Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

janicka11
16. máj 2010

😝 ☹

stanusa
16. máj 2010

boze ved uz mate dva mesiace, ako to leti 🙂 nas sa zacal usmievat na ludi

zuzana1971
16. máj 2010

janicka stanusa podla mna mysli sukromnui skupinu - nas, apriloviek, cize aj teba
😅
ja som za

stanusa
16. máj 2010

myslim, ze vsetky doterajsie aprilovky by v nej boli, ide o to aby cudzi necitali co si piseme...

zuzana1971
16. máj 2010

a pristup by tam mali aprilovky co su do dnesneho dna zapisane v tabulke

janicka11
16. máj 2010

Zuzi,aha íky...Zlakla som s aže ma odtial kdesi vyradíte,kedže ja nepíšem sem tak veľa tak často..Ale malá mi to bohužial nedovule... 😵

janicka11
16. máj 2010

Dobre,ja tiež súhlasím.Je to celkom dobrý nápad, a mylsím že ho každá len schváli..Mám vás tu všetk ymoooc rada,lebo nebyť vás tak niekedy neviem čo robiť..Takto ked niekedy niečo neviem prídem sem,napíšem čakám čo mi kto odpíše... 🙂 🙂 🙂

zuzana1971
16. máj 2010

stanusa zalozis to ty ked vies ako to ide?

zuzana1971
16. máj 2010

super by bolo keby sa dali aj fotoalbumy zamknut aby to neocumoval hocikto

stanusa
16. máj 2010

neviem ako to zalozit, ale mali by sa vyjadrit k tomu aj ostatne aprilovky 😉

janicka11
16. máj 2010

No to je dobrý nápad..Ako vidím každá už máte na fotke aj svojho drobca,to len ja mám stále mangela.....Mo sranda...Zajtra to musím zmeniť ak budem mať čas na to...Nech som enni iná. 😝 😝 😝

stanusa
16. máj 2010

teraz som pozerala ako sa to zaklada, no nie je to ziadna veda...tie fotoalbumy ci sa daju zamknut to netusim

janicka11
16. máj 2010

POraste mi čo si kúpiť na to mloiečko,aby som mala veľa...Aký je váš názor nato....

zuzana1971
16. máj 2010

janicka adminovia dokonca mazali fotky, kde bolniekto iny nez dieta a matka, alebo len matka, asi si ta nevsimli 😀

stanusa
16. máj 2010

janicka ved aj on je tvoj drobcek 😵

stanusa
16. máj 2010

pijem 2-3 caje na kojenie tie sackove, pohar tmaveho piva obcas a vela tekutin

vejula
16. máj 2010

Baby s tou skupinou je to super napad a tie albumy by bolo najlepšie tiež nejako uzamknuť ako piše zuzka.

janička tiež sa teraz trapim s miernym nedostatkom mliečka. Kupila soms i ricinus comunis, čaj pre dojčiace matky aj vineu a tmave pivo 😅 uvidím či to zaberie, sakra mam strach 😖 Ale ž teraz si začinam uvedomovať čo je to mať mliečko doteraz som to brala ako samozrejmosť. Tak mi treba, ked som si to nevažila 😔

janicka11
16. máj 2010

Ale no..To vážne mazali? 😀 😀 😀 Tak to je sranda..Asi si ma fakt nevšimli..Musím to dať veru na poriadok!"--)))))Aj on je moj moj drobček,ale večší trošku.. 🙂 Stani,a aké čaje to piješ?Ja som si dala minule 2dc piva tmavého normálne mi to udrelo,tak som sa nato radčej vykašlala,a už som sa viac neodvážila..A pijem veľa.Také čaje nakojenie kúpim kde inak?V lekárni,či? 🙂

janicka11
16. máj 2010

Veji prestan..Ja som takéto stavy už mala..Aj som si poplakala aj ked sa to nemá ževraj..A veru amlá bola potom mrzutá tiež somnou. 😢 😢 Tiež ma to štve lebo mám pocit že ho mám menej toho mliečka.Ale neviem s adočkať už zajtrajška,Ideme na poradnu,tak som zvedavá či pribrala dosť alebo nie.Niekedy mám pocit že ked plače že asi je hladná stále alebo neviem.Ale zajtra budem múdrejšia konečne.

janicka11
16. máj 2010

Inak a načo vineu?Aj tá je dobrá?

vejula
16. máj 2010

janička tak prajem nech maličky peken pribral. Ja som včera tiež plakala ako malá, akosi teraz všetko berem nejako citlivo, som z toho taká podraždena aj na mm. Dokonca som mu to už aj v slabej chvilke začala vyčitať že ked mi robi nervy potom stracam mliečko a že bude kupovať sunar a v noci rozrabať 😒 som riadne hlupa, ale tak občas je toho na mna moc a potom takto vybuchnem. Ja si dam teraz na noc 1 dcl pifča, uvidíme či to zaberie. A už si skušala aj UM??

vejula
16. máj 2010

vinea je vraj dobra na mliečko aj sestrička v nemocke to hovorila ženam ktoré ešte nemali mliečko

janicka11
16. máj 2010

Nie,neskúšala som ešte UM.Ty hej?Zatial ma to ani neláka,ale ved uvidím čo zajtra povie doktorka..Tak si zajtra kúpim veru vineau a uvidím aj neaké tie čaje.Tiež som mala takú krizu že som nakričala aj na mm že to je isto koli nemu tak..

janicka11
16. máj 2010

No nič babulky opúštam vás,malá už kričí a ja už pomaly ani nevidím predseba.Najradčej by som už lahla a prespala aspon 20hodín v kuse..Som dobrá že? 🙂 Tak vám želám krásnu nocku s vašimi malinkými.A nech s aja niečo každá vyspíte.PAPA

vejula
16. máj 2010

janička 😀 😀 si pri nas aj tí mm užiju 😀 Ale tak čo my to prio nich tiež vždy nemame najlahšie 😝 Tiež vedia dobre nervy porobiť. Ale tak to asi musi byť.

janicka11
16. máj 2010

Vejulka,presne tak.Tiež sú neni stále anjelikovia..... 😝

stanusa
16. máj 2010

janicka v lekarni som kupila, teraz mam od Leros caj pre dojciace matky, predtym od Apotheke

vejula
16. máj 2010

janicka 😀

stanusa a ktorý čaj sa ti lepšie osvedčil?

stanusa
16. máj 2010

vejula velmi v tom nevidim rozdiel, lebo zlozenie je podobne, aj tento co pijem teraz je dobry ale len s medom 😀

tak sa majte a dobru

vejula
16. máj 2010

dobru stanusa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre