• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
natalie, neblbni..ja som mala 50 kg asi ked som mala 12 rokov..8o))..ty sa nemusis nicoho bat..
16. apr 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
natalie neboj...ja som nikdy nebola chuda a vzdy sa mi strasne tazko chudlo, som sa mohla aj poskladat do kocky, ale to sadlo ma tak lubi, ze sa ma nechce vzdat...ale sak ty si ako tintitko, tak pokial sa bude stravovat stale normalne a neprezierat do prasknutia, tak priberies a aj to krasne schudnes...ako moja kamoska pribrala cez tehu 20 kil a do mesiaca mala este menej ako pred otehotnenim...a to kojila, takze diety nehrozili... :wink: tak hadam som ti trocha nadeje podstrcila... :grinning:
16. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa tym nerada chvalim, ale moj "rekord" bol 44 kil... A mam 172cm :pensive:
16. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja mam 50 :D na zaciatku tehu som mala 46 :D
16. apr 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa pri tehu tesila hlavne na to priberanie. Aby ma konecne aj bolo vidno :grinning: A zas nejakych 30kil pribrat nechcem :grinning:
16. apr 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale uz neprovokujte... :angry: :sweat_smile: :grinning:
sak ja raz budem mat tiez nazad svojich 58kg... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: asi az ked sa zacnem rozkladat ale budem mat... :grinning:
16. apr 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, mne este zostalo celkom slušne brusko..mozno tak na 5 mesiac..8o))
16. apr 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby brala by som tak 10 kil z vas :grinning:

Prave papam kuracie mäso... ved co, ze je pol jedenastej :grinning: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ..natalie,len pekne papkaj..ved to je pre babatko. :grinning: :grinning: .
16. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss suhlas...mne tiez...kebyze niekomu poviem ze cakame dalsie uz v lete, tak mi to zozerie aj s navijakom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to poooojde dole...mne to sice trocha stazuje ta rana po cisarskom, ked mam narusene svalstvo, ale nejak to dam...verim si... :grinning:
chces to kurierom alebo na dobierku natalie? :grinning: :grinning: :grinning:
no nic baby...padam spat... :wink: bruuu... :wink:
16. apr 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa momentalne spolieham trochu na stahovacie pasy..nie zeby som s nimi chcela schudnut, ale aspon mi to trochu "podvihnu".. :grinning: :grinning: ..
A Adka, podelme si to..ty 5 a ja 5..dobre??
Papa
misss ja si to rozmyslim a rano ti dam vediet... :grinning:
zajtra tu budem zas zabrzdene lebo mm ide tahet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz ozaj padam... :grinning: bruu... :wink:
16. apr 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka najlepsie hned :grinning: Ale jooj, nebudte zle a neprajte mi to! :grinning:
Minule mi lekar vravel, ci drzim dietu :rolling_eyes: Som myslela, ze mu taku vylepim! Ja sa snazim a on ani ocenit nevie :angry: :grinning:

Inak baby ved kaslite na to... mate krasne deti, uzasne polovicky, ktore vas miluju take, ake ste. Co viac si mozete priat? :wink:
16. apr 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK..adka, to aj moj..tak si zajtra piseme.. :grinning:
16. apr 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalie, ale aj ta milujuca polovicka vie pekne podrypnut....a my ti natalie nic zle neprajeme..
A naco sa takymi hovadinami zatazovat..ty si len pekne uzivaj tehotenstvo a teskaj sa z rastuceho bruska..ved zase to nezazivame tak casto..a zase to "brusko", co mi zostalo mi aspon pri kazdom pohlade do zrkadla pripomenie, kto v nom tolke mesiace byval..8o)) :grinning:
16. apr 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Suhlasim :wink:

Moja matka zas zacala drasticky chudnut hned po porode - teraz ma vahu tusim nejak okolo 55 kil. V tehotenstve ale pribrala len tusim 4,5 kila, a aj to sa jej zdalo vela :confounded:
16. apr 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha..tak to sa zase mne zda dost malicko.. :confounded:
16. apr 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ale to zas nie je velmi dobry priklad :grinning:
16. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda nie...tehotenstvo si treba uzivat a nicim sa nestresovat, lebo vsetko sa prenasa na babatko..
16. apr 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A z vlastnej skusenosti, ti poviem, ze nasledky zostavaju dodnes - hlavne po tej zdravotnej stranke u mna :confounded:
16. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to..a naco zatazovat nase deturatka nasou blbostou, lebo chceme byt aj v tehotenstve chude..kamoskina mama sa snazila zozaciatku chudnut, nech vela nepriberie a nakoniec sa jej to tak otocilo, ze pribrala vyse 30 kil...
16. apr 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj podla mna... cim si to zena viac kontroluje, tym viac sa jej to vymyka z ruk :wink:
16. apr 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne..
16. apr 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz zacinam byt nejaka unavena, tak si idem lahnut :slight_smile: Dobru noc :dizzy_face:
16. apr 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat som ti to isla napisat aj ja..dobru nocku.. :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte byba...este spite? :angry: :grinning:
vstaaaaaaaaaaavt, uz je raaaaano... :grinning:
my sme spali do pol osmej tak mi je faaajn... :grinning:
natalie neprajem ti nic ine, len pohodove tehu a krasneho mimiska... :wink:
jaj a co by som si priala este okrem super mm a nadhernej dcery? milionove konto a aspon kusok stihlejsiu postavu, nech sa necitim ako sud piva... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze az teraz to po sebe citam... :sweat_smile: nie byba ale baby... :grinning:
17. apr 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok