Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
12. máj 2010

17

lia23
12. máj 2010

mon...vyskusaj si test spravi tak o par dni...a uvidis co vynde..mne napriklad pri prvom tehu test neukazal //...

mon777
12. máj 2010

Vtedy, keď si bola??

Ach!! Ja som taká zvedavá ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lizatko1009
12. máj 2010

mon bud rada, ze niesi, si mladucka este ta zivot len caka, mas vsetko pred sebou, sama si este dieta, mat dieta to nieje len tak si povedat, ze chcem a basta, neboj ten cas na bebjy pride, nenechaj si prepast mladost, skolu, internaty, dovolenky...

mon777
12. máj 2010

Baby...idem sa ja Peťkovi vyplakať do telefónu, tak sa mi majte. Papa 🙂

zuzanockamt
12. máj 2010

mon ... tak ako pise lizatko, mas cas ... a myslim si, ze aj tvoj priatel bude rad, ze si nasla len /

lia23
12. máj 2010

mon..ano vtedy ked som bolaa...takze nesmut..o par dni vyskusaj znovu 🙂 maj sa pekne

norikk
12. máj 2010

myslim,ze toto forum skodi mladym babam,ktore sem pridu skor ako otehotneju 😕

mon777
12. máj 2010

Zuzi... pravdu? Teraz ho mám na telefóne a nezdá sa mi rád, že je len /
No ani nie že nie je rád...ale včera sme spolu telefonovali asi 2 hodiny a bavili sme sa o tom a povedal, že by bol rád, keby som si urobila dneska testík a že by chcel vidieť // 😀

mon777
12. máj 2010

Tak ja idem telefonovať...papa

lizatko1009
12. máj 2010

norikk ja si myslim, ze ano.

mon a on ma kolko rokov?

zuzanockamt
12. máj 2010

mon ... no na jeho mieste by som ti povedala to iste 😔
norrik ... nielen mladym ... ja som bola jedneho casu taka zmagorena z tehu testov a z deciek, ze som na kona ani nechodila ... strasne to vie ovplyvnit

trdielko149
12. máj 2010

vsetko som si tu citala ..mon nebud smutnuckaa ,babatko raz pride,z tohto sa pouc a pekne dokonci skolu a ser sa na tie trapne kravy ... " potom moozes s priatelom vystrajat
a o 9 mesiacov budes uz plienky vyvarat 😀

norikk
12. máj 2010

ale vies, baby po 20tke uz mozu ako tak uvazovat o babatku....ale tak 17tky co si precitaju osudy ostatnych nastrocnych,vidia ako to zvladaju,aj ked maju problemy, sa im to zapaci a chcu to tiez.......nic proti mon....je vela takych dievcat....cize na jednej strane vie konik ublizit,ked trapi tych,co nemozu mat deti...no na druhej strane je to velka pomoc,najme tato tema pre baby,ktore su tehotne nastrocne...ja som kona nasla uz ked som tehu bola....hladala som info o zdravej vyzive v tehu a google mi vyhdoil kona 😀 .... no ale tak,ako vie byt forum opora,ze citam aj osudy inych a vidim,ze su ludia co su na tom horise...na druhej strane sa dozvedam o tolkych veciach,o ktorych by som netusila....ci sa to tyka veci, vybavicka, potom vsetko chcem, a keby som nevedela,ze aj take daco je,ta ani o tom neuvazujem,,,...tiez vie toto forum zglupnut,ak tu mamicky ropzisuju bizarne veci,ktore by sa v tehu nemohli robit....chuda ziena,co si to potom vsekto pripusta....ja som sa dakedy bala hocico vziat do ust, bo vraj vsetko nejako skodi...a potom co by som mohla jest?? nic.....netreba si pripustat a riadit sa ostatnmi ale vlastnym instinktom....za to ze to ostatni robia tak, nemusime aj my.... ale kto sa tym riadi? 😀

lizatko1009
12. máj 2010

norikk plne s tebou suhlasim.

trdielko tie kravy si koho myslela? nas? 😨

norikk
12. máj 2010

snad nie 😀 ....mon pisala ako sa jej v skole spoluziacky vyskieraju

lizatko1009
12. máj 2010

norikk necitala som to a preco sa jej vyskieraju?

norikk
12. máj 2010

lebo ma tehu priznaky tak ju ohovaraju apodobne

trdielko149
12. máj 2010

tie v skole som myslela lizatko 🙂 nie vas to by som si nedovolila ...

norikk
12. máj 2010

baby,ktora z vas kuka panelak? 😀

zuzanockamt
12. máj 2010

ja kukam pravidelne kazdu cast 😀 🙂

norikk
12. máj 2010

aj jaa 🙂

norikk
12. máj 2010

konecne dakto s kym sa mozem bavit,bo priatel tiez kuka, ale dokaze sa napalit,ked mu chcem povedat nieco dopredu alebo len svoje dohady 😀

zuzanockamt
12. máj 2010

tak my s MM stale pri kazdej casti si hovorime svoje teorie, ze ako by sa to mohlo dalej vyvinut a kometujeme 😀

norikk
12. máj 2010

pod do temy panelak,nechcem to tu zaspamovat 😀

natalie_tmk
12. máj 2010

Kde ste vsetkyyy? 😀

norikk
12. máj 2010

tuuu..natali chcela som sa ta spytat,ako dokoncis stvrty rocnik??

misss
12. máj 2010

Ahoj Natalie..si tu??ako?? 😀

kattka08
12. máj 2010

Som tuuu 😀

norikk - budem mat ISP, budu mi vsetko ucivo zasielat do franc. a priebezne (raz za tri mesiace alebo raz za pol roka) si skocim urobit vsetky skusky 😉

misss - ahooj 😵 Zajtra ide nova cast VD, uplne posledna - finale prvej serie. A dalsia pojde az v septembri! 😢

maruska_p
12. máj 2010

Ahojte 🙂 Ja pri svojej malej absolútne nestíham 😀 Niekedy ju budem musieť niekam odložiť, aby som vás mohla dočítať 😀 Ale snáď sa vám všetkým darí a drobci (či už tí v brušku, alebo tí na svete) poslúchajú 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre