Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
24. apr 2010

no podla tychto priznakov by si mohla byt..ale jedine test ti to moze potvrdit..boooooze.. 😀

lia23
24. apr 2010

hmm a teraz ma picha nalavo v podbrusku 😀 😀 😀 ja som uz len trubaaa 😀 😀 ...co ked je to setko len psychika?? 😀 😀 😀

misss
24. apr 2010

Lius, ja neviem..mozno budes sklamana aj ked pridu kramy..a mozno budes milo prekvapena..ale ked si ho urobis, aspon nebudes na pochybach..budes vediet na com si.. 😉 nie??

lia23
24. apr 2010

jj to mi povedal aj priatel..ze on to chce vediet...pocuj..moze byt priznak aj to zee mlieko citim v ustach take ako skysnute???proste enchuti mi??

lia23
24. apr 2010

misss..ianskei gratulujem k prvej prespanej noci 😀 😀 😀

certica22
24. apr 2010

lia... ahoj. aj ja mam priznaky ako keby som bola tehu ale na test je ešte skoro . a aby som mala priznaky tehu neveim niekto povie že ich mal už aj po ovu ...a niekto že to je skoro ..takže neostáva mi nič iné len čakať. na MS či dôjde alebo nie ,do MS mám ešte ďaleko ale bola by som rada keby nedošli ale všetko asi robi psychika......tebe už meškaju kramy??...

misss
24. apr 2010

to neviem, ale vela bab uvadza ako priznak hnusnu chut v ustach...ja som take nemala..
Ďakujem..8o))..len to vstavanie o 5 ma zabilo...radsej aby vstal 1x v noci ako vstavat o 5 rano..8o((..

Dnaska som si konečne dopozerala Janosika..som ho kukala na 3 krat..nikdy mi ho maly nedovolil pozerat.. 😀 😢

lia23
24. apr 2010

ahoj certica..no mne nemeskaju kramy..som 10 dni pred nimi..ci tak dako...ael ja keby som bola tehotna tak len s minuleho mesaica..

certica22
24. apr 2010

Aha ... tak držim palce aby ani nedošli ak ich ani nechceš 🙂

lia23
24. apr 2010

miss..no ja mam taku chut hnusnu primlieku..nie kovovy pcit..ale take ako skysnute mlieko..uplne inak mi chuti..a pritom kazde rano ho pijem kedidem do skoly...takze neivme...co to je...hmm no jo..ael enboj uz sa to bude len predlzovat a bude to len a len lepsei 😉 😉 uvidis 🙂 a pacil sa film? 🙂 🙂 🙂

lia23
24. apr 2010

certica ..dakujem..ajsen ze nechem..a ty mas 17 ze??🙂 🙂 🙂 🙂

misss
24. apr 2010

jasne..hned som sa do neho zamilovala.. 😀 😀 ..ale len vo filme..v skutocnosti je ten herec taky skaredy... 😝 😝 .. 😀 ..ale film super..velmi sa mi pacil..dlho som si nekukla dobry film..teraz uz len cakat na 3.cast sumraku.. 😀 😀
Lius a potom daj vediet ako dopadol test?? 😠 😠

lia23
24. apr 2010

misss...hmm tak to sa tesim s rbeou..a ano..urcite dam vedeit...,.,, 😉 😉 😉 drz mi palce 🙂 🙂 🙂

certica22
24. apr 2010

mno zatial ano :D v septembri bude 18 .. juj ale taka by som bola rada keby som čakala aj ja babo .... už sa tak neviem dočkať kedy budem maťaj ja .. aj keď asi ešte trošku skoro :(...už keby aspoň škola nebola bolo by to ine .....a ty 18 však 🙂

misss
24. apr 2010

aj ty si "fanda" sumraku?? 😀 😀

lia23
24. apr 2010

certica..tak to sa nacakas etse na tu 18...ale neboj to pride rychlo..j ja uz mam 18,.. 🙂 🙂 hmm kazda to citi inak: 🙂 🙂 ja by som tiez cela aby bolo babo v brusku 😉 😉 😉

lia23
24. apr 2010

hehe miss...asi ta sklamem:Dnie:D 😀 😀 😀

certica22
24. apr 2010

presne tak ... niekto sa neciti na dieťa ani v 35 a niekto už aj v 16 ...tak to ti verim ..a ty si koľkačka?..a doma ako by to vzali ak by si čakala babo ??...alebo byvaš už s priateľom?

lia23
24. apr 2010

no neivem urcite by domna ziapali:D:D:hehe uvidime:Dsom 3 na obchodnej...a nie nebyvam s priateom a c o ty?🙂

misss
24. apr 2010

v pohode..nie kazdemu to sadne.. 😀 😀 ..
jaaaaj..ja som taka zvedava co ti vyjde na tom teste, ak si ho spravis..CHOD SI HO KUPIT!!!..ja som nedockava...aaaa 😀 😀

lia23
24. apr 2010

miss..ja som ho ani nevidela 😢 😀 😀 takze preto 😀 😀 😀 mozn o keby som ho videla 😀 😀 tak by som sa zam,ilovala 😀 😀 😀 hmm asi sa to dozvies az pondelok 😀 😀

certica22
24. apr 2010

mno tak doma by to bolo asi rovnako .. neboli by nadšeni ..ale určite stým rátaju že to raz príde...a tak ja som mala byť tiež už 3 ...len roky zle vychadzaju :D tak som bohužial 2 :(...a nie byvam ešte doma ..aj keď asi najradšej by som už byvala snim..ale to asi ešte Ďaleko .......a priateľ ti ma koľko ak smiem vedieť?..a ake priznaky tehu máš?držiim paalce aby boli na teste //

misss
24. apr 2010

no..musim nejako vydrzat.. ☹ ☹ 😀 😀 ..strasne ti drzim vsetky prsty, nech tam mas II..strasne ti to prajem..

lia23
24. apr 2010

certica...no tak to aj aj by som rnajradsej byvala s priatelo 😀 😀 😀 😀 priatel ma 21.. a opriznaky..no boalia ma prsia...dneska zacali boliet aj bradavky..a uz zo 3 dni mi je zlee...tak v krku a taoba...a dneska ma zacalo pichat aj v podbrusku...a mozno aj precitlivenost..ael to enivem urcite 🙂 🙂

lia23
24. apr 2010

miss...zlatik..dakujem ti mocc...dufam ze to tam aj bude...aj ked neivem ci to je realne. ☹ ☹

certica22
24. apr 2010

: 🙂 tak držim palce aby to boli tehu priznaky a aby na tom teste boli // a babo je planovane?

lia23
24. apr 2010

nie je planovane ☹ ☹ ☹ ☹

misss
24. apr 2010

dievcata, budem vas musiet opustit..idem malemu spravit papkat ale okolo 19 som tu zase..ak tu niekto bude..drobcek by mal uz spinkat 😀 😀

certica22
24. apr 2010

mno to asi kvoli tomu veku však ??... ale tak teraz by si sa asi už isto potešila ak by bolo v brušku nie ? 🙂 ja zasa neviem pochopiť holky ktoré dokážu isť na potrat ..aj spolužiačka bola asi pred mesiacom na interupciu a to už bola v 3 mesiaci ..dosť neskoro na to aj prišla.. možno to vedela...ale doma povedala neskoro a mama ju na to donutila isť :( aj ked ona nechcela.. tak mi jej je ľuto ..len dúfam že to nebude ľutovať ..a že bude môcť mať deti v buducnosti ..

lia23
24. apr 2010

misss...oki bezaj za malickym...a potom sa tu stretneme 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre