• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
kiwi a co sa ti snivalo?
20. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva ja ked vstavam tak som viacej unavená ako ked si líham večer do postele :angry:
20. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni a to beries 6x magne, alebo aj ine? a mas ich vysadit naraz? lebo mne doky kazal magne znizovat postupne
20. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej babenky, sme na strane 1000 :slight_smile:
Inak som sa velmi nevyspala :frowning2: Sla som spat o jednej v noci, rano o 5.00 WC a potom syndrom nepokojnych noh, no nie a nie zaspat :frowning2:
20. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvedava už na stredu .. nech už viem aj ja datum kedy mi budú chciet robit ten cisarsky rez..

inakšie dneska oslavujeme Tobuliatkové narodeninky.. :slight_smile: bo aj jeho nevlastný takto ma dneska práve tak som to vyriešila takto:slight_smile: v jeden den :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady - aj ja sa citim ako rozbite hracky, takze dnes ziadne plany na upratovanie nehrozia, v stredu tu bola moja mamina, zlata dusa, povysavala + prezliekla periny, tak len nieco lahke a rychle uvarim, MM poprosim aby povysaval kuchynu a budem strikovat, aby som malej ten svetrik stihla aj dokoncit, kym sa narodi. Teraz som si dala plny tanier krupice a mala ma ide od radosti rozkopat :grinning:
20. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za opuchy som vravela dokimu, tak že je to tehotenstvom, pokiaľ je tlak a moč ok, tak sa neznepokojujem...tak sa držme tých par tt :wink:

minka má asi jediná kontakt na fleury, mohla by zistiť čo sa deje, lebo isto nie je online

kiwi a vieš niečo nové u zuzane? ako sekcia a tak
20. mar 2010 o 10:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevlastný tatko.. tak to malo byt .. :slight_smile: mi vynechalo písmenko
cheer mam homeopatika od kamosky co robi v lekarni. myslim ze sa daju objednat aj online na www.homeonitra.sk ale minimalna cena dobierky je 25 eur. Ja aj mm berieme len homeo aj pri nachladnuti. A tieto homeo na lajsi porod su odskusane, kamoska mi robi v tej lekarni a vraj uz aj gynekologovia tam posielaju buduce mamicky aby si to ulahcili... Ja som si objednala rozne, teaz beriem na lahsie hojenie ran, na mensie krvacanie po porode a rychlejsiu rekonvalescenciu po porode, na psychicku podporu, potom mam nejaku 2-kombinaciu ktora sa berie ked ta chytia kontrakcie, to by si mala do troch hodin porodit a este mam nejake dvoje, ktore mam brat po porode na rychle zotavenie a tvorbu mlieka. Vcera na poradni mi to v Saci len doporucili. Nie je to navykove, miminku to neskodi a tebe pomoze, teda dufam....
cheer ja si myslim že stači...už má byť teplo.malalady nestraš :slight_smile:
dik cinocka :slight_smile:
no tá fleury vážne je asi v nemocke..ja nemám čislo naňu.snád sa nejako ozve,keby dačo..
20. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva, ani sa nepytaj! strasne volaco...

zrazu mi roztrhlo brucho a vysla hlavicka, ramienka a brusko a zvysok ostal v mojom brusku este,,, tak z boku normalne trhlina v bruchu.. a vlastne bolo na polovicu babo,, vies co strasne vazne.. som citila nohy v bruchu jak sa hybu a pritom horna polka uz bola vonku.. az mi zle ostalo po takom sne blbom hnusnom...
to uz asi mam obavy z porodu, ako som tu uz spominala... tak mam takto debilné sny! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva no my máme dneska oslavu tak kuriatko som dala piect a zemiaky k tomu.. :slight_smile: :grinning: :-P
20. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. no ja som vydúrila mojich von kým je pekné počasie, ja periem idem poupratovať troška potom uvarím halušky a zajtra chceme s mm umyť okná. tiež ma všetko už pobolieva a tlačí aj to svrbenie mám aj ja na brušku ale nie velmi. čo ma kus rozčuluje tak mám už dlhšie také tlaky v podbrušku a na konečník. vždy si myslým že mi treba ísť na velkú a sadnem a sedím a čakám a nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: podbruško bolí ako mrcha.

fleury čo rodíš? ved to nieje možné že ty tu niesi. tak na teba som bola najviac zvedavá ako dopadneš s tým stehom. dúfam že si ok.
Mile mamicky prosim vas o vas hlas na tejto stranke Dakujem pekne http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/1213/
stanusa neviem nic nove o zuzke,,, v utorok mam poradnu, ak tam este bude v nemocke, skocime so silvinkou7 mozno za nou...
ved ona sa ozve ked bude mat prilezitost,,,ale isto sa maju dobre,, od stredy po CS aj ona je uz urcite FIT dnes... a malinky je zdrava rybyčka :slight_smile:
20. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuska fiiiiiiiiha.. :slight_smile: to aj ja chceeeeeeem :grinning: aký to má nazov?? či to na tej stránke je všetko popísane? :wink:
20. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby máme 1000str
20. mar 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika jj :slight_smile: dobre ni?? xi :sunglasses: :grinning:
20. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denixsa to je super, ze si uz doma,a dufam, ze este chvilu vydrzite 2v1 :wink:
ja som mg tiez znizovala postupne, teraz beriam 2x1 tabletku.
20. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj kiwi,som to začala čítať ja že vážne sa ti to stalo..aky hnusny sen..,brrrrr.
no kde si kuknem toho maxika?????
20. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj deniska,gratulujem k návratu domov...domov sladky domov.. :slight_smile:
20. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seuska, no abstak veru bol :slight_smile:
Ako sa volaju tie homeopatika na ulahcenie porodu???
20. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi - riadna haluz, mna najcastejsie trapia mory, ze nemam pre malu mlieko, alebo ze jej je zima ...
20. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule....to je co za kon toto?....ten pred tym bol lepsi...no ale asi to je len vec zvyku... :unamused:
zuzkaaa- gratulujem k Maxikovi....maly je krasnunkyyy.... :slight_smile: a hlavne ze vsetko dobre dopadlo....obidvom hlavne vela zdravicka prajem.... :slight_smile:
tak jak sa nam to tu neako sporodnieva, tak som neska konecne pobalila tasku..no sak uz bolo na case... :grinning:
a predvcerom nam dosiel kociarik, postielka aj taka prebalovacia komoda tak neska ideme skladat....juj som zvedava.... :slight_smile:
co neska varite?.....dajte neaku inspiraciu...mm si vymyslel spagety s bolognskou omackou, ale akosi na to nemam chut... :confounded:
20. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiež niečo snívalo o pôrode ale ked som vstala tak už neviem čo. :unamused: u nás sťahujú neplatičou tak je tu frmol a buchot nad namy :unamused: hm smutné že niekomu vezmú strechu nad hlavou a pritom by som o tej rodine ani nepovedala že sú neplatiči.
taký slušáci sa mi zdali teta s dvoma dospelími synmy .

idem vyvesiť prádlo.
20. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuska ako sa volaju tie na ulahcenie porodu?skusim sa opytat,ci ich tu maju.a kolko stoja?tie sa uzivaju nejaku dobu dopredu,ci az ked mi zacnu kontrakcie? :confused:
20. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasikas, my mame dnes fazulovu polievku a kuraci perkelt :wink:
a tasku pobalenu ja stale este nemam ale ja som len 36 tt, tak vravis, ze mam este 2tyzdne cas??? :grinning: :grinning: ale nie, dnes musi byt :angry:
kika, aj mm bude zachvilu vesat pradlo :wink:
20. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pečiem morku+knedla+kapusta...no a hovädzí vývar... :wink:
20. mar 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polievku mame zo vcera ...ale ten kuraci perkelt....hmmmm...mnam...a tusim by som na to mala aj vsetky ingrediencie....no idem skusit ci mi to u mm prejde..:slight_smile:
no ja som sa na tu tasku chystala uz dobre 2 tyzdne...ale neska vydalo....aka som na seba hrda... :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,, som si vygooglila to je dokonca kombinacia homeopatik, ktore zeny mozu uzivat pred porodom aj po porode,,, a pri zlom davkovani mozu zeny aj vykrvacat a je nutne sa poradit s homeopatom aj vasim porodnikom...

ja si toto isto netrufam a vsetko necham na prirodu... :slight_smile:
a tiez som vygooglila, ze mesiac do predu je vhodne zacat s homeo kúrou....

ale neviem ktore konkretne ma na mysli seuska,,, mozno je tu zas nejaka novinka v homeopatii,,,

Ked uz sme pri liecivch, chcem sa Vas opytat, pijete niekto alchemilku??? alebo budete ju pit po porode????mate skusenost?
20. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok