• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
my sme si uzivali dnes slniecka v parku na deke aj susedu sme stretli sme sa nasmiali ona ma 4 rocnu dcerku to je ina herecka :slight_smile: zajtra ideme k svokre berieme bazenik malej :dizzy_face: tesiiiimmm
dnes ma v lekarni skoro slak trafil,normalne za mensie balenie kremu proti slniecku malej pytaju 17 eur!nech zabudnu tolko nedam este popozeram inde nejaky kremik alebo mliecko ...

@misss jejda maly je chtnuckyyy nasa dostala od krstnej tiez okuliariky ale srdieckove modre kittinky no moje nervy dala si ich do ustociek ako nejaka hollywoodska star :slight_smile: prikladam nasu fotecku princeznicky ..
6. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram, ze som tu dlho nebola a zas sa tu deju veci :grinning:
nechcem vam narusat debatu, ale je paradox, ze ani_sama_neviem sa zaregistrovala v rovnaky den ako jej akoze mama. a este sa nahanaju v temach (napr. Sono 5tt a viac...)...neskutocna nahoda :sweat_smile:

inak vam prajem pekny den :wink:
6. jún 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulicek no to uz je aka nahoda :grinning: ... zase sa detiska bavia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt , tiez mam ten pocit... ale to je asi aj tym, ze to, co sa tu dialo v poslednej dobe - vo vseobecnosti, nielen v tejto teme - cloveka nuti "podozrievat" kazdy nezvycajny ukaz :grinning:
6. jún 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss +
@trdielko149 mate nadhernych drobcekov, ja by som tiez brala takeho mrnuska :grinning: moj je uz ako velkac aj do teplych krajin ma posle :stuck_out_tongue_closed_eyes: som sa dozila vdaky :grinning:
my sme dnes poobede "zahodili" plienku a aj sa nam 2x podarilo ocikat travicku, no poviem vam dalo mi zabrat spravne namierit :grinning: aj do topanok uslo ... zajtra sa musim polepsit ...
6. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, je tu niekto ???? :slight_smile:
7. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..ja som teraz tu, ale asi zase sama.. :unamused: ..tu sa vždy len tak striedame..aspon ja mam take štastie.. :confounded:

7. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss konecne :D uz osm myslela ze tato tema pomaly vymrie :slight_smile:
7. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s malym sme vonku a kym sa zabava sam tam by som aj s niekym pokecala ale nikdy tu nikto nie je :unamused:
7. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nesmie..ved to je snad jedina tema, v ktorej diskutujem..neratam take, kde dam prispevok raz za mesiac :grinning: :grinning: ..

Inak dnes nam vyšiel dalsi zubcek..a dalši predpokladam, ze pride hned za nim.. :grinning: ..tieto boli bez placu..tak sa tiesim..len ma zase trosku vystipkanu ritusku.. :confounded: ..ale cakala som, že mu najprv vybehnu jednotky a potom ostatne a jemu najprv oba spodne a teraz horna dvojka.. :grinning:
7. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss no ved aj ja len tu pisem :slight_smile: tu si mi najspymoatickejsie maminky :D ale citam asi vsetky temy, vsade sa najde nieco co ma zaujima :sunglasses:
u nas boli najhorsie stolicky, a isli jedna za druhou. stale mal nieco v ustach a zle spaval :confounded:
7. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak tych stoliciek sa celkom dost bojim..
Furt mi tu šteka pod balkonom nejaky pes..asi ho pojdem obliat vodou.. :grinning: :grinning:
7. jún 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss moj maly akurat dostal fajnu bitku koli nasmu psovi :angry: je po operacii a o n do nej hodlil palicu a este sa aj smial !! tak ma nastval !!
7. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4, ježiš...to je tada riadny "gankster" :grinning: :grinning: :grinning: maly tu beha okolo mna v choditku..sa jeduje, ze sa mu nevenujem, tak sa idem s nim trosku pohrat a aj my pojdeme von.. :grinning: ..musime rychlo vystihnut pocasie.. :grinning:
7. jún 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss ... aj ja robim akurat palacinky lebo som sa zabudla kolkko je hodin :grinning: tak prijemnu prechadzku ;)
7. jún 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zase vegetik... obedik spapany, krpec haja ... a tu nikto :unamused:
7. jún 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte je tu niekto? ja mam take problemy zo zubom :( pomoooc
7. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :grinning: No tak som sa prišla aj trochu ukázať. Nemám čas na koníka, lebo sa nám krúžkujú známky a v tej šprostej škole je to hotová katastrofa, tak som rada, že vôbec dýcham. Niekedy, keď budem mať čas, tak si sem sadnem a KONEČNE si váš prečítam.

Hej, hej...ryby sú najlepšie, ale kúpili sme jej granulky pre mačence a hróóózne jej chutia :grinning: Sa ich nevie dojesť, potvorka malá :grinning: A rastie ako z vody :grinning: :grinning: :grinning: Keď sme ju doniesli, ani chodiť poriadne nevedela, ako bola maličká a teraz už behááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No ouki...idem sa ja znova drviť :angry: :angry: Majte sa pekne a pozdravte decká a polovičky :wink:
7. jún 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 no ze si sa tu ukazala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak hod fotku macicky nech vidime ako podrastla a ake granule kupujes nase su strasbe vyberave na granule zjedia len ked musia :angry: alebo idu k susedovej macke do misky na priskum :sweat_smile:
7. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,tak aj ja sa konecne hlasim, len sa sem casto nedostanem bo mi nejako hapruje pocitac :angry: stale zamrza alebo sa sam od seba vypina a to ho mam len asi 3 mesiace-cisto novy!!!tak cakam,kym mi ho pride jeden ujo opravit :rolling_eyes:
ako sa mate?pozeram,ze vam rastu macicky,zubky aj mali vytrznici :grinning: ja som bola vcera v poradni-zabudla som sa objednat tak som tam cakala od pol7 do pol12-hroooza,tolko ludi jak slak...aj ked som trochu zmatena teraz-lebo doktor mi povedal,ze najblizsie sa stretneme o 2 tyzdne 28.juna-ale to je o 3 tyzdne :grinning: tak neviem ci sa pomylil a chcel povedat za 3 tyzdne alebo chcel povedat 21. :confused: je to exot ten moj doktor hehe..a robil mi aj sono-boze ved uz len hlavicka sa zmestila do tej obrazovky :grinning: ze vyse 10cm ma priemer hlavicky-ked si predstavim ako mi to pojde cez ten maly otvor :astonished:
8. jún 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
@pepsyna si tu?? :grinning: :grinning: ..nebooooj..ta hlavicka prejde..ved len na 10 cm sa otvoris..hlavicka je makka, ...zvladnes to, neboj.. :slight_smile:
a ked nevies presne kedy, tak tam skus preistotu zavolat..nech tam nabuduce niesi zase tak dlllllllho..

Inak včera sme objavili dalsi zubcek..tak nam vysli oba v jeden den.. :grinning:
8. jún 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss ano som som :slight_smile: no len dufam,ze uz nenarastie ta hlavicka :grinning: som zvedava ake bude velke-moj doktor mi to presne neodmeral-len mi povedal,ze priblizne 40-45 cm ma...no zavolam si zajtra-to budu aj vysledky co mi brali krv vcera,tak sa hned aj objednam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a gratulujem k zubku-kolko ich mate spolu?
8. jún 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme..už mame 4.8o))..teraz ma horne dvojky a spodne jednotky.. :grinning: :grinning:
no babo este narastie, ale hlavicka uz snad nie...teraz bude este do porodu naberat vahu.. :grinning:

Ja teraz hladam nieco pre maleho proti komarom, lebo vsetky repelenty a take veci su od 2 rokov..som na nervy..ved ho nemozem v kuse drzat pod nejakou sietkou...sak mi ho komare zozeru.. :frowning2:
8. jún 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to uz budete aj zuvat zachvilu :grinning: no teraz to bude veru krute s tymi komarmi-a este aj po tych povodniach :unamused: a v lekarni si sa nebola spytat ci nieco take nemaju?
8. jún 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie..v lekarni mi nedali nic, lebo sa vraj pre babatka nic nevyraba, ale teraz ma napadol jeden babatkovy obchod a tam maju BIO sprej..musime tam cim skor zbehnut, co ho este maju... :unamused:
8. jún 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa veru poponahlaj,aby si maleho nemala dostipaneho...keby bol malicky v kociku,tak tam by stacila este sietka ale ked uz beha,tak ho tazko ochranis pred tym..
8. jún 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..ved to..uz ho v kociku pod sietkou neudrzim.. :confounded: ..musim letiet..ale neskor este pridem...drzkajte sa.. :grinning:
8. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co misss zohnala si?ja mam strasnu chut na palacinky ale nemam tvaroh :confounded: asi si urobim len s dzemom alebo s nutelou :grinning:
8. jún 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss ty mi vidiiis do hlavy?ci telepatia? aj ja zhanam nieco malej proti komarom :grinning: potom napis co si zohnala my ideme malej dne skupit autosedacku do NZ a kuk nejaky sportovy kocik :slight_smile:
8. jún 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..este som tam nebola, ale musime tam zbehnut cim skor..Inak to je BIO odpudzovač..

@trdielko149..ved ked budete v nejakom obchode, tak sa tam popytajte..lebo mne v lekarni nic nevedela dat..alebo potom skusim objednat cez internet..este rozmyslam, ze by som zbehla do BIO potravin, co tu mame..lebo tam maju vselico..aj vonne oleje, tak preco nie odpudzovac, nie??

@pepsyna a ty sa ako inak citis??este sa vies hybat?neukazes nam nejaku "bruškovu" foto?? :grinning: :grinning:

Inak už som tu dlho nevidela Norikk a Taru... :confused: ..kde sú??? a o Adke ani nehovorim..kašle na nás.. :grinning:
8. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok