• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
lia23 no tak bude držať prstiky:slight_smile:))))nech tento rok aj ty budeš tehulkovať a ja verim že sa ti to podari:slight_smile:)
1. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bodaj by..ale uz to vidim beznadejnee
1. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale joj nerozmyšlaj tak pozitivne bud naladena a uvidiš idem ja pa lebo sa mi zle sedi a gerci90 ked sem pride nech mi aspon sms napíše abo čo to je hrozna baba:slight_smile: sa takto odmlči a ja neviem :slight_smile:)
1. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za povzbudenie:slight_smile:papik :slight_smile:
1. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia23 stastny novy rok no ako si dnes dopadla robila si si uz test ? :wink:
1. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kormelia..aj tebe Stansy Novy rok:slight_smile:nie nerpsravila este :wink:
1. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte babulky...v pvom rade vam prajem vsetko dobre do noveho roku...hlavne vela zdravička pre vas a vase pokladiky....juj babiky tu som tu...len som bola na Silvestra u nasich tak som nemala pristup na net...ako sa vam dari??ja stale rovnako mala sa nejako nepyta na svet,,,,vsak som vam pisala že aj sexik bol a nic.... :sweat_smile: volako sa jej tu nechce,,, :confounded: ale bola som na ohnostroji na namesti a ten rachot jej moc dobre neurobil chudatku mojmu a potom mi skoro od strachu s bruška vyskocila...ale zatial nemam pocit že by som mala ist rodit...a vy kočky aký bol silvester????
aa Waaaaaaaalri moja draha...tu sommmmmmmmmm:slight_smile:)))
1. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerci90 no draha moja už som myslela že si ma tu nechala a ty už si sa poponahlala:slight_smile:))ale vieščo ja by som šla rodiť aj hned:slight_smile:tym našim kuriatkam sa akosi nechce na svet veru komu by sa chcelo tam si ležkaju v teplučku a tu ich taka zimka čaka ale ved naša laska zahreje ja už som na nu strašne zvedava ach jo:frowning2:
1. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no kdeže...ja som stale kinderko a veru newiem dokedy...takýmto činom porodim aj v maaaaaaji :angry: ..ale ja už chcem mat babulu pri sebe....och božeee.... :confounded:
2. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerci moja ale už sa to krati a ked to nebude na termin ako ste sa dohodli idete vyvolavať či ako??
2. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak teprve dnes jsem se dobře vyspala o silvestru jsem nespala ani 5 minut, akorád včera jsem si dala 3,5 hoďky večer a pak céééličkou noc... Bylo fajn, super zábava a tak... No a co jsem nestihla, tak všem přeju aby tenhle rok byl daloko lepší, než všechny ostatní předchozí...

gerci, však ji máš "pri sebe" dokonce v sebe a čo je viac??? hm?
2. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja to svojej mame asi povedat nedokazem :unamused:stale ked nacrtnem taku temu tak vytiahne ona tie svoje uzasne myslienky a uz je strach silnejsi ako ja :pensive:

lia a kedy chces spravit test??:slight_smile:
2. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janiii...uz si jej to mala vysypat..nastvy sa a povedz jej to uvdiis e to bude orsie..dokedy to cches tajit..?? :cry: :cry: chod za nou..a povedz jej ze bude babicka: :slight_smile: :slight_smile:

test??noo :grinning: :grinning: :grinning: neivem ele chystam sa,..aj ked myslim ze to bude zbytocne..
2. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadyhcni sa..nemozes to donekonecna tajit...ajtak sa to dozvie..je lepsie aby sa to teraz dozvedela..ako nesrko..lebo takto zbytocne skodis babu..urob to prenho..ty sa stresujes a babo trpi...musis byt silna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja ti drzim palce..nadychni sa zhlboka..pvoedz si ze to dokazes...a sup so spravou vonka.. :wink: :wink: verime ti :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia asi to budem tajit este par tyzdnov..take 2-3tyzdne kym nepojdem opet k doktorovi a tak jej to poviem.. teraz na to asi nenaberiem odvahu..
2. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia a ked si myslis ze mozes byt tehu.. mozno ostanes prekvapena a bude pozitivny a budes tehu :dizzy_face:
2. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze 8tt :confused: :sweat_smile: ten cas fakt rychlo leti..
2. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v kolkatom tyzdni vam zistili pohlavie babetka?
2. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: dydynka: v 20tt na ultrazvuku
2. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci tak dlho vydrzim :grinning:
2. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No budes musieť ale neboj,ten cas ubehne rychlo..a ja som tiež až do 20tt nepribrala nic až po tom 3kg a potom to pomali islo hore..mam uz 9kg naviac a som v 34tt
2. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dydynka nam to zjistili na morfolog.utz ve 21tt ale tusili jsme,ze to bude Lukasek od zacatku :slight_smile:
2. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaa...preoc to chces tajit??fakt..najlepsei by bolo to pvoedat teraz..leob fakt ublizujes si tym len ty......sebe a babu..mysli nanho...vsetky ti tu verime..ze to dokazes...alebo ked to neches povedat...tak jej to ukaz.. :slight_smile: :slight_smile: vnucatko na ultrazvuku...:slight_smile:mozno sa umudry... :slight_smile: :slight_smile: drzim ti jani palce..

a neivem..mslim ze to tehu nie jee...ja sa nato vobec necitim..prvy krat ked som obla tehu..tak somto citila..vnutorneze som tehu..aj prinznaky boli..n o teraz to encitim...priznaky by mozno aj boli...ale myslim ze oni skor boli z namyslania..tak ja neivem..co si o tom mysliet..a ty si vlastne ako zistila ze si tehulka?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem Vas dočítať kočky som tu strašne dlho nebola :pensive:
3. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte babulky...ako sa dneska mate? :confused:
3. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gerci...ty si este neporodilaa??:slight_smile:malej uz musi byt riadne tesno...mame sa tu odbre..a ty ako??:slight_smile:
3. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj Lia ani nevies ako rada by som,...ale ja ty nemam ani priznaky :angry: takže jednoznacne budem asi prenasat..a to ma porazi od nervov asi už :rolling_eyes: ......som rada že sa mate oki...a dari sa vam?
3. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm neboj moja ved to moze prist zo dna na den..nemusis mat ziadne rpiznaky niee...len kludik..no co tak malickej princeznej je tam dobre :grinning: :grinning: co narobis...jasne ze sa nam dari :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja som rada že sa ma tam ok...ale ja sa jej už neviem dockat ako si ju podrži m,,polaskam.,..som straašne zvedava ako vypada a tak,,,jooj dlho je to tých 9mes,veru:(
3. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm jooj tak tento pocit ti zavidim..no zaroven ti ho aj prajem:slight_smile:fakt uzasn ypocit to musi byt...ked drzis v narocu SVOJE babetko... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok