Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

phoebe003
30. sep 2009

Holky kdo chcete tak kuk

phoebe003
30. sep 2009
ewelyne
30. sep 2009

ahojte babusky,
ste strasne sikovnice, a vsetkym blahozelam, bramborka-bude tak ako ma byt, velmi mi je to luto...si silna zena.

Majuska, mala je krasna. Na prsniky teple obklady a odsavat. Moja svagrina mala tiez taky nadbytok mliecka pri oboch detoch a normalne sa sla spytat do porodnice, tam ho dali na rozbor, a pol roka alebo aj dlhsie kupovali od nej to mliecko. Dali jej flase a vsetko, a chodilo k nim domov potom auto.
myslim, ze liter viac ako 33 Euro. Tento rok to este bolo myslim.

Lenocka, neboj, ja som mala 23 ked som otehotnela s malym a chodila na VS a vyzerala na 15 😀
mamka je stara skola? ved jej pekne povedz, ze to si uz vlastne aj po termine, ved oni sa vydavali a mali deti ovela skor 🙂 a ked sa na to ty citis, a vies co chces a vidis svoju buducnost jasne, tak preco sa bat.
Je to vase babo, naco sa dopredu bat reakcie. Nerobi ti dobre stres a strach teraz, hlavne pokoj.
Ja som len prisla a povedala , budes babka 🙂 a bolo.

gerci, krasny kociar, ja som prvy predala, tak teraz musim novy zhanat 🙂 co je to za znacku?
iinak ja mam take male bsrusko, ze nikto ani este nevidi, ze som tehu. 😠

maja177
1. okt 2009

evelyn, u nas v piestanoch nechcu mlieko, tam nedavaju ani babatkam nic papat, ziadnu umelu vyzivu pokial mamicka nekoji, prvy den po narodeni vobec nic, lebo babatka im tam potom vraj grckaju jeden cez druheho, a druhy, treti den, kym nepristupi mliecko davaju trosku glukozy. takze ja moje mliecko vylievam do umyvadla 😝 ale nevadi, vzdy lepsie viac, ako menej, no nie? 🙂

boobinka
1. okt 2009

maja... nevylivej mlicko do umyvadla, zamraz na horsi casy... pro-jistotu

phoebe003
1. okt 2009

ahojky holkyyyyy, teď mne strašně rozesmála naše Eliška, Byla s Adámkem v pokojíčku a hráli si a najednou slyším Elu z pokoje jak říká 😎 " no fuuuuuuj Adameee to je ošklivý" tak se jí z obýváku ptám co se stalo a ona na mne " Mami pojď si toho Adama vzít, von strašně smrdí!!! 😅 😅 😅 asi udělal ňákej pořádnej bobek nebo co" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maji bobinka má pravdu, já měla zamražené dobré dva litry a když jsem šla do školy, nebo jsem potřebovala jít na nákup, tak jsem malého nechala doma s mamkou a ona mu to dala z flašky...

ewelyne
1. okt 2009

maja a maminky, ktore su s detmi dlhsie niekedy aj dva tyzdne a nemaju mliecko? a predcasne narodene deticky? to je divne, coim davaju UM? som citala ze v Piestanoch je Baby Friendly Hospital... ved im musia davat mliecko, nie? Nie kazdy moze ist domov po 3-4 dnoch...

phoebe003
2. okt 2009

▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██
▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█
▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓██
▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█
█▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█
█▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█
▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█
▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████
▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████

phoebe003
2. okt 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

phoebe003
2. okt 2009

zase jsem tu sama???? tak já vám sem hodím takového krásného macka a vy jste někde v kelu....Holkkkkkyyyyyyyyy kde jsteee? rodáte? nebo uklízíte, nebo jak??????

miroslava89
2. okt 2009

phoebe🙂si sikulka🙂..ja som akurat vstaala tak som tu nemohla byt skor

phoebe003
2. okt 2009

miru cože????, teď jsi vstávala?????? xixi wow....to je parááááda, kdy chodíš prosím tě spát??? když v půl druhé vstáváš???? Ale tak děkuju za pochvaluuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 A co ty těhulko? užíváš si těhulkování?

miroslava89
2. okt 2009

neskoro chodim spat ..ale i tak som spala 14hosddin v kuse 😔 😀
a tehulkovani si uzivam- robim spolocnost posteli alebo gaucu😀.. a od zajtra asi aj nemocnicnej posteli 😖

boobinka
3. okt 2009

miroslava89... jak to nemocnicni posteli? 😕

botis
3. okt 2009

maji mne vraveli, ze cim viac mlieka si odstriekas alebo mala vypije tym viac sa ti bude tvorit, mozno by si mala pomaly menej odstriekavat a davat malinkej len tolko kolko potrebuje. ono je na zaciatku na zahasenie smadu a ku koncu na hlad, tam je hustejsie, preto by mala malinka pit z jedneho az dokonca. mne to tak vraveli...
inak bola som u dr. s tym bruchom a stymi krcmi co som mala ale vsetko je vporiadku a uz mi to aj preslo tak som velmi rada
a yes, zacala skola takze si musim pohnut aby som zmakla vsetky skusky este tento rok, lebo v januari mam termin🙂
tu este niekto studuje?

gerci90
5. okt 2009

awojte žabký no kde ste sa podeli???....ani nenap,ako sa vam tehulkuje ani ako sa vam mamičkuje...no toto 😠 ....mi sa zatial držime celkom fajne juuj už ratam kolko este týž.abý som 😝 videla moju maličku---teraz zacnem chodit na cvicenia s porodnoyu asistetkou tak sa yuž neviem, dočkat... 😖

maja177
5. okt 2009

ahojte krasky
mne sa mamickuje super, len vcera som skoncila na pohotovosti, zapal mocovych ciest a priedusiek, teploty 39 😔 dnes je uz lepsie, no nedali mi ani ziadne lieky, len nejake caje a sirup od kaslu. vraj to je na antibiotika ale tie nemozem, lebo kojim. 😖
mliecka mam stale kopu, v noci mi prespala mala 6 hodin, len som pozerala ci dycha 😀 no po 4 hodinach uz som musela odsavat, prsia tvrde jak kamen a mlieko mi vytekalo vsade, cela postel mokra, este aj tie tampony do podprsenky mi pretiekli, no total vsetko mokre 😀
mala je inac taka tucnucka, v stredu ideme na poradnu, tak som zvedava kolko vazi, ale take zarezy ma na rucickach a na nozkach a uz aj dvojitu bradu ma 😀 😀 juj chutnucka je, milujem ju krpanu moju 🙂

botis,
to je fajn ze ti presli tie krce. aj ja som pocula, ze cim viac si odstriekam, tym viac sa mi bude tvorit. no ja som to na zaciatku asi prehnala, este v porodnici, ja som mala totiz mliecko uz na druhy den po porode a hned som si zacala odsavat, lebo som sa bala, ze budem mat malo. a tak som odsavala o dusu a teraz sa mi ho robi takto vela 😀 ale vzdy lepsie vela ako malo, no nie? 🙂 inac ja davam obidva prsniky, jeden jej nestaci, ona je taky papkac 😀 najprv z jedneho, vycuca, potom cakame na grg, potom prebalime ritu a uz pyta z druheho, a este taha chvilku. 🙂

phoebe003
5. okt 2009

Ahojky holky, tak já nestíhám, nezvládám, připravuju pomalu už na Adámkovu oslavu narozen... je toho mooooc co zařídit, no alepoň že poníci jsou jistí....

bots já studuju... 😀 ještě stále, ale už jen dva roky a je to. 😀 budu porodní bába 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Maji jen hezky odsávej, odsávej, čím víc budeš mít, tím lépe a ať jsi brzo ok 🙂

phoebe003
7. okt 2009

holkyyyyyy, kdepak jste????

nikush4
7. okt 2009

Ahojte🙂 predpokladam ze malo kto ma take stastie ako ja a zlomi si pri chodzi clenkovu kost 🙂 teraz mam sadru a chodim o barliach.. len sa bojim ci to nadrapovanie na barliach nieje nejak nebezpecne ako aj dvihanie tazky veci pre babo?? co si myslite?? 🙄

maja177
7. okt 2009

nikush, skus sa setrit a ked nemusis, zbytocne nechod.

baby, ja som chytila zapal prsnika. tomu sa hovori bolest!

botis
7. okt 2009

jej maji to poznam, skus naparovat, nic prijemne no :(

boobinka
7. okt 2009

maja,masiruj, nahrivej a hlavne odsvavej, kdyztak zkus tvaroh na prso... kdyby byly stale horecky tak bohuzel antibiotika...

maja177
8. okt 2009

baby nahrievala som, odsavala, malu prikladala kedy sa dalo, no nic nepomohlo, tri dni som mala vysoke teploty a ked som prisla doktorovi tak ten zhrozeny, ze kde som bola do teraz, zapal jak slak, a hned mi supol antibiotika ale nastastie take, ze mozem aj dalej kojit. no uz to ustupuje, len sa mi zda, ze v tom prse mam menej mliecka 😒

phoebe003
8. okt 2009

PROSÍM, PROSÍM, DEJTE NÁM HLAS http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/vote_...

maja177
8. okt 2009

dala som 🙂

phoebe003
9. okt 2009

děkujuuuuuuuuuuuu

phoebe003
10. okt 2009

No holkyyyy, kdepak jste?

gerci90
10. okt 2009

jeej phoebe aka krasna foto...no toto skoro som ta nespoznala:D

maja177
10. okt 2009

fibi je ina sexica 🙂 kedy ja budem mat taku postavu po porode 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre