Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mam4
25. máj 2010

@mon777 , ja nieee 🙂

trdielko149
25. máj 2010

@mam4 o a ved preto sa mi paaaci ja chcem kyticku svadobnu z bielych ruziciek 🙂 a medzi nimi len jemne strieborne perlicky mozno pivonie medzi to ale urcite bude biela 🙂
a ja neviem stal mam voci trojkolkam divny "vztah" 😒 radsej 4 kolesovy alebo tak ako mam tento č kolieska no tie predne su blizko pri sebe ...

@mon777 za rocik hadam na to priiides 🙂 preco je taka hladkáááá

misss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mon777
25. máj 2010

@mam4 no hej. Aj my sme radi, lebo sa chceme chodievať s malým korčuľovať, tak ten DEMA STAR by asi nebol dobrý 😅

mon777
25. máj 2010

@misss jasnéééééé....už mi doplo 😀 😀 😀 TO bude tým, že nemá foto...tak som zabudla 😀 😀

mon777
25. máj 2010

No fajn, idem sa ja ďalej šprtať dejepis. Držte mi palec 😀

misss
25. máj 2010

@mon77 😀 😀

mon777
25. máj 2010

@misss ty sa mi smeješ?? No dííííki 😀

misss
25. máj 2010

@mon77, ved sa zasmej aj ty 😀 😀

misss
25. máj 2010

@mon všimla si si, že sa Natalie neozyva uz ani na FB??? 😀

mon777
25. máj 2010

@misss ale ja sa môžem 😀 Ja sa chichúňam na sebe 🙂

misss
25. máj 2010

@mon77 ale ja sa nesmejem na tom tvojom učeni.. 😀 😀 ..ja len tak...pre sprijemnenie ucenia.. 😀 😀 😀 😝

mam4
25. máj 2010

@trdielko149 , aj ja som mala z ruziciek s perlickami a dokola len brectan a bola som do nej zamilovana 🙂 este ju mam vysusenu 🙂 ja som mala 4 aj troj a u mna vedie 3, ale mozno keby som mala 4 s prednymi otocnymi tak by som nechcela 3 🙂

@misss 6?? tak to uz ste dobre "zabehnuty" 😎

@mon777 , na korculovanie su vraj tie s brzdou na rucke, aj my taky mame ale vobec nekorculujeme 😵

mon777
25. máj 2010

@mam4 ja viem, že na to sú také, ale tak pozri...ako je pravdepodobné, že na to budeme mať čas?? A ani nie že čas, ale tak ... ja budem rada, keď budem stáť na nohách a Peťko bude šťastný, že môže spať, keď sa vráti z práce 😀 😀 😀

misss
25. máj 2010

no, to sme..uz 2 a pol roka spolu sami byvame.. 😀 😀 ..

mam4
25. máj 2010

@mon777 , neboj ked prejdu prve "vrazedne" mesiace zvykania si tak si cas urcite najdete aj na korcule 😉
ja som sa raz na korculiach skoro zabila, takze ja mam respekt 😀 ale mozno sa to raz naucim ...

@misss a ze to je ine, byvat spolu a randit ?? 🙂 a babo ste planovali ??

ani_sama_neviem
25. máj 2010

Ahojteeeeeeeeee je tu niektoo? 🙂))) 😎

trdielko149
25. máj 2010

..aa. ako sa vola na FB natalie? samozrejme ze je ine spolu randit ako byvat .... viem o com vravim .. uz rok v tejto kralikarni podla adelky banasovej v " hongkongu " hnijeme ... doslova hnijeme nikdy viac by som nechcela byvat v cinziaku ja dzivocka z dzedziny kde som si vysla na dvor vypit kavicku ☹
ale neva raz aj domcurik malinky uteseny bude 😔 ach zasnivala som sa ... 😅

mam4
25. máj 2010

@trdielko149 , ja som tiez vyrastla v dome, a stale som snivala byvat v bloku a ked sa mi to "splnilo" tak po 2 rokoch som zutekala. vedla nasej spalne byvali taky nocni vtaci a ked ja som chcela spat tak oni klepali rezne !! 😠 😠 po par mesiacoch co sa nastahovali sme usli az 35 km na chalupu, kde si to teraz davame pomalicky dokopy aby to vyzeralo viac ako dom 🙂
tak dufam ze aj vam sa podari "ujst" z tej kralikarne !!

misss
25. máj 2010

@mam4 jasne, ze je to ine..ovela ine.. 😀 ..teraz sa musim starat ja a nemozem cakat, ze vsetko dostanem od mamy az do "huby".. 😀 😀 ..teraz velim ja.. 😀 😀

@ani_sama_neviem ty poznas zuzanu pastorkovu??to je/bola moja suseda..jej sestra ma rovnako stareho chlapceka.. 😀

misss
25. máj 2010

@mam4 a maleho sme planovali..som po svadbe vysadila HAK a za 3 mesiace som otehotnela.. 😀 😀 ...este sme si stihli aj prerobit bit, nez som to zistila.. 😀 😀

misss
25. máj 2010

jeziiiiiis..ze bit...to kde sme ***oprava byt.. 😀 😀

mon777
25. máj 2010

@trdielko149 Natalie Tomková 😉
@mam4 to je pravda 😀 Som zvedavá, aká bude zo mňa mamka 😀 😀
@misss je to super, nie?? Myslím to, že si teraz paňou v dome alebo v byte ty 😀 😀
@ani_sama_neviem už chápeš, prečo by som tu ja ani nemala byť?? 🙂

misss
25. máj 2010

@mon77..jasne..teraz som pani bytu ja, ale jediny, kto to nedokaze pochopit je moja svokra..ale dovtedy bude do mna rypat, az kym ju raz nevyhodim odtialto...potom bude kukat.. 😀
A mon, uz vies dejepis??

ani_sama_neviem
25. máj 2010

misss jee jaasne ze poznammm ja poznam zuzu uz pat rokovo aj viac :DD aj ty ju poznas? hehe ot je nahodicka 🙂) srandaaky je svet maly 🙂)) Je to moja takzavana byvala najlepsia kamoska no viem ze jeje sestra ma dieta ale jej sestru moc nemusim viem o nej svoje no 🙂 mon777 a preco by s itu nemala? ved tot oje pre vsetkych co je na tom ze nemas babo to je ok no a co ze si tu nikomu to niujak neprekaza si myslim nie ci? 🙂)

misss
25. máj 2010

@ani_sama_neviem..ja sa viac poznam s jej sestrou..so zuzou sa ani nezdravime.. 😒
prečo takzvana byvala kamoska?? 😀

ani_sama_neviem
25. máj 2010

no lebo boli sme kedysi dobre kamoski ako ale tka to len tka na zakladke vies no to je na dlhe rozpravanie 🙂) A jej sestru nemusim proste no heh

misss
25. máj 2010

sak v pohode..nie kazdy si sadne.. 😀 😀 ..inak ten svet je fakt strasne malicky... 😀 😀

ani_sama_neviem
25. máj 2010

a no svet je dost maly no.. a hej pravda je ze nie kazdy si sadne s dakym 🙂

misss
25. máj 2010

budes si davat aj foto bruska??inak, uz fotis???? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre