Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
16. máj 2010

Zuzi...voči vám sme fakt len v začiatkoch, ale to s tým, že čo si kto kedy myslí a kto čo urobí vieme už teraz 😀 Minule sa nám stalo, že sme to isté povedali naraz 😀 A potom sme zasa naraz povedali, že sme to predtým povedali naraz 😀 😀 😀 A potom sme zasa naraz chytili z toho také smiééééchy 😀 😀 😀 A aj my sme si toho zažili už veľa...a veľa škaredého a zlého, no nikdy sme sa nepohádali, pretože si uvedomujeme, že sme na 99% rovnakí (to jedno percento je pohlavie, vek a výška 😀 ).

zuzanockamt
16. máj 2010

mon ... tak my sme sa uz pohadali velakrat, to ale patri ku vztahu ... sme obaja dost vybusni 😀

leniii
16. máj 2010

no jo,kdyz nejhorsi bylo, ze ja to nevedela, ze mu urcity veci tak vadi., nikdy nerekl pul slova. takze to prislo jako rana z cisteho nebe. A nejlepsi je, ze nova slecna to s chlapama umi asi moc dobre. Jednoho presvedcila, aby si ji vzal a za tri mesice se rozvedla, jeste ted stejny rok presvedcila dalsiho, aby si spolu vzali hypo a ted, presvedcila myho pritele, aby mi dal po 6-ti letech kopacky a byl s ni.. tomu se rika dosahovat svych cílů.

mon777
16. máj 2010

Zuzi...jasne, že to k tomu patrí 🙂 A tie udobrovačky potom večer 😎 😀 hihi 😀 😀
Ale tak základ toho nášho vzťahu je úprimnosť. Aj keď mu poviem, že mu to nepoviem, tak to zo mňa o chvíľku vylezie 😀 Asi pol roka ma nútil, aby som sa mu zdôverila (len tak z ničoho nič som ostala smutná a rozplakala som sa), no ja som nechcela. Celý život som sa zavrela do kútika a plakala som...nikdy som sa nikomu nezdôverovala a bolo to pre mňa v podstate nové. No potom pochopil, že keď ma bude nútiť, aby som sa mu zdôverila, neurobím to, pretože som mu milionkrát povedala, že neznášam, keď mi ľudia hovoria, čo mám robiť. No sľúbila som mu, že sa o to pokúsim. A teraz?? Povieme si úplne všetko a nič pred sebou netajíme. Tak sa ani nemáme prečo hádať 😀 😀

leniii....šikovná je, to sa musí uznať 😀

lia23
16. máj 2010

zuzka...ja viem ze existuju detske domovy..no ja tuzim po babetku ktore ja vynosim..ktore mudem citit vies....urcite by som to riesila tak potom az keby som memohla mat deti..no pokial ich mozem mat..tak preco ich nemat..alebo cakat...a ňja tiez sa nehcem rozsit s priatelom len koli tomuto..no mna to uz nebavi....viem vyzeram rped vami ze som jedna sebecka baba..tkroe len vie tlacit..no mylsim ze keby ste boli na mojom mieste tak by ste mozno tiez tak sito uvazovali...tym nehcem povedat ze to mam tazke alebo co...alebo ze som si uz vselico preskocila...to nie..j len chcem povedat...ze mozno sa to zda lahke..no nie je...aspon nie pre mna...jednoducho neivem ako to riesit..a neivem ovladat sovje pocity..co uz...

zuzanockamt
16. máj 2010

mon ... tak ja MM hovorim tiez kazdu somarinu, niekedy az kruti hlavou ... a co sa tyka udobrovaciek vecer, tak to uz mame za sebou 😀 ... my uz to tak neriesime 😀
leni ... tak to je teda ina kocka ... za 3 mesiace sa rozviest 😅 😕

estterka
16. máj 2010

my mame tiez velakrat typicku taliansku domacnost(obcas sa aj doslova nieco rozbije od hnevu),ale aspon vieme co si kto mysli a zvycajne nam je to potom luto..ale u nas je to mozno aj v tom,ze predsa len v inom jazyku nie vzdy vyjadris presne to a takym sposobom,ako chces,nejde to vzdy.

mon777
16. máj 2010

Zuzi...ale vy ste už dospelí 😀 😀 😀 Vy ste z toho už vyrástli 😀 😀 😀 A ste spolu stále. My sa vidíme len cez víkendy 😢 A aj to nie vždy od piatku do pondelka rána 😢 😢 😢

zuzanockamt
16. máj 2010

lia ... ja viem velmi dobre ake to je ... prezila som v takych stavoch asi 3 roky ... a fakt sme si kadeco preskakali ... boli to hrozne stavy obcas a mala som viac rokov ako ty ... ale zvladli sme to, preto ti stale tvrdim, ze sa to zmeni, ale mozno za rok alebo aj za viac ... musis vydrzat ak ti ten chlap za to stoji

zuzanockamt
16. máj 2010

mon ... ved hej, kym sme spolu len vikendovo chodili, tak to bolo ine 😀

leniii
16. máj 2010

jj, je proste užásná a ted ma ke vsemu barak na hypoteku se svym pritelem a nabalila si i toho myho, takze toho svyho ted necha ve peknym svrabu.. Musi byt v nejake discipline uplne dokonala..

mon777
16. máj 2010

Lia...Ja už naozaj neviem, čo ti mám poradiť. Nechcem si totiž kadiť do huby a tvrdiť stále niečo iné 😒 Prepáč, ale fakt už neviem. Buď si sadnite a porozprávajte sa o tom, že máš pocit, že ťa dáva na posledné miesto a že sa bojíš, že s tebou neostane alebo sa jednoducho rozíďte. Alebo si aspoň dajte od seba pauzu. Fakt už neviem, čo by som ti mala poradiť.

estterka
16. máj 2010

leniii,kazdemu sa vsetko raz vrati..a je to fakt tak..

mon777
16. máj 2010

Zuzi...Však?? 😀 Ach...normálne mi ostalo smutno ☹ Za normálnych okolností by sme sa teraz chichúňali na posleli v izbe alebo by ma ťahal so sebou do sprchy 😀 😀 Ale keď on je teraz odo mňa TAK ďaleko 😢 😢 😢 Až sa mi slzička tlačí z oka ☹

zuzanockamt
16. máj 2010

mon ... my sme vikendovo chodili asi rok a pol, kym som neskoncila VS ... a vasi to beru v poho, ked je priatel u vas? ... nasi v tom veku by ma asi zahlusili, keby u nas spaval nejaky chlap 😀

lia23
16. máj 2010

baby..rpepacte ze vas s tym zatazujem... ☹

mon777
16. máj 2010

Zuzi...Oni to berú v pohode 🙂 Dokonca to bol oco, kto povedal, aby šiel k nám 😀 Lebo nechcel, aby sme sa v zime flákali po vonku, keď mrzlo 😀 Tak to bolo tak, že sme prišli v piatok hneď po škole domov (ešte sme pred tým skočili do kaufu na nákup) a v sobotu 8:15 chodil dialkáčom domov do BA. Potom z toho bol jeden celý víkend (až do pondelka), potom druhý a tretí atď. 😀 😀 😀 A keď bol s mojím otcom minulý týždeň na pivo, tak mu oco povedal, že je rád, že je so mnou práve on a mne zasa povedal, že ho m rád 😀

mon777
16. máj 2010

Lia...nezaťažuješ. Aspoň mňa nie. Keď ja ti chcem dajako poradiť a pomôcť, len už neviem ako ☹

zuzanockamt
16. máj 2010

mon ... tak to mas fajn, ze si rozumeju ... u nas to tak bohuzial nie je, ale to uz nezmenim 😝

mon777
16. máj 2010

Zuzi...niekedy tomu môjmu miláškovi závidím, že si s mojím otcom rozumie viac ako ja ☹

lia23
16. máj 2010

baby dakujem vam za rady a posnazims a to nejako prestat riesit...

mon777
16. máj 2010

Lia...nechcem povedať, že by to bolo asi najrozumnejšie riešenie, ale asi to poviem 😀

lia23
16. máj 2010

mon..ja viem..ja si to setko uvedomujem..no nejak to neovladam...

estterka
16. máj 2010

lia,nechaj ho oddychnut si trochu od tejto temy a uvidis,ze vsetko bude ok 🙂

mon777
16. máj 2010

Esterr ...No asi tak 😀
Lia...Neboj, nejako bude 😉

lia23
16. máj 2010

esterka..rozhodla som sa ze uz nikdy tuto temu nevyberiem..ani neotvorim...sice som mu toto uz povedalal x krat..no terza to myslim vazne...

zuzanockamt
16. máj 2010

baby, idem sa ja hodit do vane, dufam, ze ma potom necakaju nejake kontrakcie, lebo uz zase ma to dva dni otravuje ... a to nic dokopy nerobim ... a potom uz sup do postele ... ale mozno este kuknem, co ste popisali 😀

lia23
16. máj 2010

mon..lenze ako..?? 🙂

norikk
16. máj 2010

lius,tes sa aspon z toho,ze si zdrava,a ze mozes mat deti,ze to uz neni take ako bolo.....auvidis,razto pride ;)

norikk
16. máj 2010

zuzanocka a ty sa normalnekupes v napustenej vani,ci len sprchujes?? prepac za taku otazku,ale ja sa kupat bojim rtocha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre