• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
Cinocka, tak to presne chodi ...
22. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cinocka, no tak to by ma porazilo! snad aspon vysledky boli dobre...
22. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury drz sa, silno na teba myslim :wink:

mala som napisany prispevok este okolo obeda, no na 2hodky nam vypadla elektrina a uz neviem, co som tam mala a co som chcela ... :frowning2:

skusim pridat este fotku bruska, uz mame fotak, tak hadam pofotim nieco castejsie :slight_smile:
22. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva krasne brusko :grinning:
22. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marika - dakujem :wink: MM vcera porovnaval s fotkou, ktoru sme robili v den porodu Danka a zhodnotil, ze teraz je brusko vacsie a vraj aj nizsie, tak ma celkom vyplasil ...
22. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno to pride skor ako pri Dankovi :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj by som bola rada, aj sa bojim :grinning: danko sa narodil 9 dni pred TP, teraz som 16 dni pred prvym TP (7.4.)
22. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dietatko v 38tt sa uz povazuje za donosene tak kludne mozes :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka- tak ja som akurat spraskala 2 nanuky....take jak calipo, tie zamrznute vodicky sladke...mnaaam...take mozem... :slight_smile: som potrebovala trochu na nervy bo som bola na socialke a to sa tam clovek akurat tak nastve... :sweat_smile:
inak kraaaasne je vonku...uplne teplucko..... :slight_smile:
22. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave dojedla misku zmrzliny s grankom :slight_smile:

inac.....chystate si nejake jedlo do mraznicky na potom?
22. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ma uz taku chut na zmrzlinu a ziadnu nemama,baby vy mi robite len stresy a chute.....

V mrazaku mam uz zasoby aj na tretiu svetovu vojnu !!! :grinning:
22. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj kocky, zmrzka, mnam :slight_smile:
22. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja som si dnes vycuchala vloznu vanicku z kociarika... doniesli mi znamy a trosku dlhsie stala v skrini... Uz sa susi na slniecku a asi v tom a v perinke ponesiem malicke z porodnice. Nie je siroka, takze by sa mala dat v pohode priputat pasom v aute :slight_smile:
22. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja už niečo dávam do mrazáku, aj preto, že viem že na velkú noc nebudem doma, tak nech tí moji netrpia hladom :wink: . dokonca som tam už dala aj kysnuté koláče čo som dnes piekla, tak budú mať aj sladké a ešte sa chystám aj nejaké zákusky napiecť, aby bolo ked prídeme domov a nemusela som hned chystať.
22. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tomto mam ja vyhodu, kedze sa budujeme a ete byvame u svokrovcov. O varenie a pecenie s postara svokricka :slight_smile:
22. mar 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
som tu pár dní nebola, mali sme rušný víkend a nestíhala som aj koňa... pribudli aj nejaké bábätká? :confused:
ja som bola dnes v poradni, zatiaľ držíme po kope, začínam sa trochen otvárať, ale myslím, že do budúceho týždňa to ešte zmákneme :wink:
čo sa týka presného termínu sekcie - ešte stále neviem, lebo dr. povedala, aby som došla budúci pondelok normálka na poradňu, ale o niečo skôr, že ma vyšetrí a ak by bolo treba, šli by sme pre veci... (resp. ak by mi nejak viac tvrdlo bruško cez víkend, mám dôjsť už pobalená) inak to bude zrejme v utorok alebo stredu, budúci týždeň :wink:
22. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnes som bola na kontrole a robili mi ster na streptokoka tak dúfam, že bude negatívny, budúcy týždeň idem zase a to mi budú robiť UZV a brať krv na testy dúfam, že to dobre dopadne a ozaj dr mi povedala aby som sa radšej zbalila lebo krčok mám skrátený :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: skoro som porodila už tam :grinning: :grinning: :grinning: nejako mi to až teraz začína dochádzať že už naozaj to máme za pár a začína ma chytať panika pomooooooooooooooooooooooooooooooc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zmrzku by som si dala aj ja veru mňááááám ale nemôžem mám zakázené také dobroty :frowning2:

no a aj ja si robím zásoby na mrazák ale len mäsko, som nevedela že aj koláče môžem, dobrý nápad tak tento týžden nejaké porobím a dáme to na mrazák, sú tam už knedle a aj halušky kedže je s tým špinavá robota :wink:
22. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule, nova fotka malej Barborky od aktakk :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/album/nase-vytuzene-deticky-narodene-v-aprili-2010/5108824/

a pise: "Takto ja rada spulim pusinku. Vasa aprilovka BARBORKA.Pozdravujem vsetky mamicky a buduce mamicky. Aktakk-kacena"
22. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukla som civi....mala babulka.pozdravujeme aktakk.
a kto dá tvojho maleho do apríloviek,ked ideš ako zakladatelka rodiť??hm??? :slight_smile:
22. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu som. boli sme trocha na menšom výlete bolo celkom fajn len sedenie v aute mi už nebolo najlepšie.

fleury no konečne sa ozvala držím palce.

ja mám dnes blbý deň. všetko ma pobolieva a najhoršie je že ma bolí panva a vyráža bolesť do vnútra stehien :stuck_out_tongue_closed_eyes: ťažšie sa mi chodí. a páli ma zase záha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj u nás je dnes krásne.
22. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je pravda my chceme vidieť aj tvojho vysnívaného Renuška :grinning: držkám ti palce :wink: :wink: :wink:
22. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani, poviem mm, alebo poslem spravu kamilke, len neviem ci moj blby mobil odosle mms...ked nie, tak po navrate domkov to spravim ja :wink:

lubiku, kukla som album, lukasko je prekrasny , juj aj ja uz xceeem :dizzy_face:

inak aj ja som za zachovanie tejto temy, aj ked uz budeme vsteky mat minimka pri sebe, babule ste tu super, som rada,ze sme sa tu takto zisli takato particka :dizzy_face:

kvetinka vitaj medzi aprilovkami :slight_smile:

zmrzlinaaa, idem si dat, mame v mrazaku cokoladovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a ja som ready - okupana, odchlpena, nechty ostrihane, vlasy umyte.....o 18ej ideme z domu....bojim bojim :wink:
22. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem off, tak sa mi tu drzte, a ozvem sa akonahle budem moct :dizzy_face: :dizzy_face:
paaaaaaaaaaaaaaaa
22. mar 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa ti to kráti civi. joj ale aspoň už budeš mať všetko zajtra o takomto čase za sebou. možno sa ti bude aj čkať čo tolko budeme na teba myslieť. len daj vedieť o sebe čím skôr aby sme neboli dlho v napätí. :wink: a foto Renka nezabudni nech mm dá do albumu.
22. mar 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi drzte sa urcite vsetko dobre dopadne neboj :grinning:
tes sa na uzlicek joj aj ja uz chcem :slight_smile:
22. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Civi....drzim ti palceky aj s mojim krpcom v brusku, budeme na teba mysliet...........potom len napises 23.3.2010 kukol na svet Renko :wink:

aj ja som za zachovanie temy :slight_smile:
22. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi,drzime palceky !
Uz sa iba raz vyspis..... :wink:
22. mar 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne mi dosiel ten stan pre babätko s UV filtrom,je uplne super a dokonca sa tam aj ja zmestim !!! :grinning: ....to mozno vyuzijeme...
22. mar 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako máte zaznačené miery krčka maternice aká skratka to je viete mi povedať?
22. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barborka je nadhernucka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vsimli ste si ake su tie aprilovcatka baculate :grinning: dufam ze aj nase bude take fajnucke na vystiiiiiiskanie :dizzy_face:

civi juuuj len mysli ako budes malickeho drzat v naruci :wink: mna len ta myslienka drzi a nechcem na nic nedobre alebo bolestive ani pomysliet!!!
22. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok