Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
21. apr 2010

Adka, ten moj si to aj vyskusa, ked pojdem na 4 dni do nemocnice.. 😀 😀 ..som zvedava, co mi povie..ze ake to bolo.. 😀

tara39
21. apr 2010

v 16.tom? tak skoro? 🙂 ja budem nabuduci v 17.-tom tak uz by to teoreticky mohlo ist... 🙂 ano? aj moj ma 12 🙂 a druhy 9 🙂 frajer, ani neviem nemozme sa kontaktovat ale mamina mi dala mu zavolat na chvilu tak podla vsetkeho zaraba a tak

misss
21. apr 2010

jasne..uz by mohli vediet, ak sa nebude schovavat.. 😀 😀 ..kamoske sa schovaval az do 8 mesiaca..
jeej..to je strasne ze sa nemozte kontaktovat..to mi je luto..chudatko..este si toho pretrpite..takto sa snazi??tak to je super..

adka_praha
21. apr 2010

preco ides do nemocnice? 😕

tara39
21. apr 2010

hadam nebude 😉 ano je ale tak aj tak je to ovela lepsie ako keby som si babo dala vziat...alebo keby ma vyhodili z domu...to som taka stastna ze sa ani jedno z toho nestalo ze az. snazi snazi, mal by prist tento alebo buduci tyzden tak sa s nim porozpravam, urcite ma uz aj nieco nakupene, uz v druhom tyzdni kupoval dupacky 🙂 ibaze v ruzovej farbe 🙂 tak uvidime

misss
21. apr 2010

mala by som ist na laparoskopiu..budu mi vyberat cystu, co mam na vajecniku.. ☹

adka_praha
21. apr 2010

juuj...tak to je neprijemne...nechcela ist sama potvora? 😠

misss
21. apr 2010

jeeej..zlatý.. 😀..budete určite dobrí rodicia.. 😀
tak určite je to lepsie..ja keby som si nechala zobrat babo, tak by som si to nikdy neodpustila.. ☹

tara39
21. apr 2010

misss ani ja, preto som to neurobila. misss dufam, ja budem musiet este stihat skolu, odbiehat na skusky, a nechcem babo zanedbavat ☹

misss
21. apr 2010

nechcela Adka, nechcela..uz ju tam mam vyse 2 rokov a uz ma 6,5x5,5cm.. 😀 ..tak bude asi lepsie, ked ju vyberu..ved uvidime..v juni idem na kontrolu a potom lekar povie, ze co dalej..

Tara..ked to zvladli ine..aj na skole sme mali baby, ktore mali deti a zmaturovali..sice o rok neskor a niektore a druhy alebo treti krat, ale skolu si urobili..verim, ze to zvladnes.. 😀

corinne_99
21. apr 2010

Ahojte 🙂

Tara super, ze sa mas uz dobre. Drzla som palce, som rada, ze to tak krasne vyslo 😉

Akurat som prisla z nemocnice od Natalie. Vcera nejaky lekar volal jej rodicom, ale vraj nejavili ani minimum zvedavosti, co je s ich dcerou. Vraj sa este aj nastvali, ze naco ich otravuju, ked je stabilizovana! 😠 A lekar bol za nou potom aj s nejakou psychologickou, pytali sa jej na rodinnu situaciu. Vraj povedala celu pravdu, tak sa dohadovali na niecom so socialkou...
Inak zo zdravotneho hladiska je viac-menej v pohode, rovnako aj babo a koncom tyzdna by ju mali pustit 🙂

tara39
21. apr 2010

mne mamina povedala ze ked aj na stvorky ale nech spravim skolu. ale ja zas niesom typ co by bol spokojny s trojkami nieto este so stvorkami... 🙂 no uvidime co vymyslela triedna. ze si mozem aj rozlozit na 2 roky jeden rocnik ale nechcem stracat roky...pokial by som to ako tak zvladala si budem robit normalne. rozmyslala som ze by som tak raz do tyzdna prisla a dopisala si vsetky pisomky co pisali minuly tyzden, hadam by sa to dalo...lebo ze mozem chodit raz za pol roka alebo raz za mesiac na skusky, ale raz za pol roka u mna neprichadza do uvahy...a zo vsetkych predmetov...to radsej raz do mesiaca. ked neviem co by bolo najlepsie

tara39
21. apr 2010

ahoooj corinne bola si za nou? tak ju potom pozdrav a ze drzim palce...chuda tazke to ma. a ty ako?

corinne_99
21. apr 2010

tara - napis Kattke08, ona bola druhacka, ked bola tehu, opytaj sa jej na skolu. Mne tiez vysvetlovala, ako to mala ona 😉

Bola som tak na hodinku, prave som sa odtial vratila. Odovzdala som jej vsetky pozdravy, samozrejme pozdravuje aj ona vas vsetky 🙂 Vyzerala dost znicene (co sa ale vobec necudujem), ale rozhodne uz lepsie ako vcera 😉

Ja celkom v pohode, nejako na to tehu aj zabudam 😀

tara39
21. apr 2010

dobre napisem jej 🙂 joooj chuda...ja ani nie, uz to dost ludi vie a aj mi je este zle obcas, veru nezabudam 🙂 to hned citim ked som v strese alebo co, hned mi je zle- babu sa to veru nepaci. tak sa uz snazim nestresovat, chudatko moje male si uz uzilo tych mojich stresov 😔

corinne_99
21. apr 2010

No a este Natalie pribrala len nejake 3 kila za cele tehu (a to je teraz v 20.tt) a teraz v nemocnici schudla tusim 4kg 😔

Ten stres nerobi dobre ani mne 😀 Musime sa setrit, ved co by sme pre tie svoje bublinky neurobili, nie? 😅

tara39
21. apr 2010

corinne ja som mala tak 45 a kolisalo mi to tak raz som mala 44 potom 45 potom 47...to bolo najviac co som kedy mala, a teraz mam 47 tak dufam ze zo mna nebudu zliezat... 🙂

corinne_99
21. apr 2010

Ked budes doma, a pravidelne jest, tak urcite nie. Babo si berie to, co mu treba. Niektore priberu cez 20 kil, niektore len 10... U kazdej je to inak. A ty si v 16.tt, tak do konca sa este budes kotulat 😀 A ja s tebou 😀 😀

tara39
21. apr 2010

boze kiezby, ja nemozem vobec pribrat 🙂 teda nemohla som 🙂 a to som furt jedla za troch takze to nechapem. no a coze by sme sa nepokotulali 😀 ja nebyvam ani nejako hladna, ale furt mam na daco chut tak sa dooost prepchavam 😅

corinne_99
21. apr 2010

Kludne sa prepchavaj, ked ti chuti 😀 Ja sa tiez obcas neviem zdrzat a natlacim do seba porciu ako pre 4 clennu rodinu 🤐 😀 Ale vzdy sa ukludnujem tym, ze v tehotenstve to mam dovolene, tak nemam vycitky 😀
Lebo ja som presne opacny typ ako ty - ja priberam aj z vody 😖 😠

tara39
21. apr 2010

minule som taku chut na sackovu polievku dostala, viem ze by som nemala ale musela som... 😅 som ju spratala celu, iba brat mi pomohol trosku jednou miskou...a potom pozeram na sacok ze 4 porcie. no ups, ja za to nemozem ze jem uz nie za dvoch ale za styroch 😅 tak mi pozic zopar kil

lia23
21. apr 2010

ahoj tara:Dja som mala vcera strasnu chut na kyslee 😀 😀 😀 😀

corinne_99
21. apr 2010

tara ja by som ti aj takych 10kg pozicala 😀

Ja do seba akurat pcham musli, tak mi nerobte chute 😀 Ale inak momentalne nemam chut na nic 😀

tara39
21. apr 2010

ahoj liaaa 😵 fakt? to aj ja teraz milujem kysle, hlavne tie cukriky, take kolieska z Lidla to urcite skus 😀 a ako bolo na svadbe? 🙂

tara39
21. apr 2010

corinne vykseftujeme daco... 😀 hmhmhmmmm, ja si idem hadam tiez volaco zobrat

corinne_99
21. apr 2010

Juuu teraz ked hovorite o kyslom, dala by som si tie kysle zizalky 😀

tara39
21. apr 2010

ani zizalky nemaju na tie jablkove z lidla 😀 vyskusajte

lia23
21. apr 2010

tara..nooo tka ja neivem preco som mala nato chut...ianskei aj prsi ama bolia 🙂 😉 😉 aa na svadbee...no tak dsotlal som depku z toho nadruhy den..ale uz je v pohodke 😉 😉 kasmoka mi poukazovalal brusko...fotky...tehu knizku..vybavicku a tka 😉 😉

tara39
21. apr 2010

lia ktovie mozno za tym je nejaky malicky chrobacik v brusku 😉 preco depku moja? a ona je v kolkom mesiaci?

lia23
21. apr 2010

tara..dufam ze ano..uvidime ..pockam na kramy...a duuufam .v.erimz e nepridu...aj ekd pochybujem a som sprosta..lebo si robim zbytocne nadeje...no neivem...bol to krasny pocit ked osm si chytila jej brusko..a citila som hlavicku malickej... 😔 😔 ona ma 1.5 termin...v 38 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre