Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
1. máj 2010

mon ako konci??? Vyhodili ho??

lia23
1. máj 2010

mon..a to ako???on ma kolko rokov???a preco konci?? ☹ ☹ ☹

zuzanockamt
1. máj 2010

mon ... a on je uz aspon na VS? ... ci este len stredna?

mon777
1. máj 2010

Už je na VS, ale len v prvom ročníku a teraz mi do telefónu povedal, že sa kašle na to. Neviem, čo mám robiť. Nedá sa povedať, že sa na neho hnevám, ale som ostala totálne zaskočená a dá sa povedať, že aj mierne sklamaná ☹ ☹ ☹

lia23
1. máj 2010

mon..tak asi ma nato dovod...aj ked je to skoda fakt ze terazuz ide koncit ked sa uz dal raz anto..ael tka co...je to jeho rozhodnutie...a snad bude dobre..ale skus ho este prehovorit 🙂 🙂

natalie_tmk
1. máj 2010

A co studuje?

zuzanockamt
1. máj 2010

a preco chce skoncit? ... nebavi ho to, ci ma problem so skuskami?

mon777
1. máj 2010

Jeho už neprehovorím, Keď niečo povie, tak to tak je. On je taký.
A študuje vo ZV na lesníckej. A nebaví ho to, lebo to počúval na strednej.

lia23
1. máj 2010

mon...ooj ...tak snad ets ezmeni nazor ☹

mon777
1. máj 2010

Pochybujem 😒 😒

zuzanockamt
1. máj 2010

mon ... na VS treba toho vela prezit, nie vzdy je to lahke ... aj mna to velakrat nebavilo, ale ked som raz zacala, tak uz som to chcela skoncit a vzdat sa hne dpri prvych tazkostiach tiez nie je dobre ... dnes je lepsie mat VS, lebo s pracou je to bieda 😝

mon777
1. máj 2010

No veď to ☹ Ja chcem, aby si urobil tú školu. Keď hneď nebude robiť v lese. Je mi to jedno. Ale s titulom skôr zoženie robotu ako bez neho ☹ ☹

lia23
1. máj 2010

no tak to baby teda ano..ja osobne enchem ist na vysku..ael fakt s titulom si najde clovek v dnesnej dobe skor robotu ako bez

mon777
1. máj 2010

Ale je pravda, že aj bez neho sa zamestnáš. Len to tak aj bude vyzerať. Mizerný plat za veľa odrobených hodín 😠

zuzanockamt
1. máj 2010

mon ... mozno na to pride neskor trosku ... teraz je este mlady ... MM zacinal len s vyucnym listo, ale nastastie hned si robil maturitu a zacal robit pri strojoch, ale dost rychlo pochopil, ze mu bude lepsie, ked pojde na VS, hoci ho doma odhovarali, lebbo na strednej nemal najlepsie znamky a nakoniec skoncil strojarinu na VS bez problemov ... a to dost tazky odbor

zuzanockamt
1. máj 2010

mon ... ja sice VS mam, ale ten plat tomu nezodpoveda 😝 😝 😝 😝 😝

mon777
1. máj 2010

No veď hej. Ja si tiež myslím, že by tam mal ostať a urobiť si aspoň BC, ale on je taký, že on keď si niečo MYSLÍ, tak tak je pravdepodobné, že sa tak stane, ale keď to už POVIE NAHLAS, tak je to viac ako 100%-né, že tak naozaj urobí. ☹ ☹

lia23
1. máj 2010

mon..ale skus mu to este vyhovorit..a nahovorit nech to este raz skusi..tak ako vravim zuzka..netreba a ri prvych tazkostiach sa vzdavat 😒 😒 😒

zuzanockamt
1. máj 2010

teraz je to dobre, ze mozes po troch rokoch skoncit ako Bc. ... my sme museli ist do konca ... keby som skoncila v tretom rocniku nemam nic ... celkom dobre to vymysleli

natalie_tmk
1. máj 2010

mon a rodicia nanho maju aky vplyv? S nimi sa uz o tom rozpraval? 😒

mon777
1. máj 2010

Nati, robíš si srandu?? Mamu nemá v láske (je nechutne hysterická a ja sa jej bojím) a otca má natoľko rád, že sa mu to bojí povedať. Tak sa učí na skúšky, aby ich urobil, ale vraj sa na to vykašle, aj keď ich urobí na A ☹ ☹ ☹

natalie_tmk
1. máj 2010

A nie je nic, cim by si ho mohla presvedcit? Ziadne ultimatum? 😀

mon777
1. máj 2010

Bohužiaľ nie ☹ ☹ ☹ Ja som mu aj tak na to povedala svoje. Ale on je taký tvrdohlavý, že až ☹ ☹ ☹ Ale keď sa to tak vezme...ak pôjde teraz robiť do BA a bude bývať u mami alebo u otca, tak ušetrí peniažky za intrák, kúskom výplaty prispeje mamke alebo otcovi (podľa toho, u koho by bol) a zvyšok by šiel na náš účtik do banky 😀

natalie_tmk
1. máj 2010

Tak vidis, vsetko ma svoje pre a proti 😀
A teraz sice mozno skolu necha, ale na vysku sa moze zas vratit aj o rok, aj o dva... 😉

mon777
1. máj 2010

To hej, ale to už chceme spolu bývať a mať mimčo, tak bude musieť robiť a ja budem študovať, kým mi to bruško dovolí 🙂
A ozaj...čo sme si chceli šetriť na byt...nešetríme 😀 Vezme sa dajaká pôžička....bubáčiky dávame na výbavičku pre miminko 😀 😀 😀 Joj, či sa teším, kedy sa bude kočík kupovať 🙂 A dupačky a tie malilinké chutnučké ponožtičky 😀 😀 😀

natalie_tmk
1. máj 2010

Najprv pekne po poriadku... skola, praca, byt, svadba, babo 😀 😀 Aj ked ja som asi ta posledna, co by to mala hovorit 😀

mon777
1. máj 2010

No tak to máš teda pravdu 😀 Trafená hus zagága 😀 😀 😀
A tak my to plánujeme asi tak, že ... JA dokončím strednú, potom príde náš spoločný bytík a moja VŠ (ak ma vezmú. ak nie, tak hurá do roboty). On buď ostane na škole externe a bude po víkendoch pracovať, alebo bude len pracovať. Svadbu chceme, ale nevieme kedy a miminko...keď sa zadarí, tak sa zadarí 😀 Veď naň šetríme už teraz, tak nás to potom nezaskočí 😀 😀 😀

natalie_tmk
1. máj 2010

Krasne plany mate 😀 Ja som mala take iste 😀 😀 😀 Len... nevysli 😀

mon777
1. máj 2010

Ale ty máš aspoň ten posledný bod splnený. Nie ako ja ☹ ☹ ☹

lia23
1. máj 2010

baby idem ja off..bo ja to tu nezvladam
majte sa krasne a pekne sny... 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre