• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
ahojte :confused:
24. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze mi tos tale vypisuje ze je 22 h tak neviem kto tu je...
jednoznacne sa mi pacia druhe saty..tretie su na mna moc "divne" mon ...
norikk nááádhernéééé oznamko aj ja si robim oznamko sama :slight_smile: zatial vam sem dam tie moje "vytvory"
mam4 mala si pekne saty,no nic pre mna :unamused: kazdemu sa lubi nieco ine a mne sa to nariasenie nelubi ... :cry:
24. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vooobec mi to nejde sem dat lebo moje vytvory oznamenia s v dakom divnom subore ze png. tak mi to nejde ...
norikk kde si to spravila?ja to robim v skicari to oznamko a preto mi to asi nejde sem nacitat ... ok idem kukat panelaaaak :sunglasses:
24. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo photoshope....ved staci,ked to otvoris a das "ulozit ako" a vyberes priponu jpg....
24. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja kukam panelaak :grinning:
24. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm cawte.. vsimla som si tuto temu tuna ze nastrocne tak musim sem daco napisat... ja som tehotna a mam 18 no nejak sa nai netesim pretoze moj zivot bol skor oo slobode a objim sa ze to nezvladnem ja totitzto nemam rodicov ktori by mi zabezepecili byvanie ani nic vsetko ma na starost priatel u neho budeme totizto a bvobec ani nieso mprachata cohdim do skoly a je to cele take no.. a neviem ani sama preco to pisem kto chce nehc ma povzbudi alebo okritizuje .. co uz cawte
24. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prve,co by nas zaujimalo,je tvoja IP adresa :sunglasses:
24. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam4 ... to ja už neviem, či niečo znamená :grinning: Ale skôr nie, ako áno :grinning: Ale ohromne sa mi páči :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk ... nebuď hnusná :angry: Mňa napadlo to isté, ako teba, ale nebuď hnusná :wink: Počkaj na ďalšie príspevky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milujem debatu pomocov ksichtov :grinning:
24. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ak je nova,tak nevie o co sa jedna
ten prispevok o ip to bolo komu venovane ?
@ani_sama_neviem tebe,neber si to v zlom
24. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zvedava na vyvoj situacie :grinning: :confused: :sunglasses:
inak ja mam net od t-comu,taze kazdu chvilu inu IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani_sama_neviem naozaj to neber v zlom, ale máme tu takú "milú" skúsenosť o žobranie o pomoc, tak sa k tomu staviame asi trocha zle teraz.
Hm ale nechapem preco je reco mojeje ip o co ide hm?? Napisala som nieco zle??? Nevhodne? resp ja nevime o co ide ani
norikk...aj mi máme T-com :grinning: A čo je vlastne tá IP :sweat_smile:
24. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak uz to chapem ja neivme postaci moj mail nick? Alebo nieco podobne? Ja naozaj nepatrim medzi 15 rocne trapky ktore potrebuju vypisovat a hrat sa na probolemy ale ok chapem to a beriem to co uz to sme chceli vsetci to je proste internet..
24. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani_sama_neviem naozaj si to neber. Len je tu jedna "teta", čo robí kakané veci...prečítaj si tak 15 strán dozadu :wink: :wink:
24. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 IP je cislo modemu,proste nieco take,a ty /resp ja ked restartujeme modem zakazdym,tak nam naskoci ine cislo.... :D ....neviem,ci to nerobi aj pri restarte PC
24. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj no a aky ma nick slecna? Hm ale takihc sa da spoynat oni sa sami preyradia hlavne tym ze ich priobeh je bud neskutocne nestastni a beznadejne bezradny alebo naopak :DDD no jo a inak som tu prvy krat na tjto stranke dnes preot som envedela kao to tu chodi a prekvapilo ma to stou ipkou :D som sa zlakla ze volaco zle som spravila ale uz je to ok no :DD Dufam aspon tu si s niekym pokecame lebo pokec a podobne chat fora su onicom
24. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta slecna tie nicky uz ani nevie vymyslat,fantazia jej dosla
24. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani_sama_neviem tu sa dá naozaj dobre pokecať, to je pravda :grinning: Aj keď ja by som tu ani nemala byť :cry: :cry: :cry:

@norikk jááááááááj...tak to ja neviem, či aj my máme také :sweat_smile:
24. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk no hej...to máš pravdu :grinning: Má ich toľko, že podľa mňa sa radila aj s kamoškami, že aký si má dať, lebo ju už nič nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 no ak stahujes z rapidsheare,tam sa to da vyuzit,ze nemusis 15 ci kolko min cakat,aby si mohla stahovat dalsi subor,staci,ked restartujes net,a rapidsheare nezisti,ze si stahovala pred chvilou,lebo uz budes mat ine "cislo" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani_sama_neviem ... a ako prebieha tehu? ... kedy sa chystas na tripple testy?
24. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok