• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
zuzu..ja ked sa aj snazim akokolvek..rpsote sa to prevali u mna..skor ci neskor...
27. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ta chapem....sama to poznam.....
27. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu a ty sa snazis asi otehotniet sak??kolko ams roko ak mozem vediet?? :wink:
27. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ani nie ze snazim, ale nebranime sa tomu...no pred tyzdnom som mala 20
27. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm to tak ako my..aj ked ja by som strasne moc chela babo... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a vsetko najlespie...k narodkam... :wink: :wink: :wink:
27. apr 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej dakujem....a vy sa snazite tiez tak ze ked sa podari tak bude?
noo my sa tak snazime, a kazdy mesiac pevne verim ze to vyjde a nic
27. apr 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj no snzaime ako snazime...ale tka ja tiez dufam kazdy mesiac..a v kutiku dusicke...ale zanova ako vidim tak nic.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ste mlade, treba len trpezlivost ... dieta samo vie, kedy ma prist
27. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: :unamused: :frowning2: no jo...mas pracvdu
27. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia....aj u mna tak, kazdy mesiac cakam a nic, psychika spravi svoje :frowning2:
zuzanocka....ja viem , ale ked to sa neda...aj si poviem ze treba trpezlivost, ale kazdy mesiac len cakam ci MS dorazi a ci nie, je to na nervy
27. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu..ano psychika robi svoje..svina jedna... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtee :wink:

norikk, mon - nie je zapisany v rodnom liste :grinning: A meno neviem ani len krstne.
27. apr 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. baby psychika robi vsetko. ak ste inak v poriadku tak sa vam nedari len preto. to mi verte u mna to presne tak bolo. natalie a ty si uz v pohode? :slight_smile: nevies co budes mat?
27. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ... ale da sa to ... ja som cakala 3 roky, kym sme si ako tak male mohli dovolit a kym MM konecne prisiel na to, ze uz je ten cas a potom 17 mesiacov, kym sa vobec podarilo ... takze to poznam :slight_smile:
27. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara ahoooj :slight_smile: Dlllho dom ta tu nevidela. Ako sa mas?? Nieco nove? :slight_smile:

Neviem pohlavie :cry: Babo bolo zle otocene, tak mozno o dva tyzdne :frowning2:
27. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj viem mam zaracha :frowning2: v pohode len uz sa to siri po skole, inak s triednou perfektne, ona je v 22. tt, minule sme preberali tehotenske chute a ako sa budeme gulat dole schodmi :slight_smile: ja idem vo stvrtok do poradne tak uvidime ci sa otoci :wink: mohlo by sa
27. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanocka,,,to si si teda pekne pockala a ja sa tu trasiem ked nam to nevychadza par mesiacov
27. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara a dokedy mas zaracha? :unamused: Hlavne, ze triedna to berie v pohode, ostatnych si nevsimaj. Ako sa k tomu stavaju? Odsudzuju ta? Smeju sa?
Vidim, ze mena uz mas vybrate, ja este vobec neviem :frowning2: Co by si si priala viac?
A s priatelom si ako na tom? (ak o tom nechces hovorit, nemusis :wink: )
27. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahoj tara,tak drzim palce aby si zistila,co to je :slight_smile: ja idem do poradne az 12. maja :frowning2: ..taze sa nacakam, a ked tiez nebude otocene ako vpripade nataly :frowning2: ...a vidim,ze mena uz mas vybrate :grinning:....
27. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no natalie,kradneme si vety :grinning: ....
27. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepaaac :grinning:
27. apr 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne to mam skor ja tebe prpac napisat,ale ja som mala rozpisanu spravu a az ked som odoslala,tak kukam,ze si pisalatareto iste :grinning:
27. apr 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pohode, ved o nic nejde :grinning:
27. apr 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liuš, zatiaľ to vyzerá tak, že nie :frowning2: :frowning2: :frowning2: A mám pocit, že to asi ani nepríde :frowning2: :frowning2: Ale dneska v škole som mala strašnú chuť na čokoládu, ale keď som ju zacítila na telesnej z kabinetu, tak ma naplo a takmer som ovracala parkety:grinning: :grinning: :grinning:

Nati, škoda, že sa divne zvrtlo. Bola som hrozne zvedavá, s čím prídeš :grinning:

Zuzanocka, absolútne ti to čakanie nezávidím. Mňa by asi kleplo, keby som mala tak dlho na to čakať :slight_smile:
27. apr 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ... ale presvedcila som sa na vlastnej kozi, ze vsetko raz pride a v spravnom case ... male vie, kedy ma prist
27. apr 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda :slight_smile: Ale niekedy by sa mohlo trošku poponáhľať :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ved aj ja som sa tesila :unamused: A uplne so zatajenym dychom som cakala :cry: Tak snad o dva tyzdne to uz budem vediet :dizzy_face:
27. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to hej :grinning:
27. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nati ... asi ťa chce tvoje mimčo prekvapiť a bude sa čudne zvŕtať až do pôrodu :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon to mi ani nehovor :grinning: Ja to uz chcem vedieeet :angry:
27. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok