• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
Pfúúú...to sa mi na ňu dajako nezdá :frowning2: To ozaj?? :frowning2: :frowning2:
18. máj 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii no to je sila a mala som taky divny citak z nej :angry: :angry: :angry:
18. máj 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja práveže nie. Mne sa zdala celkom fajn...len mi nešlo dokopy, ako sa dievča na intráku dostane k netu tak často. Môj zlatík je rád, keď sa tam dostane raz za dva týždne.
18. máj 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niektori asi fakt nemaju co robit, ked si vymyslaju take somariny ako natalie a ostatne osoby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však?? A tie veci, čo dostala pre miminko...čaká vôbec nejaké??
18. máj 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna necaka nic ... bohvie, co to je za osobu
18. máj 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že?? Teraz ako sa nad tým tak zamýšľam...tie jej fotky bruška...aj ja mám také, ako ho mám už aspoň 3. týždeň nafúknuté :grinning: (a stále neviem z čoho :angry: :angry: )
18. máj 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to natalie pisala, ze je v nemocnici, ze aka je chuta, mne to bolo uz vtedy divne ked bola v 21tt ci v ktorom a brucho mala ako lavor. :angry: :angry:
18. máj 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davajme si teraz bacha aby neprisla znova ako nejaka ina osoba
18. máj 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liz ... to by sa musela prihlasit z inej IP adresy, lebo tuto jej admini blokli, ale to nie je zase taky problem prihlasit sa z ineho PC
18. máj 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko...no asi tak :confounded: Človek si už fakt nemôže byť ničím istý :confounded: :confounded: Sem-tam by nás mohla teta admin informovať, aby sme boli v obraze :wink: :slight_smile:
18. máj 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky....

Ona k vám chodila aj ako corinne, však? A pamätáte sa, ako sem vtrhla jedna kočka a obvinila ju z klamstva? A odvtedy sa neukázala...
Tak vám deti držím palce... :grinning:
18. máj 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanocka, ale ip ma niekto menitelnu vzdy ked zapne net aj ja mam vzdy menitelnu ip, ale si nevymyslam take bludy a nemam tu 15 nickov.

mon mna by len zaujimalo cije su tie fotky a aj profilova :angry:
18. máj 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liz ... no ved zalezi to od netu ... ja mam dva nety, takze tiez vlastne 2 IP
18. máj 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula ja si to pamatam! a potom ta corinne napisala, ze uz koli tomu k nam nepride, ale ona si vytvorila novy nick! hovednica jedna :angry:
18. máj 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz ja si mozem menit kolko x chcem mam ju vzdy pohyblivu, mna nenajdu :grinning:
18. máj 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula ... corinne = natalie?? Vieš, že som si ani neuvedomila, že corinne prestala písať :grinning: :grinning: :grinning:

lizatko ... no tak to ja fakt neviem, koho sú. Ale ak som si dobre všimla, tak na tých s "bruchom" mala vlasy cca po lakte a na tej profilovej...tam mám pocit, že ich má ledva po plecia :grinning: :grinning: A aj tá foto s tým foťákom pred tvárou...no neviem...nejako sa mi nechce mariť, že by za ním bola schovaná tá istá tvárička :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ona pisala pod viacerimi nicky ako aj maruska :angry:
18. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aj tá posledná foto brucha sa mi zdá (ako na to tak teraz zízam), že len proste stiahla brucho :grinning:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalie_tmk/album/moje-tehu/5181070/

a všimnite si aj tie vlasy :grinning: Ako...viem...písala, že bola u kaderníčky, ale to dala skôr foto a potom písala (či sa mýlim?? Neviem, fakt teraz :slight_smile: )
A aj tak...ktorá z vás by sa kvôli foto BRUŠKA dávala do plaviek?? :grinning: :grinning: :grinning: A dávala by si tú námahu, aby bola foto dobre že nie umelecká :grinning:
18. máj 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si inak pozrela jej "tehotenské fotky" to ste jej fakt zožrali, že je tehotná? :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maruska mala aj babo v albume cerstvo narodene, nie? :confused:
18. máj 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi...to fakt neviem :grinning:

Monkula...no tak no...keď nám navravela také bludy ohľadom zdravia :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale poďakujme sa jej :grinning: Aspoň máme čo rozoberať z dlhej chvíle :grinning:
18. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj maruska mala aj babo, ale je to vraj ona, tiez tu uz nepise. podla mna ona trpi niecim, alebo si namysla tehu.
18. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo bolo to bábo jej a chcela preň veci zadarmo :angry:
18. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkajte, vy myslíte marušku, čo sa jej narodila prednedávnom medison lee? :astonished:
18. máj 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak sa mám priznať, tak o maruške nemám ani páru :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíte, že klamala aj v tom, že má rada psíky?? :cry:
18. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
´táto, nie?
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/maruska_p/

jeej, ona vlastne písala komentáre sama sebe... To už je fakt choré... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako teraz ma neberte ako dajakú hlupaňu za tú otázku, ale ja som sa jej tu spovedala, ako mi umrel môj kuťúšik krásnutný milovanučký a ona asi na druhý alebo tretí deň mi písala, že jej zomrela jej Akita inu :unamused: A sa mi zdala nejaká chladná, keď mi to písala. Ani neviem, či tam dala smutného panáčika :angry: :angry: :angry:
18. máj 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok