Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
24. apr 2010

Mam ju ale v pocitaci tak, ti poslem aspon linky na stiahnutie: http://ellescifi.blog.cz/0812/midnight-sun-cesk... ALEBO http://mar3ek.wordpress.com/2009/01/06/neoficia... 😉

natalie_tmk
24. apr 2010

no mna ked nieco zaujme, tak idem aj cez mrtvoly, len aby som to mala 😎 Bacha na mna 😀

misss
24. apr 2010

natalie..podajme si packy.. 😠 😀 😀

misss
24. apr 2010

ku mne chodili vsetky kolegyne v robote.."najdi mi toto, alebo toto"... 😀

mam4
24. apr 2010

😎 baby DAKUJEM, zajtra tlaciiiiim ako o zivot 😀

misss
24. apr 2010

uff..nesiel mi FB..ale uz som si to opravila.. 😀 😀
Mam..aj nabuduce.. 😀

mam4
24. apr 2010

ale teraz vazne, ako to robite ?? to naozaj vzdy vsetko najdete na tom webe ??

misss
24. apr 2010

neviem..mna to bavi prehladavat..ja som na taketo veci maniak..ked nieco neviem, hned rozmyslam nad tym, ze ako to dam vyhladat do Google, ked sa dostanem k pocitacu..8o))
A najdem cokolvek.. 😀 ..kym to nenajdem, tak nevstanem od PC..

misss
24. apr 2010

raz som cele doobedie hladala pesnicku..nevedela som kto to spieva, co spieva, len som vedela kusok melodie..tak dlho som ju hladala, ale nasla som ju..cez vseliake obkluky, ale nasla,... 😀

mam4
24. apr 2010

tak mna ten google asi nema rad 😝 ja ked tam nieco zadam tak malokedy najdem to, co hladam 🙂

mam4
24. apr 2010

podla melodie ?? to sa fakt da ?? a co si dala do googlu noty ?? 🙂 🙂 🙂

misss
24. apr 2010

nieeee..len som to cez vseliake obkluky nasla..napr.cez jazyk, v ktorom sa to spieva, kedy sa to asi hralo, aka stara je ta pesnicka a tak.. 😀 😀

mam4
24. apr 2010

tak to musis mat dobru fantaziu 😉 to by ma teda nenapadlo 😵

misss
24. apr 2010

😀 😀 ..a natalie sa nam kam vyparila?? ☹

mam4
24. apr 2010

mozno ma veceru 😉

adka_praha
24. apr 2010

ja by som nepovedala fantaziu ale trpezlivost... 😀

mam4
24. apr 2010

ja uz jednym ockom citam twilight, asi do toho zase zpadnem, nemozem z toho edwarda !! 🙂

misss
24. apr 2010

takto neskoro???vlastne ona ma zvlastnu..snad aspon nieco lepsie ako to, co davaju ostatnym.. 😝

mam4
24. apr 2010

alebo uz zaspala od nemocnicnej nudy 😝
no mne ta nemocnicna strava celkom chutila hlavne na sestonedeli 🙂

misss
24. apr 2010

Mam a ty mas kolko rokov?? 😀 ak sa smiem spytat..ja si asi zajtra zapnem New Moon..ste ma do toho vtiahli..aspon nemyslim na Janosika..haha 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Baby neohovarajte ma 😀 Musela som skryt mobil, lebo dosla sestricka, ktora ma nenavidi 😠

misss
24. apr 2010

no..aj mne chutili tie jedla s hraskom, fazulou,..ked som lezala na rizikovom, tak som zrovna vychytala: hraskovu polievku, kapustovu, sosovicou, fazulovu a tie druhe jedla ani nespominam.. 😉

misss
24. apr 2010

Natalie, jasne, ze neohovarame..nebola ta sestricka taka vysoka s madarskym prizvukom?? 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Nie 😀 Je taka stara, vysusena, plesniva, asi 85rocna, nizka, s fialovymi tupirovanymi vlasmi a troma zlatymi zubami 🙄 😔

misss
24. apr 2010

jeeej..tak taku som tam nezazila.. 😀 😀

mam4
24. apr 2010

ja mam 23 ale citim sa na 17 🙂
a co ten janosik ?? to je ten novy slov, film ?? je dobry ?? ja som len raz nejake ukazky videla no nejak ma to nezaujalo ...
natalie a co by ti ho vzala ?? ved nie si v skole 😀 😀
no aj my sme mali take "perlickove" jedla co mojmu krpcovi nerobili dobre ale to som zitila az ked celu noc prereval 🙂

natalie_tmk
24. apr 2010

To je rarita oddelenia. Este aj primar sa jej boji 😀 😀 Taky silny socializmus z nej razi... 🙄

natalie_tmk
24. apr 2010

mam4 ona je schopna zhabat ho... Som mala mp3ku a aj tu mi vzala 🙄 A az ked som sa stazovala lekarovi, vratila mi ju 😀

misss
24. apr 2010

hej, hej..ten novy..muz ho kukal uz davnejsie a mna to nejako nezaujalo..len som to chvilu pocuvala a potom ma zahltil pocitac a teraz som na to asi po 2-3 mesiacoch dostala chut a nevedela som sa toho dokukat..dobry film..su tam aj pikantne sceny.. 😀 😀 ..
Natalie..ja som tam mala mobil s telkou a v pohode..este si aj sama na izbe, tak ani nemas koho rusit... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre