Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
12. máj 2010

a zdravim minius, dlho tu nebola!! 😉

zuzana1971
12. máj 2010

ze vraj ma liat aj najblizsich 9 dni a zima, vietor 😠

fruchtbar
12. máj 2010

Julia,toto iste sa stalo mojej mame,tiez mame 10 mesacnu sestru a je celkom v poriadku (teda az na tu hlavu 😀 😀 😀 ) a vyrastla z nej prekrasna zienka ! Tiez mala plodovku nehoraznej farby a zapachu ! Ale aj tak,vela stastia a pories to,lebo toto by sa uz v 2010 stavat nemalo !

kikarv
12. máj 2010

ahojte baby. u nás tiež počasie na figu. dnes som mala ísť na očné ale nemám s kým nechať malú a do toho nečasu ju nechcem brať.

fleury bomba fotky aká je malá kludná v tom lehátku. aj ja som nad tým uvažovala len neviem či by mi v tom Lea chcela byť.

zuzana1971
12. máj 2010

frucht cim krmis maciatka? mne sa niukdy nepodarilo male zachranit, ked som ich takto krmila 😖 som myslela ze asi treba specialny sunar pre macky, lebo existuje taky...

fleury pekne je to lehatko a malinka je aka frajerka v nom 😵

zuzana1971
12. máj 2010

a takto by mal vyzerat maxik, tak uvidim ci sa bude podobat 😅

kikarv
12. máj 2010

na tie fotky ste kde prišli že ako by mali drobci vyzerať? aj ja chcem vyskúšať 😀

zuzana1971
12. máj 2010

kika na fotke je napisane makemebabies.com 🙂

cicimon
12. máj 2010

caute,
ja som zvedava, ci tu bude prsat...

julia - fakt sila, esteze to dobre dopadlo

jete paradajky? ja mam chladnicku plnu paradajok a vraj by sa nemali

a musim zehlit a vymysliet nieco na obed..

kikarv
12. máj 2010

zuzi 😀 ja sa v týchto veciach nevyznám

cicimon nie nemajú sa vraj jesť paradajky ani paprika mne doktorka zakázala

kikarv
12. máj 2010

ja idem po obede do škôlky na vystúpenie. moja Vanda bude vystupovať na deň matiek. 😀

kikarv
12. máj 2010

neviem po anglicky tak mám smolu neviem si to urobiť 😠

fleury
12. máj 2010

zuzi aj my sme skusali ten program, len uz nemam ulozene tie fotky, sme sa dobre nasmiali, take indianske dievcatko nam vyslo 😀 ..ale na koniku som uz videla viac rovnakych fotiek ako vysli nam

kika dobre, ze si mi pripomenula doktorov, musim sa poobjednavat..zase ma caka maraton kontrol 😝 😝

minius
12. máj 2010

tak maly chrust chrapci na par minut 😠 , fleu malicka uz sa riadne vytiahla ale v tej postielke vyzera taka malilinka 😵

ked tu pisete o tom fajceni tak ja som minule riadnu slinu chytila ked maly mal koliku ale odolala som presne ako stanuska povedala ked sme vydrzali tak dlho tak vydrzime.x-)

Inak ohladom toho jedla ja fakt mam z toho zmatok co sa ma jest a co nema ked sa koji. Hlavne ze hovoria ze mame jest zdravo ale polovica zeleniny a ovocia sa nema a koli maleho kolike som tiez vyhodila mliecko a nahradila sojovym takze kalcium doplnam iba tabletkami.

Panecku maly je uz hore 😖

fruchtbar
12. máj 2010

zuzi,krmim ich len smotankou,lebo mliecko nema tolko tuku a striekackou a dala som im do krabice termoflasu,nech ich vyhrieva,ale uvidime,ci ich zachranime......maju uz tri tyzdne,take male uz niesu,ale aj tak potrebuju mamku.....tu macku by som najradsej zastrelila vzduchovkou,take male maciatka necha tak a ide sukat kocurov po dedine!!!! 😠

fruchtbar
12. máj 2010

ja kojim a jem vsetko,bez rozdielu,vcera som si dopriala na veceru ananas,rajciny jem tiez bez obmedzenia a cokoladu a chute mam ako v tehotenstve,takze jem,co pride pod ruku 😝

ja ale viem,ze hned ako stratim mliecko,ci lepsie povedaneked uz nebudem kojit,si kupim skatulku 🤐 😵 a uz sa na to tesim!

zuzadula
12. máj 2010

Pekne rano.. slnieckove 🙂.. tak som ten Juliin porodny pribeh s hrozou vecer docitala.. a suhlasim s Frucht. je rok 2010 a taketo veciby sa nemali stavat!!! 😠 ... Julia vsetko dobre tebe aj drobcekovi..🙂.. verim, ze maly bude uplne v poriadku!!! .. a suhlasim, ze by sa niekto, niekde mal asi dozvediet.. drzim prsty!!!
Tak aj ja dufam, ze nebude prsat.. uz to tuvyzeralo krasne slnickovo.. tak to snad vydrzi!!! 🙂.. sa bude lepsie pracovat.. aj vam s babatkami by bolo urcite veselsie 🙂...
Kika.. 🙂.. tak pekny zazitok na besiedke.. ja som bola minuly tyzden.. deturence boli uzasne!! 🙂..slzicky na krajicku boli.
😀 .... a vo stvrtok idem synovi.. bude rapovat, tak sa tesi.. uz vyberal siroke fifle a tricka 😀

fruchtbar
12. máj 2010

este som nezaregistrovala,ze by malemu neico z toho co jem,nepasovalo...teraz place a je nervozny koly pocasiu,brusko ho neboli ,ved serka 5 razy za den a prdi o sto sesto !

zuzana1971
12. máj 2010

aj kamilka mala hnusnu plodovu vodu
da sa to zistit dopredu ci nie? ako to, ze sa to neprejavi na monitore? 😲

kikarv
12. máj 2010

no my sme sa ráno kúpali a malá nie a nie zaspať a už by aj spala len nevie je akási nesvoja. zdriemne na 5 minút a potom je už hore a mravčí nevie zaspať.

ja mám tiež na niečo chuť len neviem na čo 😀 v noci ma pobolieva žalúdok už 3 noc ☹ a ešte sa pridalo aj moje bohatsvo zlatá žila 😠

aktakk
12. máj 2010

Kika, takych co zbohatli pocas tehotenstva a po porode je nas viacej...len skoda, ze sa za to neda nic kupit. 😀

fleury
12. máj 2010

nasa tiez prdi o dusu, jak stary chlap 😀 Len pri zaspavani to nie je vyhra, lebo furt ked si prdne tak sa rozplace, asi sa zlakne 😀

zuzadula
12. máj 2010

Kika a ako ste na tom s malou Leou? .. zmenilo sa nieco tym rannym kupanim ?

A ta zlata je fakt pekny darcek!!!.. hlavne na jar a na jesen to boli ako blazon!!.. tak pevne nervy !! 😕 .. ja bojujem tiez!!!

kikarv
12. máj 2010

baby už ste si niečo sami pre seba kúpili po pôrode? ja mám takú chuť si niečo kúpiť pre radosť a neviem sa dostať do mesta kôli takému počasiu, sa mi ani nechce trepať von a s kočíkom sa všade nedostanem. A nechať doma Leu s niekym tiež nieje riešenie lebo to by som musela rýchlo pobehať a utekať domov. A viete samy že ked začnete chodiť po obchodoch tak už poriadne. 😀

kolko 100%jablkového džusu môžem vypiť na deň? niekto ste to tu už písali ale neviem to nájsť.

vejula
12. máj 2010

baby tak mne vyšlo takéto niečo 😀

cicimon
12. máj 2010

kika - no ja mam tiez chut si nieco kupit, boli sme len raz vsetci spolu, lebo som si nemala co obliect na krstiny, ale sla by som aj sama, ale zas co s malou....a zas tak ze rychlo rychlo a pozerat na hodinky...

sa mi zda ze to bolo pol litra, ale riedit s vodou - nam v nemocke povedali ze jablkovy je asi jediny co sa moze pit

fruchtbar
12. máj 2010

kika,ja som si chcela vcera kupit nove topanocky,ale tiez z toho nakoniec nic nebolo!

vejula
12. máj 2010

a ked bude dievčatko tak taketo

kikarv
12. máj 2010

zuzadula Leu kúpem teraz ráno a ona je potom hore dlho. teraz len zaspinkala. večer síce už zaspáva okolo 22h ale kým zaspí tak cirkusuje rovnako. v čera som si všimla že už by aj spala ale nevie a je sama zo seba nervozna. a musím ju uspávať v tichej izbe pri malom svetle. vadí jej večer televízor pri uspávaní. ale aspoň že neponocujeme konečne.
a v čera bola veľa hore počas dňa. večer som jej okolo 18h nedovolila zaspať kecala som s ňou a bláznila sa 😀 asi sa jej to páčilo 😀 😀 😀

fleury
12. máj 2010

Ja sa chystam na nakupy cez vikend, tak som zvedava ako som to prave teraz zakrikla 😀
A uz aj na veceru by som niekam skocila, predsa len od decembra som len v byte!!! 😝 😝

Aj vam babatka drzia hlavicku uz? My ked ju davame odgrgavat, ked je na brusku alebo ju mame na rukach tak ta tak dviha tu hlavu a otaca nou, ako keby mala tri mesiace a nie mesiac. Samozrejme jej hlavicku stale drzim rukou, ale co ta stvara ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre