• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
monkula...jááááááááj...už viem!! :grinning: Hrozne mi pripomína do tváre sestru môjho milášika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, to sú také krásne problémy :grinning: :grinning:

Ale aj mne ukápla slzička, keď nám zdochol sto ročný vlčiak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co si mam o tom mysliet, teraz ktory je vlastne jej pribeh? lebo myslim, ze jej ludia z konika nejaky poslali aj postielku a nejake veci co sa tu dakovala.
18. máj 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to vazne chore ... este pochopim, ked sa niekto zaregistruje bez foto a bez albumu, pobavi sa de-dva a da pokoj, ale toto? ... ved to je uz na psychiatriu
18. máj 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko...mne sa tak marí, že sa ďakovala za kočík, za oblečenie (od narodenia po tri roky, či koľko) a za hračky. Postieľku som zrejme nezachytila :grinning:

Zuzi...no hej, je to choré. Ako ozaj. Podľa mňa jej naozaj šlo len o tie veci.
18. máj 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula...ja viem, ale tak no. Ide tu o princíp :grinning:
18. máj 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ktorej strane pisala ako kattka08?

mon mozno ma nejake bejby, alebo jej harasi v hlave a namysla si tehotenstvo!
caute...som ku vam zabludila a kukam, ze riesite celkom vtipnu situaciu... :grinning: tak sa tusim odpoklonkujem... :grinning:
misss uz vam vyliezli dalsie zubky???? nam furt nieeee... :confused:
a kto vsetko bola ta osaba? a kto pisal, ze za nou bol v nemocke? ta corinne? hehe dajte k dobru, ja nemam prehlad... :sweat_smile: :grinning:
inak baby teraz ste muuudre, co? :grinning: :grinning: :grinning: ale pred tym by to nikoho ani nenapadlo... :grinning: ani mna... :grinning: ale tiez som rozmyslala nad tym, ako je jej na intraku dobre, ze tam ma telku a aj internet... :sweat_smile: ale som si povedala, ze je to mozno daco leeeepsie... :sweat_smile:
mon, ale tak ja chápem... :grinning:
My Moniky sme citlivé :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A moja malá umrela na rozpad pečene :frowning2: ...dva týždne nežrala a keď, tak to hneď vyvracala :cry: posledné dni vracala aj z vody, chudiatko moje malinkaté :cry: :cry: :cry: A posledný deň, keď sme si povedali, že jej trápenie ukončíme nám ovracala celý dom krvou :cry: :cry: :cry: :cry: Preto ma to tak položilo a preto sa na NATALIE tak hnevám :angry:
18. máj 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, jáš vlčiak zdochol na starobu,a le už chudák nevidel, keď skočil z búdy, tak sa netrafil a spadol, už bol asi aj hluchý, lebo som mu dávala kosť, že Briti, naa a on išiel na druhú stranu :sweat_smile: :grinning:
18. máj 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, Moni...to máš pravdu :grinning: Sme :grinning:

Adka...no tak koho by to napadlo??? Ako sme asi tak mali vedieť o tých jej nickoch :grinning: Až teraz nám to dajako začalo zapaddať :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ved vravim, ze ja som jej to tiez zozrala, len som sa tak kratkodobo zamyslela obcas nad tou tv a netom... :grinning:
ale ozaj nechapem takychto ludi... :sweat_smile: co z toho maju? :sweat_smile:
18. máj 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, ona z toho mala veci pre dieťa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni...chúúdiatko malinké :frowning2: Moja malá mala choručké srdiečko :frowning2: :frowning2: Nedovierala nám chlopňa a zavodňovali sa nám pľúcka a bruško, tak sa nás stále ľudia pýtali, či bude mať malinké :sweat_smile: Na pravé uško bola úúúúplne hluchučká a na ľavé ledva počula...a posledne jej začínalo šibať :frowning2: Prišla k miske s granulkami a začala do nej trieskať nosom a sťahovala ju po celej hale :frowning2: Teraz mi tie jej somariny, čo stvárala tak chýbajú :cry: :cry:
18. máj 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no boze ved som to tu aj citala a tiez taku kravinu tresnem... :rolling_eyes: hyena...co dodat... :rolling_eyes:
18. máj 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka...presne!! Mala z toho tie veci :angry: :angry: :angry:
Ja by som vám teraz tiež mohla nabulíkať do hláv, že som si znovu robila test a že som bola aj u lekára a obaja mi povedali, že som tehotná a že ma otec teraz prednedávnom vyrazil z bytu a nemám kde byť, nemám ako doštudovať...a vy by ste sa nado mnou zľutovali a pomohli mi. Ale ja taká nie som, takže sa nemáte čoho báť :wink: :wink:
18. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon, to bol pes. nie fena... a zlomil mi ruku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka...nevadí...stáva sa aj horšie :grinning: :grinning:
no mon, len aby, len aby... :grinning:
Moni...mne si moja usrala do ksichtu, keď sme spolu pozerali TV :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akošééééé...mám to brať ako buzeráciu, Monička?? :sunglasses: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, já si vás sem tam přečtu a natalie teda válí. Ona se v té nemocnici navštěvovala sama jako kattka i jako corinne. Dělala si alibi. Ona tu vlastně měla 4 nicky :grinning: . Já jednou přemýšlela, kde má ty svoje psíky, co si chtěla vzít do Francie a že má celkem pěkný foťák a chodí si nakupovat a ostatní jí posílají věci :angry: . Ubohé....
18. máj 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa mna tyka, tak mne to dnes nemysli absolutne...to bude asi tym dlhodobym dazdom... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nehnevajte sa, ale presne pre taketo situacie nikdy nikomu nic neposielam...teda nie takymto cudzim ludom, takze ten kto jej veci poslal, klobuk dole a mrzi ma, ze ho hentak o*ebala... :rolling_eyes:
18. máj 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sares ale niekedy si proste nedas dve a dve dohromady hned... :sweat_smile: nevadiii... :sweat_smile:
18. máj 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sares...Aj mi nešlo dajako dokopy, že je s kamoškami na tom istom fóre a že sú všetky naraz tehu a v takom istom čase, len som to nejako neriešila :grinning: :grinning:

adka...z toho si hlavičku nelám :grinning: Ani mne to nemyslí :grinning: Vôbec si neviem predstaviť, že by som teraz maturovala :grinning: :grinning: Veď by som sa v tom počasí na tých 20 minút akurát tak rozzývala a nie odpovedala :grinning:
18. máj 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek tak ja sa rada pridam ak mozem ja mam sice 22a uz babo na svete ale tiaz som otehotnela ako nastrocna...ale bolo toto najkrajsie co sa mi kedy prihodilo...a kedze mam uz aj porod a jedno z druhym za sebou..primam otazocky...rada sa svami podeelim o skusenosti..poradim....
18. máj 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, nieee, buzerácia niee a maj úctu k veku, hej? To vás v škole neučili? Či sa to už neučí? :grinning:
18. máj 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, mon: no však mě to taky nenapadlo, to až teď. Moc všem důvěřujeme :wink:
18. máj 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a keďže som už stará páka a vyžilá matka, rada poradím s hocičím... :slight_smile: :wink:
18. máj 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok