• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
No, tak to snad nie..to by ma teda moc nepotesilo..a ako sa citis??nejake extra chute??ja to, com som jedla v prvych 4 mesiacoch som az doteraz nemusela vidiet.. :grinning: :grinning: Bleeee..aj take veci co som predtym milovala..
16. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ziadne extra. Jem to co doteraz. Kazdy den zjem aspon 1 jablko (niekedy 2). Snazim sa jest zdravo, ale sladke si niekedy neodpustim :grinning: Zjadne cokolady, ale napr. croissanty milujem :dizzy_face: A ovocie, zo zeleniny hlavne mrvka. Mäso takmer ziadne, ale ked uz tak, len kuracie. Ryby milujem :dizzy_face: A tofu, to je moja laska :grinning: Vsetky tie zdrave jedla, co ludia nechcu ani vidiet, ja zboznujem :zipper_mouth: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiez nemusela maso...a jedla som same ovocie a z toho som dost pribrala..ovocie je sami cukor..nabuduce budem vediet.. :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som mala asi pred hodinou melon cerveny :dizzy_face: Ovocie milujem, dokazala by som ho jest na kila, tak ma strasne stve, ze je take sladke :rolling_eyes: Snazim sa aj zeleninu, no ale... :grinning:
16. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8o)))..tak tebe to neuskodi..ja som mala 84kg, ked som otehotnela a pri porode o 21 viac..ty mozes toho ovocia jest kolko ti chuti.. :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam teraz 55-56 kil... som zvedava, kolko priberiem do konca tehu :grinning:
16. apr 2010 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no..ved potom daj vediet.. :grinning: ..idem kuknut Panelak.. :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved ja sa este vratim.. :grinning:
16. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja mam zapnuty, ale len ako zvukovu kulisu :grinning: Zatial sa maj, prijemne pozeranie :grinning:
16. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze 55kg... :sweat_smile: koxo natalie sak ta odfukne... :sweat_smile: ja som pribrala cez tehu 9 kil a ztoho 6 ani bohovi dole... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda schudla som hned po porode 8, no lenze ked som prestala kojit, nabrala som dlasie nazad... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: akosi som zabudla, ze uz nie som tehotna a nemozem tolko futrovat... :grinning:
16. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adka neboj, zatial ma neodfuklo :grinning: Vzdy som mala traumu z toho, ze vela vazim... Ale potom som ani za boha nemohla pribrat, ked som mala problemy :unamused:
16. apr 2010 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No dievcata..ja nestiham pri malom ani jest..stale som v pohybe a tiez mi este zostalo 6 kg..nechapem..
16. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misss - to je prave tym, ze nejes.

Natalie - ty odo mna odides? :cry: Neprides ani pozriet potom?? :frowning2:
16. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kattka, moze byt..nestiham obnovovat zasoby v tele.. :grinning: :grinning: --snad to raz odide..
16. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam o nejake 3 kila viac, ako pred tehu a myslim, ze sa ich uz nikdy nezbavim :grinning: Ale netrapi ma to velmi :grinning:
16. apr 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no..ja by som chcela zhodit nejake kila, kym znova otehotniem, lebo, ked si predstavim, ze by som bola zase nad 100, tak to je horor.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Planujes dalsie mimco? :dizzy_face: Aj ja by som rada, ale az tak o tri roky :frowning2:
16. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz este nie, mam cas este aspon 2 roky..dovtedy to musim zhodit...snad sa mi to podari.. :angry: :angry:
16. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nooo tak dovtedy urcite :wink: Budem drzat palce, mozno aj ja by som sa na to mala dat :grinning:
16. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: .mame na to koooopec casu.. :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dovtedy aj 20 kil schudneme! :grinning:
16. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ooooooooooooooooooooooooooo...bodaj by... :grinning:
16. apr 2010 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Az tolko by si chcela? :grinning: V podstate ked si vezmes, ze za cely rok mas schudnut 10 kil, to nie je vela :grinning: Ale prax je uz hrosia :grinning:
16. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no..ja odkedy som zacala brat antiko, tak som pribrala za rok 10 kg..potom som menila kazdu chvilu tabletky a bolo to len horsie..pomalicky som isla hore alebo vaha stala a to som robievala cokolvek..zdravo som jedla, chodievala cvicit, drzala hnusne drasticke diety a ked sa ani po 2 mesiacoch na vahe nic zavratne neudialo, tak som sa na to vybodla.. :frowning2:
16. apr 2010 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ku tym 20-tim kilam sa aj ja pridavam... :grinning:
ja som sa posledny tyzden zacala snazit pravidelne jest, tak mozno pre zaciatok by to mohlo pomoct...a za "chvilu" bude mala behat tak chtiac nechtiac budem aj ja... :grinning:
16. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keby sa dalo aj tu na konikovi zahadzovat, ze??mali by sme si kupit ten nejaky pas na brucho, nech cvici za nas, nie?? :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sa nedokazem dokopat k cviceniu a pri malej sa to ani nejako neda + ja este aj studujem... :unamused: Ale mam nejakych... 58,5 kil? Tak na 55 by som rada zhodit :dizzy_face: :grinning:
16. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dalsia adeptka na odfuknutie... :grinning: ja mam 78 teraz... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejako nie a nie s tym pohnut...ja nemam energiu pri malej cvicit...bud som taka zdeptana z toho, ze cely den krici (poslednou dobou, najprv zapricinene nadhcou a potom momentalne zubkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) alebo si tam taky upratovaci maraton, ked slecna spi, ale je mi to prrrd platne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka ty nechudni, lebo ta uz ani vidno nebude :grinning: A jasne ze dojdem, ved este ani neviem, ako to bude so skolou. Ked budem mat ISP alebo nieco podobne, tak raz za cas budem musiet dochadzat... A mozes dojst hocikedy aj ty :wink:

Baby vy ma tak strasite s tym priberanim :grinning: Asi si zacnem hladat diety uz teraz :grinning:
16. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adka, tak to si mozeme podat ruky, akurat, ze ja mam este o 10 kg viac..inak je to u nas presne ako pises.. :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok