• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
gerci všechno bude v pohodě uvidíš, budeš mít ráááásnou malou princeznčku..

maja :grinning: :grinning: :grinning: coto, že to píeš tak nadšeně??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gerci nebooj bude vsetko ok:slight_smile:

majka ty si akosi velmi rada ze si este neporodila :sweat_smile: :grinning:
30. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ano uplne viskam od radosti :grinning: :grinning: :grinning: a prosim nadpozemske sily nech som tehotna este aspon pol roka, ohromne sa mi to paci :grinning: :grinning: neni nad to, ked sa v posteli nevladzem pregulit na druhy bok, nervozna som jak cert, kazdeho posielam do prdele a zozerem zachvilu asi aj ladnicku s motorom :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Maji, Natálka čeká na 1,září :grinning: :grinning: :grinning: . Bude to chytrá holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majka optimisticky nazor na posledne tyzdne tehu:grinning:... pozor na to aby si nahodne este neprenasala:sweat_smile::grinning:to chcem vidiet potom tvoj prispevok ak sa to nahodne stane :sweat_smile: :grinning:
31. aug 2009 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: hold Natalka si dobre ustlala a ted se ji nechce :slight_smile:
holky dneska jdu na KO prosim myslete na nas, snad uz budeme mit srdicko...
31. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
adelka myslime a drzime palceky:slight_smile: a potom daj vediet ako..
31. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adél taky držím palečky ať je vše OK :wink:
31. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano, stal sa somna optimista jak hrom :grinning: :grinning: mala sa mi stale snazi vykopnut bok, ty vole, sak ona asi nevie, kade vedie cesta alebo co, darmo jej hovorim, ze kade isla dnu, tade musi aj von a este keby to islo tak rychlo, ze ako dnu tak aj von :grinning: :grinning: hihi uz mi praska stoho vsetkeho na krabit, ale riadne, akurt tlacim do hlavy tresku s bananom, najnovsia novinka u mna :grinning: :grinning: :grinning: v stredu idem na poradnu tak poviem doktorovi, ze sak nech jej tam poklepka trosku po hlave, nech sa zobudi, alebo co :angry: :grinning:

marfuska, no neviem ci bude chytra, ale urcite bude leniva po mne :grinning: :grinning:

adelka drzim paste :wink:
31. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majka:grinning:... ja zomriem raz na zachvat smiechu pri tebe:grinning:..ty si tak dobre naladena.. ale takdo terminu mas casu este dost tolko vydrzis:wink: a ked ma byt mala po kom lenivec tak sa jejj necuduj :sunglasses:
31. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka, ja zomieram na zachvat smiechu pri pohlade do zrkadla :grinning: mala ma na to este rovny tyzden, inac sa snou nebudem rozpravat! potvorka jedna aj tak ju lubim hihi :grinning:
31. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majka. děkuju, vážně děkuju,parádně jsi mne pobavila. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: normálně padám ze židle.... že záchvat smíchu při pohledu do zrcadla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a treska s banánem je určitě dobrá...dej si i za mne a motor od ledničky nech být a raději si vem něco jiného, třeba tresku s jablkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je mi hlbokym potesenim, ze sa na mne bavite :grinning:

baby, slimacik macik, vystrc rozky, nezabera, poznate inu pesnicku? :grinning:

fibi, treska s jablkom nema ten spravny smrnc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem si zadelit na tu tresku s bananom este nescafe, mozno mi peristaltika criev aj porod rozbehne :grinning:

(to skor creva porodim ako malu, ale za pokus to stoji :grinning: )
31. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maja..... Já prostě nemám slov... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že treska s jablkem nemá zprávný šmrnc... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já upadnu od smiechu
31. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa vam smeje, ani na velku sa mi stoho nechcelo, nie to este rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

teraz surujem dlazku, zas a opet, taku krasnu cistu sme ju nemali ani ked bola nova a mala to ma uplne na salame, smeje sa aku ma zufalu mater, ze uz nevie co od dobroty, no skodorastna jak ja :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ja ja som chcela aj prispieet ale ked kukam majkine prispevky ja proste nemozem :grinning:
31. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky, tak drobek je trošku mensi 6+3tt ale mame SRDÍČKO :sweat_smile: :dizzy_face:
31. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adelka, no super, konecne sprava, ktora mala hlavu a patu :slight_smile: gratulujem, tesim sa s tebou :slight_smile:

mirka, sak prispievaj veseloooo, nech tu mam aspon s kym debatit :grinning:
31. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac konecne som dosurovala tu dlazku a akurat ma stoho paradne bolia kolena a nic viac :angry: no totalne zufalstvo som prezivala na tej zemi, sak som sa postavit nemohla, sedela som tam jak mech krumpli a nie a nie sa zdvihnut, katastrofa jedna velka :angry:
31. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dekuji maji :slight_smile: pozdravuj Natalku .-)
31. aug 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kokso ked si spomeniem, ze jak to bolo davno, ked som bola v 8. tt jak ty, a tak to strasne rychlo ubehlo :slight_smile: len teraz sa ten cas jaksik spomalil, alebo zeby zastavil? :angry: ale stale pocujem tie slova, jak som lezala na tom stole a doktor povedal "slecna, ved vy nemate slepe crevo, ale ste v osmom tyzdni" :grinning: no to bolo emocii hihi ale som rada, ze uz som na cielovej rovinke a uz sa nevem dockaaaaaaaat :angry: :grinning:
31. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adélko gratulujuuuuuuuuuuuuuu tak ať drobek roste co nejlépe a těhulkování ať máš bez starostí...
31. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dekuju moc :slight_smile:
31. aug 2009 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majka utekam od vas na tri tyzdne vyrabat noveho potomka na dovolenku tak potom budem prispievat..snad o tri tyzdne uz nebudes dva v jednom ci snad ano?:sweat_smile::grinning:

adelka gratulujem a prajem uspesne a bezproblemove tehu:slight_smile:
31. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka, tak si uzi dovolenku, samozrejme, ze budem este kinderko, ja budem snad naveky tehotna :angry: :angry: dufam, ze sa podari daco, a zarobite, ci vyrobite, ci jak sa to hovori hihi :slight_smile:
31. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooo majik ajoj zlatik:slight_smile:))
:grinning:
1. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko holky

maja tvé skeptické hlášky mne váááážně baví.... :grinning: :grinning: :grinning: děkuji ti za pravidelnou dávku smíchu

miru tak přeju at si úspěšně zaděláte těstíčko na bejbátko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavně ať si užijete dovčuuuu
2. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok