• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
mon..dies telefonovat s milacik?? :wink: :wink: :wink: potom raksne dlhocizne telefonovanie :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon..ano viem o tom ze na nete su poniketori velke svinee :grinning: :grinning: :grinning: lenze vies ako..myslela som ze prave ona takak nie je...neivem nejak som to od nej necaaala..a myslim ze ani jedna odtialto :wink:
18. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lia...mám pocit, že to nečakala ani jedna z nás:slight_smile: No hej...s kým iným by som JA mohla volať?? :grinning: :grinning: :grinning: Len dúfam, že to nedopadne tak, ako včera :cry: :cry: :cry: vysvetlím, keď dotelefonujeme :wink: Teraz frčím pohľadať slúchatká, lebo mobil sa záhadne objavil vedľa mňa :grinning: :grinning: Alebo tam ležal celý čas?? Kto ho má v tom bordeli vidieť?? :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už ich mááám :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On ma zrušil :angry: :angry: :angry: Zasa :angry: :angry: :angry:
18. máj 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa??co ta aj vcera zrusil? :sweat_smile:
18. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pfúúú...keby len zrušil :angry: Oslavoval narodky, tak bol tak namol, že mi 8-krát zopakoval, že citujem: "mám právo byť opitý" a stále sa odvolával na to, že má dnes 20 a že oslavujú. Ale on má 20 DNES a chlastali VČERA :angry: :angry: :angry: A dnes mi napíše sms, že nevie, prečo spal dorána v cudzej izbe na intráku, prečo má mokré veci a že sa zobudil na to, že už nevedel vydržať spať v tom smrade, čo po ňom ostal na tej izbe (akože ju celú nakomplet ogrcal). :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon..no tak to si nehcem predstavit aky bol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zabudla som na to najdôležitejšie...povedal, že mu môžem zavolať o 20:00...volala som...zrušil ma. Volala som o 20:03, zrušil ma...volala som o 20:15...zrušil ma. Potom naveľa o 20:34 zdvyhol a aj to sa len chychúňal, že "Peťko je opitý...hihihi hahaha" a marhovite sa zabával na tom, že ide krivo o chodníku. A potom po 20 minútach telefonovania mi jednoducho zložil. Ani ahoj, ani milujem ťa...nič. :angry: :angry:
Ale keď som mu povedala (teda napísala sms ráno), že som kvôli nemu plakala až kým som nezaspala, prisala, že sa chlastu už ani nedotkne a že teraz nevie, ako sa mi pozrie v piatok do očí...
18. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ... no teda :pensive: ... ja som rada, ze MM uz mal toto obdobie za sebou, ked som ho spoznala a uz sa opijat a zurovat nepotreboval
18. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon tak to je smutne...ze ti tak mrzko zlozil..ale snad sa to vyriesi... :wink: :wink: :wink:
18. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako on to nerobí často...v podstate to nerobí, odkedy sme spolu, lebo zistil, že by ma veľmi rýchlo stratil. Ale toto ma dorazilo. Ale čo už...stáva sa. Pokiaľ to u neho bude len raz za rok....aj môj otec sa ľúbi ožrať...raz za rok samozrejme :grinning:
18. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lia...my sme si to už vyriešili, len keď si na to spomeniem, tak som znova tak...hmm...sklamaná. Ale už viem, prečo mi zložil a nič nepovedal, takže sa nehnevám. Len teraz ma zrušil a keď som mu volala znova, tak povedal...mojo, teraz nie, prezvoním, keď budem môcť...ak bol zasa v tom debilnom Ringu, tak poviem krčmárke, aby ho tam nepúšťala :angry: :angry: :angry:
18. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmano urcite si nenechaj od neho skakat po hlaveee :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lia...o to sa neboj. On keď povie, že niečo neurobí, tak to neurobí a keď povie, že niečo urobí, tak to urobí. Proste...nenávidí klamstvá a podlé správanie iných. A o to viac som si istá, že sa to nezopakuje, keďže vie, že som kvôli nemu plakala. :wink:
18. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, prídu aj horšie veci... Toto sú krásne puberťácke hádky, v ktorých sa vlastne nič podstatné nerieši... teda v Tvojom veku by som sa tiež trápila, ale ešte sa na tom potom zasmeješ..
18. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babušky...prave som sa zapla a skoro mi oci vypadli..tak predsa je to pravda...inak tie veci jej poslala hlavne Kattka08 :grinning: :grinning: ..myslite, že platila aj poštovne???

Adka..zuby zatial stale len tie 2, ale zato takeeee ostre.... :grinning: :grinning:

Mon..čo som sa ja napočuvala: "Ja už nikdy nebudem pit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: "..haha,...sa zasmejem a ideme dalej..
18. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss, takže si myslíš, že poselala veci sama sebe., aby povzbudila ostatné? že aha, ona mi pomohla, aj vy musíte? :grinning:
Aj ym sme bývali v Dúbravke, chýba mi to tam... :dizzy_face:
18. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika ... veď to je jasné...ale tak hovorím..už ma to neštve, lebo viem, prečo zložil (a nechcem to tu rozoberať)

misss ... Ale on je jednoducho iný. On VŽDY splní, čo povie. Ozaj.

Možno si teraz o mne budete myslieť, že som nejaká najivka alebo čo, ale keby ste ho poznali, tak by ste chápali :grinning:
18. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon..tak som rada ze si si ista svojim chlapom..tak to am byt..co uz ja fakt povedt nemozem..

miss...to vazne??:Dno to dievca je fakt choreee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ktovie..mozno si aj to postovne zaplatilaa :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bola dojatá, ke´d videla to množstvo vecí... myslíte, že si aj potriasla rukou? :grinning:
18. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ... na zaciatku su vsetci taki ... casom ich to prejde ... hlavne, ked uz je spolocna domacnost a istota :grinning:
18. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pisala, ze jej poslala vecičky po malej..inak mna to ABSOLUTNE nenapadlo, že by to mohli byt OJ..Y, uplne som jej to zožrala aj s navyjakom..až teraz vidim podobnosti v smajloch a tak..tak nie vsetky sme cestne..ale až tolko nickov???fuuuha..
ale klobuk dole, viete kolko to chcelo fantazie, povymyslat tolke osudy a pamatat, ze kde co napisala..ved kolko to zvladala 2-3 mesiace..
18. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lia...Veď to som a ani nevieš ako :grinning:

Zuzi...aj Lii som písala, že sa toho bojím :confounded: Ale tak ja mu verím a proste...cítim, že to bude všetko super. Možno menšie zmeny, ale...

Naozaj ma teraz musíte mať za hlupaňu, keď si to myslím :unamused:
monkula..si aj sama podakovala: :grinning: :grinning:
misss...možno to mala napísané na papieri a položené vedľa PC :grinning:
18. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ... nemame ta za hlupanu ... aspon ja nie ... vsetky sme boli na zaciatku take ... kazda sme chodili s idealom :grinning:
18. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa vyobjímala :grinning: :grinning: a plakala si na ramene... :grinning:
18. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon..nemamee!!!!!
18. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi... :grinning: Ja nehovorím, že je 100%-ný a že nemá chyby. Má ich dosť, ale to aj ja...máme ich všetci...ja len hovorím, že je NA MŇA hrozne dobrý a že je pre neho rodina základ života. Vidím to aj na tom, že keď povedal mame, že ho doma vidí poslednýkrát, plakal mi na pleci, že je debil, že to povedal. Ale keďže mi urobila to, čo mi urobila, povedal, že ho to mrzí kvôli tomu, že je mu to predsa len mama.
18. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok