Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
18. máj 2010

monkula...jááááááááj...už viem!! 😀 Hrozne mi pripomína do tváre sestru môjho milášika 😀 😀 😀 😀

monkula
18. máj 2010

mon, to sú také krásne problémy 😀 😀

Ale aj mne ukápla slzička, keď nám zdochol sto ročný vlčiak 😝

lizatko1009
18. máj 2010

neviem co si mam o tom mysliet, teraz ktory je vlastne jej pribeh? lebo myslim, ze jej ludia z konika nejaky poslali aj postielku a nejake veci co sa tu dakovala.

zuzanockamt
18. máj 2010

ale je to vazne chore ... este pochopim, ked sa niekto zaregistruje bez foto a bez albumu, pobavi sa de-dva a da pokoj, ale toto? ... ved to je uz na psychiatriu

mon777
18. máj 2010

lizatko...mne sa tak marí, že sa ďakovala za kočík, za oblečenie (od narodenia po tri roky, či koľko) a za hračky. Postieľku som zrejme nezachytila 😀

Zuzi...no hej, je to choré. Ako ozaj. Podľa mňa jej naozaj šlo len o tie veci.

mon777
18. máj 2010

monkula...ja viem, ale tak no. Ide tu o princíp 😀

lizatko1009
18. máj 2010

na ktorej strane pisala ako kattka08?

mon mozno ma nejake bejby, alebo jej harasi v hlave a namysla si tehotenstvo!

adka_praha
18. máj 2010

caute...som ku vam zabludila a kukam, ze riesite celkom vtipnu situaciu... 😀 tak sa tusim odpoklonkujem... 😀
misss uz vam vyliezli dalsie zubky???? nam furt nieeee... 😕
a kto vsetko bola ta osaba? a kto pisal, ze za nou bol v nemocke? ta corinne? hehe dajte k dobru, ja nemam prehlad... 😅 😀
inak baby teraz ste muuudre, co? 😀 😀 😀 ale pred tym by to nikoho ani nenapadlo... 😀 ani mna... 😀 ale tiez som rozmyslala nad tym, ako je jej na intraku dobre, ze tam ma telku a aj internet... 😅 ale som si povedala, ze je to mozno daco leeeepsie... 😅

monkula
18. máj 2010

mon, ale tak ja chápem... 😀
My Moniky sme citlivé 😀 😀 😀

mon777
18. máj 2010

A moja malá umrela na rozpad pečene ☹ ...dva týždne nežrala a keď, tak to hneď vyvracala 😢 posledné dni vracala aj z vody, chudiatko moje malinkaté 😢 😢 😢 A posledný deň, keď sme si povedali, že jej trápenie ukončíme nám ovracala celý dom krvou 😢 😢 😢 😢 Preto ma to tak položilo a preto sa na NATALIE tak hnevám 😠

monkula
18. máj 2010

mon, jáš vlčiak zdochol na starobu,a le už chudák nevidel, keď skočil z búdy, tak sa netrafil a spadol, už bol asi aj hluchý, lebo som mu dávala kosť, že Briti, naa a on išiel na druhú stranu 😅 😀

mon777
18. máj 2010

hej, Moni...to máš pravdu 😀 Sme 😀

Adka...no tak koho by to napadlo??? Ako sme asi tak mali vedieť o tých jej nickoch 😀 Až teraz nám to dajako začalo zapaddať 😀 😀 😀

adka_praha
18. máj 2010

mon ved vravim, ze ja som jej to tiez zozrala, len som sa tak kratkodobo zamyslela obcas nad tou tv a netom... 😀
ale ozaj nechapem takychto ludi... 😅 co z toho maju? 😅

monkula
18. máj 2010

adka, ona z toho mala veci pre dieťa... 😝

mon777
18. máj 2010

moni...chúúdiatko malinké ☹ Moja malá mala choručké srdiečko ☹ ☹ Nedovierala nám chlopňa a zavodňovali sa nám pľúcka a bruško, tak sa nás stále ľudia pýtali, či bude mať malinké 😅 Na pravé uško bola úúúúplne hluchučká a na ľavé ledva počula...a posledne jej začínalo šibať ☹ Prišla k miske s granulkami a začala do nej trieskať nosom a sťahovala ju po celej hale ☹ Teraz mi tie jej somariny, čo stvárala tak chýbajú 😢 😢

adka_praha
18. máj 2010

jaj no boze ved som to tu aj citala a tiez taku kravinu tresnem... 🙄 hyena...co dodat... 🙄

mon777
18. máj 2010

Adka...presne!! Mala z toho tie veci 😠 😠 😠
Ja by som vám teraz tiež mohla nabulíkať do hláv, že som si znovu robila test a že som bola aj u lekára a obaja mi povedali, že som tehotná a že ma otec teraz prednedávnom vyrazil z bytu a nemám kde byť, nemám ako doštudovať...a vy by ste sa nado mnou zľutovali a pomohli mi. Ale ja taká nie som, takže sa nemáte čoho báť 😉 😉

monkula
18. máj 2010

Mon, to bol pes. nie fena... a zlomil mi ruku... 😝

mon777
18. máj 2010

adka...nevadí...stáva sa aj horšie 😀 😀

monkula
18. máj 2010

no mon, len aby, len aby... 😀

mon777
18. máj 2010

Moni...mne si moja usrala do ksichtu, keď sme spolu pozerali TV 😀 😀 😀 😀

mon777
18. máj 2010

Akošééééé...mám to brať ako buzeráciu, Monička?? 😎 😀 😀

sares
18. máj 2010

ahojte, já si vás sem tam přečtu a natalie teda válí. Ona se v té nemocnici navštěvovala sama jako kattka i jako corinne. Dělala si alibi. Ona tu vlastně měla 4 nicky 😀 . Já jednou přemýšlela, kde má ty svoje psíky, co si chtěla vzít do Francie a že má celkem pěkný foťák a chodí si nakupovat a ostatní jí posílají věci 😠 . Ubohé....

adka_praha
18. máj 2010

co sa mna tyka, tak mne to dnes nemysli absolutne...to bude asi tym dlhodobym dazdom... 😝
nehnevajte sa, ale presne pre taketo situacie nikdy nikomu nic neposielam...teda nie takymto cudzim ludom, takze ten kto jej veci poslal, klobuk dole a mrzi ma, ze ho hentak o*ebala... 🙄

adka_praha
18. máj 2010

sares ale niekedy si proste nedas dve a dve dohromady hned... 😅 nevadiii... 😅

mon777
18. máj 2010

sares...Aj mi nešlo dajako dokopy, že je s kamoškami na tom istom fóre a že sú všetky naraz tehu a v takom istom čase, len som to nejako neriešila 😀 😀

adka...z toho si hlavičku nelám 😀 Ani mne to nemyslí 😀 Vôbec si neviem predstaviť, že by som teraz maturovala 😀 😀 Veď by som sa v tom počasí na tých 20 minút akurát tak rozzývala a nie odpovedala 😀

zuzka260488
18. máj 2010

ahojcek tak ja sa rada pridam ak mozem ja mam sice 22a uz babo na svete ale tiaz som otehotnela ako nastrocna...ale bolo toto najkrajsie co sa mi kedy prihodilo...a kedze mam uz aj porod a jedno z druhym za sebou..primam otazocky...rada sa svami podeelim o skusenosti..poradim....

monkula
18. máj 2010

mon, nieee, buzerácia niee a maj úctu k veku, hej? To vás v škole neučili? Či sa to už neučí? 😀

sares
18. máj 2010

adka, mon: no však mě to taky nenapadlo, to až teď. Moc všem důvěřujeme 😉

monkula
18. máj 2010

no a keďže som už stará páka a vyžilá matka, rada poradím s hocičím... 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre