• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
Mne sa nevolnost vztahuje na ludi :grinning: :sunglasses:

Tiez chcem nejaky farebny asi... chces 3 ci 4 kolesovy? Ja by som rada ten 3, ale neviem, ako sa mi s nim bude narabat :unamused: A minimalne 2 farebny, farby uvidim podla pohlavia :grinning:
16. apr 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nataly...ahoj..a tvoje fotocky su kde?:slight_smile:odfot si brusko..a sup sem s nimi:slight_smile:hehe sak uz si pomaly v 20 tt..a mal len 3 fotocky..:slight_smile:a posledna zo 17tt:slight_smile:
16. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam 4 :grinning: A nove neviem kedy pribudnu. Mozno sa mi vecer bude chciet vyhrabat fotak a postavit sa k zrkadlu :grinning:
16. apr 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stvorkolesovy urcite....klasicky....natalie a s kym to budes kupovat? ako?? a kde budes byvat s malym teda?
16. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem byvat u babky, na konci sk. roka sa k nej uz stahujem, a drobec bude mat aj vlastnu izbu, tak si vsetko zariadim podla seba :slight_smile:
16. apr 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a stvrty rocnik?
16. apr 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach :unamused: Asi ISP...
nataly..no tak to urcite sa postav:slight_smile: a odfot sa..aby si mala nejaku pamiatku na rastuce brusko:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
lia, no len keby rastlo :unamused: :grinning:
16. apr 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj urcite sa to rozbehne..ved uz si mala v 17 tt brusko...vykukajuce..tak uz aj terza musis mat
16. apr 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
tak si sa natalie rozhodla ist uz teraz ku babke? :slight_smile: super... :slight_smile:
baby neda mi neukazat vam nasu kratku mafianku... :grinning: som nemala fotak so sebou, tak som ju cvakla, ked sme prisli z prechadzky... :sweat_smile:
16. apr 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia snad sa to uz rozbehne :grinning:

adka - no viacmenej ano, uz som rozhodnuta. Babka ma obrovsky dom, tak bude kde byvat. Len s tym jazykom to bude o nervy :confounded: Je moja jedina zachrana, tak ju (aspon na cas) vyuzijem :wink:

Fotka je uzasna! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne...ked ponukaju pomoc, preco ju odmietat... :slight_smile: ale tak isto sa tam budete mat lepsie ako tu...na svk pes chcipol (sry ale sak viete ako sa to hovori)... :rolling_eyes:
16. apr 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka - foto je krásna :dizzy_face: Takú mafiánku by som rada stretla :wink:

natalie - babku máš vo francúzsku, nie? Neučíš sa franinu na škole? :grinning:

Ja som bola na kontrole, tak vraj do dvoch týždňov by malo byť po všetkom. Tak sa sa zľakla (šok), že som celá stuhla a lekár sa smial, či by som radšej bola tehotná do konca roka :grinning:
16. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marus, je to haluz, ked vies termin do kedy by sa malo babo narodit ale aj tak je z toho clovek akosi vedla... :sweat_smile: take krasne to je... :grinning:
16. apr 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska - praveze vobec neviem francuzsky :grinning: Len par uchylnych viet od mojho brata :grinning:

adka - jasne, aspon ze mam babku, inak fakt neviem, co by som urobila :unamused: Len sa trochu bojim tej zmeny :frowning2:
16. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som bola asi v 25 týzdni, ked nam prisiel kocik..sme objednavali cez internet..a vybavicku sme mali nekupenu dopredu..ved nemozme predsa nakupovat potrebne veci az po porode..nestastie sa moze stat kedykolvek a vybavicka to urcite neovplyvni...to je moj nazor..tiez sa hovori, ze sa nemaju kupovat vecicky pred otehotnenim, lebo zena neotehotnie a otehotneli sme na prvy sup.. :grinning: :grinning:
No Natalie...ja som sa fotila dost casto a niekedy az s odstupom casu vidis ten rozdiel na brusku..8o))
16. apr 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss - ja tak o dva mesiace zacne kupovat asi vo väcsom :grinning: Lebo ked sa odstahujem, neviem aka je tam situacia - urcite je vsetko drahsie :unamused:
16. apr 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..moze byt..ktovie ake veci maju vo FR.. :wink: :wink: ..tam ti bude doooobre...akurat postielku sme dali do spalne vecer pred porodom.. :grinning: :grinning: ..2 mesiace pred porodom som mala vsetko oprane a ozehlene..
16. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja niekedy aj cely tyzden zabudnem, ze som tehu :grinning: Vobec na to nemyslim a tyzden mi strasne rychlo ubehne. A potom su chvilky, kedy na to myslim stale a vzdy by som sla nieco kupovat :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam.. :grinning: :grinning: ..kamoska ma termin 10.10. :grinning: :grinning: ..teraz s nou prezivam vsetko odzaciatku, lebo ja som tiez rodila v oktobri..
16. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
So mnou to nema kto prezivat :grinning: Ale ja to prezivam sama so sebou :grinning:
16. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tu prezivam s kazdym..8o)))
16. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vdacna za konika, aspon tu mam nejakych ludi :grinning:
16. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ved ani ja sa nemam s kym cely den porozpravat...aspon tu nachadzam babusky, s ktorymi sa da kecat.. :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozes sa rozpravat s tym svojim drobcom :grinning:
16. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale on mi nechce odpovedat :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este si ho nenaucila odpovedat? :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, zatial sa mi nedari..niekedy sa na mna tak pozrie, akoby mi chcel povedat.."co trepes??" :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon ze tak zatial LEN tvari :grinning: Mozno ked neprestanes, tak to raz bude jeho prva veta :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok