• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
zuzi,to my sme si este fotky dorobili z videa :grinning:
17. máj 2010 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam zatial jednu z 3D - 19 tt, tak som zvedava na tu zmenu, lebo uz by mal mat viac tuku ... vtedy vyzeral ako mimozemstan
17. máj 2010 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame len 2D video,aj fotky..a jednu fotku 3D,len profil,nostek sa da vidiet..a pritom samozrejme,ze ten lekar ma 3D,4D,ale predpokladam,ze vedel preco robi 2D len..spokojni sme aj tak,lebo sa da pekne vidiet,este vtedy sa cela zmestila do obrazu.povedal,ze v juni by som mala dojst na nove video,tak vtedy asi bude robit 3-4D
17. máj 2010 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne robil na morfo len 2D, ale tvar prepol aj na 3D aj na 4D ... a z toho mi ppotom vytlacil aj fotku a lepsie sa mu pozerala tvar a hlava v 3D, lebo v 2D ju bolo velmi zle vidiet
17. máj 2010 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babyzne :grinning:
17. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hopíí..tam má byť "i" :grinning:
17. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj moon :slight_smile: co mas novee??? chcem sa ta daco spytat,tak ako tvoj priatel chodi k vam,bola si aj ty u jeho rodiny, ale on ma uz vlastny byt,ci??
17. máj 2010 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukuc...ahojte :wink:
17. máj 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute :slight_smile:
17. máj 2010 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako kocky..aj u vas je tiez take pocasie???hnusnee :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. máj 2010 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas prsiiiiiii stale ... a su len 2 stupne, mne to ale nevadi, ja nikam nemusim, ja som stale doma
17. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Norikk...nie. Ja som bola len na Solvestra u jeho starkej v Tomášove (BA) na 4 dni, a na víkend v BS u druhej starkej, kde som mala česť spoznať jeho mamu a tetu :confounded: a sestru :grinning: :grinning: U neho doma som ešte nebola, lebo majú len dvojizbáčik a ehmm...dá sa povedať, že už býva v podstate u nás, tak ani nemám prečo ísť k nemu domov :grinning:
17. máj 2010 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi...to špatné počasie mi ani nespomýnaj :angry: Mám také nervy, že čakám infakrt :angry: :angry:
17. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
*infarkt
17. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka..u nas je sice kolo tych 8 stupnov...a presralo aj prsat..no u nas su zaplavy...teda v dedine jednej za mestom..aj som citala ze Liptovska mara je uz takmer plna..takze tak..dufam ze sa uz to setko zlepsi...lebo to je nenormlane.. :wink: :wink: :wink: :frowning2: :frowning2:
17. máj 2010 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávaj".
17. máj 2010 o 15:12 • mon777
pocasie sa ma zlepsit ... MM sa uz v stredu chysta na bike ... aj ked si myslim, ze nikam nepojde, lebo bude vsetko premocene :grinning:
17. máj 2010 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peťo sa s ňou vtedy tak pohádal, že povedal, že ho vidí doma poslednýkrát, zvrtol sa a odišiel.
A keby to povedala len ona :cry: Ale jej sestra o mne povedala, že som...citujem..."maďarská k****" :cry: A to ma vtedy nevidela ani raz :cry: :cry: A jeho starká tak isto :cry: :cry: Ani ma nepoznajú a už takéto reči majú na moju adresu :cry: :cry: Peťko povedal, že nie sú komplet a že už nie sú jeho rodina. A vraj zabudol na to, že ich niekedy mal. Chodí tam veľmi nerád a len z povinnosti, lebo aj z neho tam majú akurát tak sluhu a panáka na fackovanie.
Ale zato jeho ocko (ktorého som ešte nestretla :frowning2: ) a starkovci z BA sú super :grinning: Ich mám hrozne rada :grinning: :grinning: A jeho starká mu minule volala, že kedy so mnou zasa príde na pár dní :grinning:
17. máj 2010 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confounded: :frowning2: mooon..to o tebe tvoja budúca svokra povedalaa??? :cry: :cry: :cry:
17. máj 2010 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Presne. A vraj som si omotala Peťa okolo prstu a chudáčik skáče, ako si ja zmyslím, čo samozrejme nie je pravda!!! :angry: Všetko, čo pre mňa kedy urobil a čo urobí, robí z vlastnej vôle a z lásky ku mne, nie preto, že by som mu to JA NAKÁZALA :cry:
17. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to ako take moze boze :frowning2:
17. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
17. máj 2010 o 15:24 • mon777
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
17. máj 2010 o 15:30 • mon777
mon.....mama tvojho priatela naozaj neni kompletna :slight_smile:
17. máj 2010 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Však?? Aj ja som si všimla :grinning: Ale ju fakt neriešim :grinning: Akurát čo budeme mať asi problém vysvetliť deťom, prečo chodia len k jednej starkej :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mon ... no je teda divna, ta jeho mama
ja zase budem mat problem vysvetlit dietatu, preco chodi k mojim rodicom bez ocka :sweat_smile: ... ale dieta je inteligentne, ked to bude tak od zaciatku, tak sa nebude zamyslat :grinning:
17. máj 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne tak...neries ju :wink:
17. máj 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi...to závisí od výchovy :wink: Keď mu to vysvetlíš, keď bude mať už rozum, tak to pochopí :wink: :wink:

Zuzu...ja ju neriešim. Len si ma mala vidieť, ako ma to položilo, keď som sa to dozvedela. Naši mali chuť zdvihnúť mobil a navrieskať na ňu :grinning:
17. máj 2010 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ta chapem, take nieco by ja mna urazilo....takych ludi ,, milujem " co hned ohovaraju poza chrbat a toho cloveka ani nepoznaju
17. máj 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ona fakt nie je rnomalnaaa :angry: :angry: :angry:
17. máj 2010 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok