Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

moniciak
7. júl 2010

@pepsyna ale ved ja ju chapem kazdemu by bolo luto a chcel by dalsie to je pochopitelne len si myslim ze nie je dobre presviedcat mladeho chalana o tom ze by mal byt otcom ked sa na to neciti...

misss
7. júl 2010

@mon777 ..tak nech ti pride nacas..ja som si zacala teraz po porode podstivo vypisovat kalendarik (teraz aspon MS..).. 😀

tara39
7. júl 2010

ahojte 😉

misss
7. júl 2010

@tara39 jeeeej ahoj..ako??

mon777
7. júl 2010

@misss Už si ho aj ja podstivo píšem 😀 A za posledný týždeň a pol je tam tóóóľko bodiek 😀 😀 😀 😀 vidno, že je leto 😀

misss
7. júl 2010

bodky nepisem..to by som sa asi ubodkovala..8O))..a to by ma dlho nebavilo pisat... 😀

mon777
7. júl 2010

@tara39 Ahoj 🙂

tara39
7. júl 2010

miss ahoj v pohode 😉 ale uz len 3 mesiace tak mi zacina akosi lepit 😉 co je tu nove? 😵 ty ako moja?

tara39
7. júl 2010

ahoj mon 😉

mon777
7. júl 2010

@misss ja si to podstivo všetko čmáram 🙂 Okrem značenia teploty. To sa mi fakt nechce merať 😀

lia23
7. júl 2010

@mon777 ano..nic mi anto nepovedal...a vies toto ma mrzi..bo stale mi nepriamo dava nadeje...tak ked nechce tak ench kona razne....nech pouziva kondom.. ☹

misss
7. júl 2010

@tara39 ja v pohode.. 😀 ..kukala som foto zo školy....aka si zlataaa s tym brusenkom.. 😀 ..neboj sa...zvladnes to...boooze to tak rychlo leti???ved len teraz si to isla oznamit vasim..booooze.. 😀

@mon777 ja som si vzivote nemerala.. 😀

moniciak
7. júl 2010

@tara39 vazne mas 16???

mon777
7. júl 2010

@misss Ja si ani nebudem 🙂

@lia23 no tak mu nabudúce povedz, že si ho má dať. A ak bude mať niečo proti, tak mu povedz, že bez neho nejdeš, keď TERAZ nechce mať bábo. A ak si nedá, nič nebude 😀

@tara39 naozaj si zlatá 😉 Videla som ich asi dvakrát alebo tri 🙂 😉

lia23
7. júl 2010

@tara39 ahoj prepacis mi dufam ze ta pouzijem ako priklad...ale s tebou to nic nebude mat......

baby zoberete si napriklad taru...ma 16 rokov...nezaraba...ale predsa si to babo nechali..a tesia sa nanho.a urcite s nim budu stastny...a bude im robit radost...ja diem mat za pol roka 19...priatel mi zaraba...moj priatel ma 21...a babo nechce..no aby som moc nekrivdila..tesil by sa ak by prislo......tak preco aj ten moj nemoze dospiet a chciet babo??? ☹

misss
7. júl 2010

@lia23 presne tak ako pise Mon.. 😀 ..sa skus zatnut...prekriz nohy a hotovo.. 😀 ze co bude robit..

misss
7. júl 2010

@lia23 chalani dospievaju veeeeeelmi pomaly.. 😀

lia23
7. júl 2010

@mon777 ..to som mu uz poveldal aze nic nebudee...nerieisl to absolutne...minuel som si z neho robila sranduu 😀 😀 😀 ned sa sprvil..chcela som si ho strcit znova dnuu 😀 😀 😀 tak si mala vydiet jeho vyraz ekd som ho chcela dat dnu taky neutretyyy 😀 😀 😀 😀 sa sice smial..le tak ma drzal aby som to nespravilaaa😀 a som mu pvoedalal... ze si namocim prsty do spermii...a si ich strcim dnu 😀 😀 😀 😀 😀 to bola sou ked sa clovek nanho kukal 😀 😀 😀

lia23
7. júl 2010

misss...on ej taky silny ze mi ich rooztiahnee.. 😉 ☹

mon777
7. júl 2010

@misss Presne tak!!

@lia23 pozri. Ak nechce malé bábatko, tak nech ide s kondómom. A ak si ho nedá, nebude nič...lebo predsa nechce riskovať, nie? Skús to a uvidíš, ako to dopadne. A ak sa náhodou pohádate, neber si to k srdcu. Bude naštvaný, lebo bude vedieť, že máš pravdu, len to nebude chcieť priznať.

tara39
7. júl 2010

miss presne aj ja si vravim 😉 ked si predstavim ze pred 3 mesiacmi som im to vravela a uz len raz tolko tak neviem neviem 🙂 inak moja ty si mi pisala ze mas kocik babysmile?
lia nie v pohode 😉

misss
7. júl 2010

@lia23 aspon budete mat sranduuuuu.. 😀

misss
7. júl 2010

@tara39 ano moja, ja ho mam.. 😀

tara39
7. júl 2010

a si spokojna? lebo co som citala tak niektori ze onho zakopavali a co ja viem co, a ze je sportovy maly ale mne sa zda super 🙂

misss
7. júl 2010

ja snim nemam problem..aj hlboky bol v pohode a aj sportovy je super..si ho mozem otocit aj v smere aj v protismere jazdy..som rada, ze sme si kupili tento a určite ho nepredame a nechame ho aj pre druhe, lebo je super..aj vajicko je fajn...ma aj strechu...a uz ste ho kupili, alebo este len idete??

mon777
7. júl 2010

@lia23 držím ti palčeky. A nevšímaj si, čo ti vraví okolie. Nikto ti nemôže vziať to, po čom túžiš.

lia23
7. júl 2010

@mon777 no jo..lenze vies kolko rkat som si uz koli babu poplakalaa??? ☹ ☹ x krat.. .on sa naserie ze nebude sex...vies..a mna to potom mrzi..sice za nim nepojdem ale mrzio ma to..uz som to tak spravila...a nasraôl sa...takze tak...nehc mu poviem cokolvek..stale ma nejaku vyhovorku aby nemal babo..aj ho uz fakt nechapem:(

@tara39 si zlata 😉 jooj jak ti ja zavidim:(

@misss no a co sa budeme..aspon sa zasmejem 😀

lia23
7. júl 2010

@mon777 ..ano moja...dkaujem ti...ne nemoze..ale nik mi to asi ani nedaa.. ☹ ☹

mon777
7. júl 2010

@lia23 Tak to ja potom ozaj neviem, či je to za chlapa. Ako nič v zlom, ale nechápem to.

misss
7. júl 2010

Baby, takto som mnou Tomasko perie.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre