Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
10. máj 2010

michala - napr moja nikdy nechce spat ked ju dame do posielky "len tak", musi byt min v polospanku, hlavne cez den. A dost casto ju nechavam spat na nasej posteli, samozrejme len cez den. nie je sanca aby spala hocikde, ked nie je aspon trochu uz zaspata

grekyna23
10. máj 2010

kto ma zaujem, tu je link na ten clanok, preco dojcene babatko nepotrebuje cajik:
http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/28/preco-...

aktakk
10. máj 2010

Ani nasa este nezaspala len tak veru, vzdy ju do postielky musim dat uspanu. A nasa spava v nasej posteli aj v noci, zvacsa od tej tretej stvrtej rano, lebo nam nechce buvat, tak aspon takto to riesime, lebo v postielke by to bolo bez sance.

michalag
10. máj 2010

nejake foto zo vcera 🙂

michalag
10. máj 2010

este raz 😅

iva87
10. máj 2010

jeej, machala, mala je krasnucka 🙂 🙂

zienky idem sa vas opytat ci davate malickym cumliky, ja som bola rozhodnuta nedavat, ale posledny tyzden nas drobec tak zalostne narieka, ze mi je luto nechat ho tak kricat, tak som mu par krat cumlik dala, bojim sa len aby potom nezacal odmietat prsnik, ci je to blbost?? 😒

michalag
10. máj 2010

iva, mne by bola malicka najrascej na prsniku stale ale to by som sa ja zblaznila takze ja cumlik davam a zatial prsnik neodmieta skor odmieta cumlik 😅 a da si ho len ked je uz naozaj velmi hladna alebo unavena

zuzadula
10. máj 2010

michalaq 🙂 malinka je krasnucka..take spokojne slniecko 🙂

grekyna23
10. máj 2010

michalag,mala je rozkosna 😵
nasa mala, ked chce prsnik, tak cumlik nechyti, vypluva ho a hlada dalej, cumlik chyti, ked je nervozna a chce sa ukludnit, aj dnes dlhsie nemohla zaspat, tak som jej dala cumlik, vlozila ju do postielky a kym som umyla riady, tak spinkala a ked zaspala tvrdo, tak si cumlik vyplula 😉
ja som sa skor bala krivych zubov , ale ja som z nas deti nosila cumel najkratsie a jedina som mala strojcek 😒 , tak ani tam asi nie je problem

cicimon
10. máj 2010

iva - toho by som sa nebala, nasa ked velmi reve, tiez jej dame cumel, ale ked ho nechce, hned ho vypluvne. A ako ja hovorim, z cumla netecie, takze s prsnikom problem nebude 🙂

cinocka
10. máj 2010

a cici: ja cokoladu jem normalne, takze coko kolaciky mozes, resp. najprv skus a ked nebude malu boliet brusko do 6 hodin tak mozes 🙂 abo do 4?? no kazdopadne, treba skusat co sedi deturencom a co nie...orechy som este neskusala 😵

a moj drobec zase spi...no ja som fakt zvedava co budeme robit v noci 😀 😀

cinocka
10. máj 2010

a s cumlikom to je u nas rovnako ako u grekyne 😉 chce ho iba ked sa mu neda zaspinkat a je nezvozny 😝

cheerlady
10. máj 2010

bolenie bruska po nejakej potravine sa prejavi maximalne 6-8hodin po jedeni 😉
baby,my mame na tvaricke asi tie potnicky-niektore vyzeraju ako normalne vyrazky,co sa daju vytlacat,neviete co mu mam na to dat? ☹

alinka01
10. máj 2010

ahojte mamicky

cheerlady na tie pupaciky nam doktorka poradila, lieh, potierat mu to, ale ak je to blizko ocka tak vraj treba uvarit cierny caj, silny a s tym mu to potierat. Potom sa to vysusi. Ja som vyskusala, a trosku to pomohlo, ale stale sa mu to objavi niekde inde

cheerlady
10. máj 2010

alinka a moze byt lieh,co sme predtym pouzivali na pupcek?nie je to moc silne? 😕 ja som zase citala harmancekovy caj-davam mu ho druhy den,ale mam pocit,ze je to stale rovnake 😒

cinocka
10. máj 2010

cheer: nam povedala dr. potierat borovou vodou- kupis v lekarni 😀 a pomohlo 😉

alinka01
10. máj 2010

moze byt ten lieh, ja som mu to davala vatavou tycinkou, len tak jemnucko...

fleury
10. máj 2010

tak sa idem pochvalit, kontrola usiek nam dopadla oki, mala chrapkala, inak by nam vysetrenie nespravili, ale bolo to ltt, este taky kilometer pred nemocnicou koukalkovala o dusu 😀

a tatko kupil emuske lehatko, uz sme odskusali 🙂

miska krasne fotky 🙂

u nas je dnes prehankovo cely den, dufam, ze zajtra sa uz vycasi a my budeme moct kocikovat 🙂

kikarv
10. máj 2010

joj aj ja by som už išla von dnu sedieť o nervy a myslím že aj tie deti o cítia. na balkon ju neviem dať prší nám rovno naň takže smola. celý deň je na figu ☹

kikarv
10. máj 2010

moje decko dnes celý deň spinká a potom večer vystrája. dnes bola možno do kopy 2 hodinky hore. napapá sa a bud hned zaspí alebo je hore krátko.

stanusa
10. máj 2010

ahojte,
mame modem v oprave, mm zapojil mobil nech pokonikujem trochu 😀

nutrilon comfort je tiez na predpis - to je ked su problemy s kolikami a zapchami od klasickeho, kamoske ho predpisali na gastro, lebo maly mal hrozne koliky

na uska tiez mame ist, lebo mali pokazeny pristroj, ale maly reaguje na hlas dokonca na babku sa dnes skeril, je mu z nej smiesne, ale tie tvare co nanho hadze to nema chybu 😝

inac my mame problem s kakanim, uz druhy den cakame na ten poklad 😕 ...doteraz skoro kazda plienka a zrazu nic

na tie milie na tvaricke nedavam nic, mozno skusim s liehom...ale oni casom vymiznu aj same

stanusa
10. máj 2010

kika malu nezavidim, nas takto vystraja doobeda, dnes vynimicne nie, lebo som ho vzala kocikom von...ale zacalo prsat tak dlho sme sa netesili

ten nutrilon comfort som myslela, tak ze ked ho predpise lekar tak sa neplati cela suma
inac krasne deticky mame 🙂

grekyna23
10. máj 2010

stanusa, ak iba kojis, tak sa toho pokladu nemusite dockat aj 10 dni 😉
my uz tiez nemame v kazdej plienke, hlavne rano nie

fleury
10. máj 2010

juuuj kika, zavidim, ze len 2 hodky dokopy hore..ja som dnes malu uspavala od 6tej rana do pol 12tej, ked si mala slecna povedala, ze dobre no, uz mas asi nervy v keli, tak si pospim 😀 Vonku sa nedalo ist, lebo lialo. A potom sme ju nevedeli zobudit, lebo sme sa ponahlali k usnemu a chcela som, aby sa najedla predtym, lebo to by neprezila keby sa tam zobudila hladna..normalne sa nechcela zobudit, sme jej hudbu pustili, hucali do nej a ona chrapala jak zabita 😀 😀

fleury
10. máj 2010

stanus ahoj, teba tu nevidiet uz dlhsie 🙂

fleury
10. máj 2010

inak aspon som jej stihla pocas toho spanku pred lekarom pilnikom prejst nechtiky, inokedy robi cirkus, teraz to slo ako po masle, mohla som ju aj nalicit a neprotestovala by 😀

pipimiska
10. máj 2010

ahojte mamule 🙂 ..papate niektora por vo varenom stave?citala som o nom ze je proti naduvaniu,takze by nemal byt problem 😉 odpiste prosim co najrychlejsie,varim si obed 😀

stanusa
10. máj 2010

grekyna vacsinou kojim, ale davame aj nutrilon vecer...uvidime zajtra ci nevyskusame rurku

ahoj fleury, nepisem ale poctivo vas citam 🙂

uz o chvilu ideme kupat a sup do postielky, my kupeme kazdy vecer celkom sa mu to paci, len ked dam plienku tak spusti rev, to uz asi vie ze sa siesta konci

stanusa
10. máj 2010

pipimiska neporadim s porom, ten nemusim 😝

fleury
10. máj 2010

stanus 🙂 mame to presne rovnako!! Nasa je tiez vo vanicke kludna a ked ju idem utierat spusti rev jak pavian 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre