Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
17. máj 2010

zuzu...mon...ja tiez takych ludi "zboznuje"...

mon777
17. máj 2010

Tak tak 😀 Ale ja to fakt neriešim. Teraz sa mu tak vtierala, aby sa vrátil domov, že to až nebolo možné. A keď jej povedal, že by ma chcel vziať cez prázky do BA, tak dokonca povedala, že nie je problém. Ale ja mám pocit, že to povedala fakt len preto, aby sa jej vrátil a nie preto, že to myslela vážne. A ak sa mám priznať...naozaj nemám chuť ju znova vidieť.

zuzu4444
17. máj 2010

mon...mozno sa umudri casom 😉

mon777
17. máj 2010

Zuzu...ona?? NIKDY!! Ona je jednoducho chybná. Tak, ako he chybná jej sestra a mama. Proste...nie díki.

mon777
17. máj 2010

Ale ozaj to neriešte 🙂 Ani neviem, ako sme sa vôbec dostali na túto tému 😀 😀

zuzu4444
17. máj 2010

sak to ja len tak...taki ludia sa neumudria nikdy, je to uz v nich dane.

lizatko1009
17. máj 2010

mon no to je sila z jej strany, keby si este otehotnela, by si videla aky cirkus humberto by robila, utekaj od takych.

mon777
17. máj 2010

No asi tak nejak 😀 Inak baby...keby ste túžili po tom, mať ma vo friendoch na FB....Monička Mon Boóczová čaká na vaše žiadosti o priateľstvá 😉 😀

mon777
17. máj 2010

lizatko...veď sa mi raz aj Peťko rozplakal zo sna za to 😒 Sa mu snívalo, že som od neho odišla aj so Samkom kvôli tomu, že mi jeho mama robila peklo zo života ☹ Chudiatko moje ☹ ☹ A ani za svet sa mi nedal zobidiť 😒

lia23
17. máj 2010

mooon..ja ta uz maaam:D

lizatko1009
17. máj 2010

uz som ta poziadala 😉

lizatko1009
17. máj 2010

mon tvoji rodicia vedia o tom ako sa k tebe zachovala? ja o mojej ani nehovorim, do takych teplych krajin som ju poslala, ze dovidenia 😀

mon777
17. máj 2010

lizatko...potvrdené 😉 😀

Tak vedia to, ale nejako to už neriešia. A aj mi to tak vyhovuje. Je to môj život a ak sme sa s Peťkom už dohodli, že jednoducho tú stranu rodiny nebudeme nijako riešiť (ak nezmenia postoj voči mne a nášmu vzťahu), tak to tak aj bude a naši do toho nemajú čo reptať 😀

A ešte som zabudla povedať, že tá trúba vyhlásila, že náš vzťah nebude nikdy tolerovať a podporovať 😢

lizatko1009
17. máj 2010

mon a prave som sa ta chcela opytat keby sa chcela s tebou zmierit a prijat ci by si jej odpustila jeho rodicia neziju spolu?

misss
17. máj 2010

Ahojte..ako sa dari??inak tie nase svokruse su pekne cisla..mne pred porodom vykricala, ze ked som nechcela svokru, tak som si mala najst chlapa v detskom domove.. 😀 😀 ...potom som isla do nemocnice s vysokym tlakom.. ☹

mon777
17. máj 2010

Nie. Sú rozvedený. Neviem, či by som to prijala. Prestať myslieť na to môžem, ale zabudnúť a odpustiť určite nie. Sama sebe nasrala do huby (pardon za výraz) a do vzťahu s jej budúcou súčasťou rodiny, tak nech si aj následky znáša 😎 Raz mi moja najlepšia kamarátka povedala, že som p**** a k**** a odvtedy sa na seba ani nepozrieme bez toho, aby sme sa nezabíjali pohľadmi...pretože ja som človek, ktorý proste city nehrá. Ak mi niekto raz ublížil (citovo či psychicky), tak mu to nikdy nezabudnem a nikdy sa nebudem hrať na to, že som na to zabudla.

lizatko1009
17. máj 2010

miss 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ta moja tolko co som porodila uz bola zvedava, mna sili a ona s jej druhou nevestickou tou milovanou uz mi stali nad hlavou.

mon777
17. máj 2010

Ahoj, misss 😀 Ozáááj...lodičku už mám hotovú, chceš vidieť?? 😀 😀

zuzanockamt
17. máj 2010

tak ja mam nastastie svokru dobru 🙂

lizatko1009
17. máj 2010

mon ja som taka ista ako aj ty, tiez som sa s nou nemala moc v laske, ale snazila som sa s nou vychadzat ked sa maly narodil tak sa tvarila ako najlepsia kamoska moja ex svokricka a ked som sa s jej syncekom nedorobenym rozisla, tak som sa mozrejmjme najhorsia ja 😠 😠

estterka
17. máj 2010

a ja ju mam velmi,velmi daleko nastastie 😀

misss
17. máj 2010

lizatko...tu moju som videla, ked ma prevazali zo saly na izbu..tá falošná radost v tvari, že ma vidí...no proste nádhera...ta sa viacej tesila z toho, že je vyšiel odtial syn ako ja... 😀 😀

Mon jasne..ukaaaaž..

mon777
17. máj 2010

Peťko bude mať tiež tú najlepšiu na svete 😀 Ale neviem prečo, mám pocit, akoby len baby mali zlé svokry, lebo maminky chcú, aby boli ich synáčikovia ako v bavlnke a aby sme ich MY obskakovali tak, ako ich obskakovali ONY, keď boli mladí páni v plienkach 😀

mon777
17. máj 2010

misss...už sa na tom pracuje 😉

misss
17. máj 2010

Mne včera povedala mužova sesternica, že aj ja budem taka, lebo mam syna...až sa mi vlasy naježili..velice rýchlo som jej vysvetlila, že prečo taka nebudem.. 😀 😀 ..kokos..aby som niekomu sposobovala tolko trapenia a bolesti??to može len človek bez chrbtovej kosti...

mon777
17. máj 2010

Dúfam, že sa jej poteší 😀 Ešte zajtra idem na ňu kúpiť rámik 😀 😀

misss
17. máj 2010

Fíííha...pekna...to by si kludne mohla dat do tej krabice.. a plus k tomu nejake somarinky (nejake "lacnovky") 😀 😀

lia23
17. máj 2010

mon..krasna 😉 😉 😉

lizatko1009
17. máj 2010

miss nejak podobne sopm to mala aj ja a teraz s nou ako vychadzas?

mon ako sa davaju fotky?

mon777
17. máj 2010

Nene 😀 😀 Len jeho vysnívaná vikingská loďka pekne v nejakom krááásnom rámiku a ehm...pjekný večer ako čerešnička na torte 😀 😀 ...vidíííš!! To je ono!!! Upečiem mu tortu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Takú mega s obrovskou 20 na vrchu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre