• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
Dobrú nôcku, Liuška :slight_smile: A nemysli na to. Nestojí ti za slzičky :frowning2:
1. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ... a to si myslis, ze utiahnete splacat hypo, skolu, najom, dieta z jedneho platu? :sweat_smile:
mon ale ja mam LEN to posledne... :unamused:

lia - dobruuu noc :dizzy_face:
Zuzanocka ... z jedného nie. A nepovedala som, že to príde všetko naraz :slight_smile: Pekne postupne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nati ... no jo, škoda, že len to :unamused:
1. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aj tak...teraz len snívame :grinning: ja mám pred sebou ešte dva roky strednej, takže nie je o čom :grinning: :grinning:
1. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne, raz bude vsetko :wink:

Mna vie najviac sklamat to, ak mam nieco nadosah ruky a potom to odplava... :cry:
1. máj 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre dievčatá, idem ja už do večných lovíšť, ako hovorieval môj ocko, keď som bola malá, tak dobrú noc a sladké sníčky. Zajtra sa tu ASI neobjavím (a keď, tak nie na tak dlho, ako dnes), tak sa už neviem dočkať toho dlhočizného čítania hromady príspevkov :grinning:
1. máj 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa uz zberam prec, nech si konecne oddychnem :dizzy_face: DOBRU NOC vsetkym :slight_smile:
1. máj 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky??? :confused: Hallooooo :grinning:
2. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V poslednej dobe ju tu vždy tak mŕtvo :confused: Asi sa všetci opaľujú, keď je vonku tak krásne :dizzy_face: Aj my sa chystáme na prechádzku.
2. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, ja som tu :slight_smile: u nas sa opalovat neda,prsi tu :frowning2: tak sa venujem bakalarke a zajtrajsej skuske,ach jaj :frowning2:

corinne - uz citis pohyby? ja zatial stale nie :frowning2: utorok ideme na kontrolu,budu nam robit sono tak dufam vsetko dobre dopadne
2. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci citim, akoby sa vo mne nieco prevalovalo :grinning: Tak podla mna su to tie pohyby :wink:
Ja idem pondelok na kontrolu a snad uz budem vediet pohlavie :dizzy_face:
2. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mame? nejako nestiham vypisovat tu ale niekedy si vas precitam tak narychlo ze co nove :grinning:
2. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
Corinne - to by mohli byt pohyby..myslim, ze to bolo nieco taketo... :grinning: :grinning:

Diamond, ako??malinky poslucha??
2. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute heeeerecky... :grinning:
co nove? my furt dookola...vcera sme boli u mojej matky na grilovacne... :confused: mali sme flambovany bocik... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
diamond ako drobcek? a ty sa ako citis? :slight_smile:
corinne zaaaavidiiiim... :grinning: samo, ze v dobrom... :wink:
misss a vy ako? nejake dalsie zubky? :grinning:
kratka si tu sedi pro mne na kolenach a vali prsty, jak keby jej za to platili... :sweat_smile:
2. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corinne - no aj ja uz dufam ze sa nejako zacne prevalovat ale zatial nic,asi sa mu nechce alebo co :slight_smile: niekedy mi aj tak skrvka v brusku ale tak na boku skor su to creva alebo mi skrka zaludok ale ze by to boli pohyby si nemyslim... ked citis to prevalovanie tak v akych miestach? v podbrusku? myslim tak pod pupkom???

adka - take grilovane masko,kuriatko,dala by som si :wink: nerob chutky...
2. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adka..u nas nove nic..zubky ziadne nove..ale ved aj s tymi dvomi kúše ako besny.. :grinning: :grinning: dneska rano, ked som sa este len zobudzala, ma schmatol za ruku a tak ma kusol do prsta..Aaaauuuu..
A vy ako??
Inak dneska som si robila test..meška mi to už 3 dni..ale v mojom pripade NAŠŤASTIE vyšiel negativny..asi by ma rovno hodilo o zem keby tam boli II.. :confounded:
2. máj 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani u nás sa dnes nedalo opaľovať :unamused: Ale konečne sa vyčasilo a môžu na scénu nastúpiť kraťasky :grinning:
Len keby mi nebolo tak blbo dneska :frowning2: A nechápem že z čoho :frowning2: :frowning2:
2. máj 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde su vsetky stare partacky?
2. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, mám dobrú správu :slight_smile:
Malá Janka je v poriadku. Dnes ju poslali domov z nemocnice. Mysleli si, že pri náraze na schody príde o sluch, ale je to v poriadku. Pekne počuje a bľaboce ako doteraz. Akurát zajtra s ňou ešte ide otec na kontrolu k detskej doktorke :slight_smile:
2. máj 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee :grinning:

Ja som si dnes urobila vylet, vystavovala som psov na vystave v BB.

cori - zavidim ti tie pohyby :dizzy_face:
lizatko - ahooj, dlho si sa tu neukazala, co nove? :slight_smile:
2. máj 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahóóój :grinning:
Júú...psíky :grinning: A ako si sa k tomu dostala??? Aj ja chcem :grinning: :grinning: :grinning:
Ty závidíš pohyby, ja tehu ako také:grinning:
2. máj 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon kazdy chce nieco ine :grinning: :grinning:
psiky... tak ja mam dost svojich, ktorych vystavujem :grinning: Ak nemas vlastneho, tak si mozes "pozicat" od ktorejkolvek CHS :wink:
2. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby, ja uz tehotna nie som :pensive: V 11 TT som potratila, vo stvrtok ma cistili :cry:
2. máj 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mám svoju fešandu, ale tá by na výstave asi neobstála :grinning: :grinning: :grinning:
natalie chodim tu, otvorim temz tehotne nastrocne, nevidim zname tvare, tak ani neprispievam, zatial v pohode, mam uz advokata, ktoreho som si zaplatila. zajtra uz konecne idem do skoly nejake znamky poriesit, kamoska mmi berie maleho a chystam sa aj na dovolenku, ale len ja s kamoskou, musim trosku vypadnut a odreagovat sa a ty ako?
buducamama :confused: Co sa stalo?? :cry: Je mi to hrozne luto... :frowning2:
Buducamama ... joj :frowning2: to mi je strašne ľúto. Ako to zvládaš??
2. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buducamama :pensive: :pensive: :pensive: to je mi velmi luto, co sa stalo?
2. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon psik musi mat PP :slight_smile:

lizatko tak super, ze sa to pohlo dopredu. Konecne sa nieco riesi, o chvilku uvidis aj vysledky :wink: A tu dovolenku ti v dobrom zavidim, ale zasluzis si ju, tak si ju aj nalezite uzi :dizzy_face:
2. máj 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok