejlip.
Urcite pomuze Paralen a bylinkovy cajik :slight_smile:
12. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jee Adelka :slight_smile: ja som myslela že to už ne teba prišlo ked si tu vtedy tak dlhšie nebola :grinning: tak som rada že ťa tu zas vidim :dizzy_face: ako sa mavate? :dizzy_face:
12. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok