Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
16. apr 2010

No, tak to snad nie..to by ma teda moc nepotesilo..a ako sa citis??nejake extra chute??ja to, com som jedla v prvych 4 mesiacoch som az doteraz nemusela vidiet.. 😀 😀 Bleeee..aj take veci co som predtym milovala..

natalie_tmk
16. apr 2010

Ziadne extra. Jem to co doteraz. Kazdy den zjem aspon 1 jablko (niekedy 2). Snazim sa jest zdravo, ale sladke si niekedy neodpustim 😀 Zjadne cokolady, ale napr. croissanty milujem 😵 A ovocie, zo zeleniny hlavne mrvka. Mäso takmer ziadne, ale ked uz tak, len kuracie. Ryby milujem 😵 A tofu, to je moja laska 😀 Vsetky tie zdrave jedla, co ludia nechcu ani vidiet, ja zboznujem 🤐 😵

misss
16. apr 2010

ja som tiez nemusela maso...a jedla som same ovocie a z toho som dost pribrala..ovocie je sami cukor..nabuduce budem vediet.. 😀 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

Ja som mala asi pred hodinou melon cerveny 😵 Ovocie milujem, dokazala by som ho jest na kila, tak ma strasne stve, ze je take sladke 🙄 Snazim sa aj zeleninu, no ale... 😀

misss
16. apr 2010

8o)))..tak tebe to neuskodi..ja som mala 84kg, ked som otehotnela a pri porode o 21 viac..ty mozes toho ovocia jest kolko ti chuti.. 😀 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

Ja mam teraz 55-56 kil... som zvedava, kolko priberiem do konca tehu 😀

misss
16. apr 2010

no..ved potom daj vediet.. 😀 ..idem kuknut Panelak.. 😀 😀

misss
16. apr 2010

ved ja sa este vratim.. 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

Aj ja mam zapnuty, ale len ako zvukovu kulisu 😀 Zatial sa maj, prijemne pozeranie 😀

adka_praha
16. apr 2010

ze 55kg... 😅 koxo natalie sak ta odfukne... 😅 ja som pribrala cez tehu 9 kil a ztoho 6 ani bohovi dole... 😝 teda schudla som hned po porode 8, no lenze ked som prestala kojit, nabrala som dlasie nazad... 😝 😅 akosi som zabudla, ze uz nie som tehotna a nemozem tolko futrovat... 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

adka neboj, zatial ma neodfuklo 😀 Vzdy som mala traumu z toho, ze vela vazim... Ale potom som ani za boha nemohla pribrat, ked som mala problemy 😒

misss
16. apr 2010

No dievcata..ja nestiham pri malom ani jest..stale som v pohybe a tiez mi este zostalo 6 kg..nechapem..

kattka08
16. apr 2010

misss - to je prave tym, ze nejes.

Natalie - ty odo mna odides? 😢 Neprides ani pozriet potom?? ☹

misss
16. apr 2010

kattka, moze byt..nestiham obnovovat zasoby v tele.. 😀 😀 --snad to raz odide..

kattka08
16. apr 2010

Ja mam o nejake 3 kila viac, ako pred tehu a myslim, ze sa ich uz nikdy nezbavim 😀 Ale netrapi ma to velmi 😀

misss
16. apr 2010

no..ja by som chcela zhodit nejake kila, kym znova otehotniem, lebo, ked si predstavim, ze by som bola zase nad 100, tak to je horor.. 😝 😝

kattka08
16. apr 2010

Planujes dalsie mimco? 😵 Aj ja by som rada, ale az tak o tri roky ☹

misss
16. apr 2010

teraz este nie, mam cas este aspon 2 roky..dovtedy to musim zhodit...snad sa mi to podari.. 😠 😠

kattka08
16. apr 2010

Nooo tak dovtedy urcite 😉 Budem drzat palce, mozno aj ja by som sa na to mala dat 😀

misss
16. apr 2010

😀 😀 .mame na to koooopec casu.. 😀 😀

kattka08
16. apr 2010

Dovtedy aj 20 kil schudneme! 😀

misss
16. apr 2010

Ooooooooooooooooooooooooooo...bodaj by... 😀

kattka08
16. apr 2010

Az tolko by si chcela? 😀 V podstate ked si vezmes, ze za cely rok mas schudnut 10 kil, to nie je vela 😀 Ale prax je uz hrosia 😀

misss
16. apr 2010

no..ja odkedy som zacala brat antiko, tak som pribrala za rok 10 kg..potom som menila kazdu chvilu tabletky a bolo to len horsie..pomalicky som isla hore alebo vaha stala a to som robievala cokolvek..zdravo som jedla, chodievala cvicit, drzala hnusne drasticke diety a ked sa ani po 2 mesiacoch na vahe nic zavratne neudialo, tak som sa na to vybodla.. ☹

adka_praha
16. apr 2010

ku tym 20-tim kilam sa aj ja pridavam... 😀
ja som sa posledny tyzden zacala snazit pravidelne jest, tak mozno pre zaciatok by to mohlo pomoct...a za "chvilu" bude mala behat tak chtiac nechtiac budem aj ja... 😀

misss
16. apr 2010

keby sa dalo aj tu na konikovi zahadzovat, ze??mali by sme si kupit ten nejaky pas na brucho, nech cvici za nas, nie?? 😀 😀

kattka08
16. apr 2010

Ja sa nedokazem dokopat k cviceniu a pri malej sa to ani nejako neda + ja este aj studujem... 😒 Ale mam nejakych... 58,5 kil? Tak na 55 by som rada zhodit 😵 😀

adka_praha
16. apr 2010

dalsia adeptka na odfuknutie... 😀 ja mam 78 teraz... 😝 a nejako nie a nie s tym pohnut...ja nemam energiu pri malej cvicit...bud som taka zdeptana z toho, ze cely den krici (poslednou dobou, najprv zapricinene nadhcou a potom momentalne zubkami 😝 ) alebo si tam taky upratovaci maraton, ked slecna spi, ale je mi to prrrd platne... 😝

natalie_tmk
16. apr 2010

katka ty nechudni, lebo ta uz ani vidno nebude 😀 A jasne ze dojdem, ved este ani neviem, ako to bude so skolou. Ked budem mat ISP alebo nieco podobne, tak raz za cas budem musiet dochadzat... A mozes dojst hocikedy aj ty 😉

Baby vy ma tak strasite s tym priberanim 😀 Asi si zacnem hladat diety uz teraz 😀

misss
16. apr 2010

Adka, tak to si mozeme podat ruky, akurat, ze ja mam este o 10 kg viac..inak je to u nas presne ako pises.. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre