Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
17. máj 2010

baby ja som pila cele tehotenstvo vela.......niekedy aj 5-6 litrov za den!
V nemocnici mi to vyslovene zakazali,zevraj nanajvys len 2-3 litre,ked kojim,lebo v inom pripade to posobi na tvorbu mliecka opacne ! Teda,ze sa netvori tolko a ozaj,ako velmi malo vody som pila a tolko viac mliecka som mala....takze ozaj len tie 2 litre!
A potom kupte si fenikel zeleninku a urobte si polievku a papjte par dni,mne islo z toho prsa roztrhnut.....a kyselina listova podporuje tiez tvorbu mliecka apotm klud a ziadne nervy Vejulka,ublizujem tym sebe,mm a i malemu !!! 😉

A ozaj DOBRE RANKO ZIENKY !!!!

juliap
17. máj 2010

bre ranko, my sa chystame dnes na poradnu, tak som zvedava, kolko za tyzden pribral ... ja ijem tiez tak cca 2-2.5litra tekutin denne a mliecko az az ... no ale my sme len prckovia oproti vam "mesacnym a viac" ... 😀

cicimon
17. máj 2010

caute,
tak my sme vcera bojovali so zatekajucou stenou, este bude treba malovat....
ja uz by som aj sla na kontrolu po sestonedeli, ale v tomto pocasi....no uvidim, ci pojdem, ale v dazdi urcite nie....a este tu mam plno zehlenia kedze vcera nebolo kedy

aktakk
17. máj 2010

Ahojte

Cici, tak ta stena urcite potesila...nezavidim.
No veru krasne je tu, clovek ma aj taku naladu ake je to sproste pocasie.
Ta sukromna skupina je dobry napad. Len ci tie foto sa budu tiez dat zamknut ?

juliap
17. máj 2010

ale tu sukromnu by mala zalozit podla dohody moni, ako posledne aprilove babatko ...
u nas tiez pocasie ze hnuuuusne ...
cici, dobre ze si pripomenula, musim sa objednat k dr na tu kontrolu po sestonedeli ... inac vcera mi vychadzali vnutorne stehy, som myslela, ze sa dostim, jak ma to steklilo furt 😀

fruchtbar
17. máj 2010

my sme boli dnes na prvej poradni a Rene ma uz 5300 g a 62 cm !!! Ockovany bude az v 7 tt,tak strasne sa na doktorku usmieval a aj jej vselico porozpraval,ze az skoro na rit padla.....tak sme sa este aj nasmiali! 😀

susanita555
17. máj 2010

ahojte kocky 😎
nemam velmi cas vas citat ale aspon tak prebehnem co ste popisali nas chrobacik je celkom spokojne dieta v noci vstava len raz a to o tretej 😉 takze sa celkom vyspim mm mal dovolenku cely tyzden tak mi pomahal no od dnes sme sami 😝
pozeram ,ze niektore uz idete na kontrolu ako rychlo to zbehlo

cicimon
17. máj 2010

ja sa objednavat nejdem, pojdem ked natrafim na doobedie ked mala bude spat 🙂 a snad sa do konca tyzdna umudri pocasie a pojdem

a mam dojem, ze mala sa asi vyhadzala, to bude nejaka alergia, tak neviem, co okrem zmeny stravy pomoze

jankako
17. máj 2010

ahojte.no frucht,maly je riadny valibuk,sakriš 😀
fleury,očká neposlúchaju...
zuzka,aj ja čumim ake pokroky robi mala zodna na deň...v stredu si ešte hlávku nedržala a v piatok už hej..ako rýchlo sa to meni.ja si ju už ani nepamätám,aka bola ked som ju doniesla z porodky,krásne prospieva..ani sa nenazdáme a budu mať naše detičky rok..

tantama
17. máj 2010

AHOTE BABULE DLHO SOM TU NEBOLA.....nič nestíham lebo prerábame a tak neviem kde mi hlava stojí.... dufam že sa vám všetkým darí.....

evil15
17. máj 2010

ahojte bambulky ako sa máte ani nemám čas sem nakuknúť 😅 malá je skoro celý den hore očká ma ako žiarovky spí velmi málo cez deň ale zato v noci si pospinká 😉 čo je super 😀
frucht malý je dobrý macko 😉 ale toje super že tak pekne priberá len tak dalej 🙂

niekto tu spomínal nejakú súkromnú tému ja som za aj ked sem teraz velmi nechodím ale určite sa to zlepší 😉 😉 😉

no a aj ja mám dosť mliečka musím si odsávať každý deň a to mi malá pekne papá 🙂 a tiež sa snažím piť max 2 l vody denne a môžem len a len odporučiť ten fenyklový čajík ja som si ho jeden den nedala a malá mi večer velmi plakala lebo sa nemohla vyprdkať ☹ a tiež používam krém PUPIK na bruško po každom kúpaní jej ním pomasírujm bruško a tiež jej pomáha pri prdkaní 🙂

baby aké máte skúsenosti s Hugies plienkami mne sa moja malá po nich velmi vyhádzala a mala zaprenú ritku 😖 tak sme späť na babylove tie jej nerobia nič

jankako
17. máj 2010

tantama ako sa má Grétka..????

fleury
17. máj 2010

Ahojte,
tak u nas dneska fuka vetrisko, ale vypravila som babku s malou, poobede zapriahnem aj mm nech ho trochu ofukne 😀
Ja upratujem a oddychujem, ked sa da 🙂

frucht tak to je riadny chlapina ten tvoj Rene, ja mam co robit s nasou, vcera sme ju vazili a ma 4250g, cize od porodu sme pribrali uz kilecko a narastli o 6 cm 🙂

stanus som ZA sukromnu skupinu, dobry napad 😉

fleury
17. máj 2010

pozeram, ze uz mame viacere fotky s babatkami, ako sa to vsetko rychlo zmenilo a ubehlo to vsetko neskutocne rychle!! 🙂

fleury
17. máj 2010

evil my pouzivame aj huggies a pohodka, ziadne zaparenie ani vyhadzanie, nasa znasala v pohode aj tescove plienky, len mne sa zdali strasne tvrde a neohybne. Teraz zvysne tesco plienky vuzivame na kakanie 😀 My sme teraz na pamperskach a huggies. Vcera som vsak v DM kupila aj babylove, tak vyskusame ako sa nam bude pacit v nich 🙂

fleury
17. máj 2010

jaaaj a som zabudla, ze nasa sa uz kraaasne usmieva 😵 😵 😵

tantama
17. máj 2010

jankako no máme sa ako na hojdačke raz lepšie raz horšie.... mala asi 2tt že nechcela vôbec jesť teraz sa konečne rozjedla, a vo štvrtok nás čaká velké a rozhodujuce vyšetrenie u neurologa tak sa klepem....... ale nejak to už lken dopadne. a Vaneska ako rastiete?

fruchtbar
17. máj 2010

no chlapisko je to riadny,to mate pravdu,aj ruka ma uz pri krmeni boli.....Fleury,ale rene uz na svet prisiel s 4120 gramami.... 😵

A ako to ze sukromna skupina.....3 dni sa tu neukazem a uz sa tu chcu utvarat nove skupiny 😝

My sme boli v piatok vo Wiedni,takze rene ma uz svojich prvych 700 km za sebou......bola som vybavovat pas,dostaneme ho za tri mesiace,najhorsie je,ze bez pasu nedostanem ani korunky ,takze budeme tri mesiace na suchu ! 🤐
ale si to neviete predstavit,vo Wiedni na slovenskom konzulate,mala miestnost,200 ludi a jedna uradnicka s nervami v kybli,maly reval,ludia nadavali,vydychany vzduch.....no moj mm len kukal,hovorim,ze aspon vidi slovensku realitu!

grekyna23
17. máj 2010

ahojte,
skarede pocasie je aj u nas, dokonca prsi taky dazd so snehom 🙄 a zima iba 3 stupne, brrrrrrrrrrr
my sme mali o 5tej rano veselo, mala mala taku riedku stolicu a tak vela, ze jej az vrchom tieklo, tak sme museli ist ritku do umyvadla umyvat 😵 , ale neplakala. to asi preto, ze mamina si na navsteve pred vecernym kojenim dala ladovu kavu... asi jej nesadla a tak som si ju s chutou vypila, no asi naposledy 😒

fleury
17. máj 2010

frucht tak to si viem predstavit tu slovensku uradnicku, urcite rovnaka ustretovost ako u nas na uradoch 😀 😝
Pekny pocet km mate za sebou 🙂

grekyna23
17. máj 2010

jaj a som zabudla, aj ja som za sukromnu skupinu

jankako
17. máj 2010

tantama,budem Vám silno držať palčeky.ozvy sa potom čo a jak..verim že to dobre dopadne..
Vaneska prospieva,celkom aj poslúcha,len keby nás tie očká hnisave prestali trápiť..už to trvá 6 týž.. 😢

jankako
17. máj 2010

to čo je tá sukromna skupina???

fruchtbar
17. máj 2010

no Fleury,ak ta uradnicka v ten den neosedivela a sa nezblaznila,tak je asi zo zeleza.....uz som aj celkom zabudla na slovenske pomery!

Aj ja chcem byt za sukromnu skupinu,ale neviem,o co ide....necitala som vas moc dozadu.....to si akoze budeme pisat PRIWATNE ??? Nebude okrem nas nikto iny citat? To potrebujeme heslo alebo take nieco? No to sa mi paci.....

jankako
17. máj 2010

inak frucht to si normálne rodila take velke dieťatko???ved moja mala má teraz tolko kg,čo tvoj maly ked sa narodil. 😀 😀
valibuk..aj dlhy je.. 🙂

fleury
17. máj 2010

frucht sukromna skupina sa mysli, ze pristup ma len urcity pocet ludi a citat nas nebude moct nikto iny..aspon ja si to tak predstavujem 😀 Uplne super by bolo, keby tak fungoval aj fotoalbum

fleury
17. máj 2010

jankako joj vy sa stale trapite este s tymi ockami? ☹

fruchtbar
17. máj 2010

jankako,rodila som normalne,ale potrapil ma nenormalne.....bol privelky na moju malu susku! 😀
Ale ked ma potom "zdrogovali ",tak sme sa s mm aj nasmiali.....

cheerlady
17. máj 2010

sukromna skupina je,ze zakladatel zada nicky ludi,ktori budu mat do temy pristup a len ti tam budu moc prispievat a citat,takze sa nemusi nikto bat napisat aj nieco viac zo sukromia,pretoze nikto okrem "povolanych" sa k teme nedostane 😉

jankako
17. máj 2010

no ty kokšo,to musel byť porod...ako zdrogovali???fleury,veru stále nás trápia očká.. ☹
ale baby,to načo súkromnu skupinu???budte tu a hotovo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre