Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
17. máj 2010

dakujem fleury za link..takže nemohla prechladnuť,že??ruky a tvár mala ako žaba..potom doobeda kychala asi tri krat.ale asi iba zbytočne stresujem..že?inak ja zapínam stále ohrievač ked kupem večer a krpaňa aj tak kýcha,hlavne že je v kupelni naskapanie.. 😖
zuzkabar ja sa chystam že ked bude naozaj krásne že zabehnem aj do PE prejsť sa na námestie na zmrzku za kamilkou..
ale možem aj do PD,nie je problem..my sme zvyknute voziť sa v aute,kedže od jej 2 týž.beháme vkuse po lekároch..
no ja sa odpájam pomaly.krpec sa asi budi,lebo si pomrnkáva..už sa ,,tešim,, na ten večerny koncert.zase mi vyťahá všetko mlieko z cicikov,pokial zaspi..

zuzkabar1983
17. máj 2010

A este isto tam pridam aj moni a kamilku, aj ked su tu teraz neni, isto sa k nam radi pridaju ,,

jankako
17. máj 2010

tak aj ja súhlasim,ale ako sa to používa????

fleury
17. máj 2010

zuzkabar zaloz ju, ved je to v podstate jedno kto ju zalozi, dolezite je kto tam bude 😀 🙂 Kazdopadne fakt netreba zabudnut aj na baby, ktore tu kedysi chodili a teraz uz pomenej

jankako to kychanie nie je len od zimy, babatka kychaju casto, tym sa nestresuj 😉

stanusa
17. máj 2010

jankako podla mna sa tam automaticky dostanes, kedze si na zozname

jankako
17. máj 2010

dajte tam aj mňa!!!!!!!!!

stanusa
17. máj 2010

zuzkabar aj mne je to v podstate jedno a nazov sa da zmenit aj neskor 😉

fleury preto som tu hodila zoznam, nech sa pripisuju dalsie baby

jankako
17. máj 2010

aha...dobre. no o tom kýchani som nevedela,ja hned panikárim že mala asi bude chorá a už mi je aj dorumádzgania 😢 ked viacej kýchne..aj odkašlikať si može sem-tam???

cicimon
17. máj 2010

my mame v byte 21-23C a podla mna to je akurat, mala tiez kycha obcas - ale zas sak aj dospeli kychaju a neznamena to chorobu, len ju drazdi nos

stanusa
17. máj 2010

zuzana1971,janicka11,vejula,aktakk,evil15,fleury,grekyna23,fruchtbar,cheerlady,saudi,alinka01,martina05,civavava,maxii,
zuzkabar1983,juliap,zuzadula,stanusa,cicimon,michalag,cinocka,jankako,

nevyjadrili sa: dejnas,
nesuhlasia:
nove baby: suzanne,anicka20

neviem nik na kamilu a moni-tusim taky ma 😅

fleury
17. máj 2010

ja by som bola za pridat tam baby z tabulky aprilovej, co nahadzovala civava

zuzkabar1983
17. máj 2010

Tak baby tema je zalozena, ma nazov April 2010 🙂

Zatial su tam tieto baby :

zuzana1971, janicka11, vejula, aktakk, evil15, fleury, grekyna23, fruchtbar, cheerlady, saudi, alinka01, martina05, civavava, maxii, zuzkabar1983, juliap, zuzadula, stanusa, cicimon, michalag, cinocka, jankako, moni, kamilakd, suzanne, anicka20

Kludne sem napiste ak som na niekoho zabudla, rada ho tam pridam, pripadne tam dam vsetky mena z tabulky.

Skuste si to funguje nieco tam napiste ..

jankako
17. máj 2010

kamilkakd???tušim..a moni má moni,nie?

stanusa
17. máj 2010

vlastne by tam boli vsetky aprilovky doteraz,dobry napad 😉

fleury
17. máj 2010

no hajde do novej temy! 😀

zuzkabar1983
17. máj 2010

Tak baby uz kludne mozte prispievat do ansej sukromnej temy April 2010 🙂

Ak by sa niektoa chcela pridat a nie je na zozname, kludne mi napiste, rada vas tam pridam

iva87
17. máj 2010

jeej, tak aj ja by som chcela do tej skupiny ak sa da, aj ked nechodim casto, ale rada pocitam co mate vsetky noveho 😎

seuska
17. máj 2010

a jaaaaaaaaaaaaaaaaaa?????!!!!!! 😲

zuzana1971
17. máj 2010

podla mna ak dostanu do tabulky pristup baby co neboli k vcerajsiemu dnu v tabulke, tak sme ani nemuseli novu temu zakladat 😝 potom to ma aky zmysel?

zuzana1971
17. máj 2010

pripadne su ok aj tie, co nie su v tabulke ale obcas prispievali uz pred tym

anicka20
17. máj 2010

nechapem preco ale nechce ma to do novej temy pustit neviete mi niektora poradit?? 😢 ☹

janicka11
17. máj 2010

Anicka ☹

anicka20
17. máj 2010

janicka11 teba do novej temy pusti v pohode nevies mi poradit ako spravne tam vojst

vejula
17. máj 2010

baby skusim napisať do tej sukromnej temy

kiwinka
17. máj 2010

baby aka tajna tema? aj ja chceeeeeeeeeeeeeem , sak som aprilovka! 😀

kam mam ist?heslo? ako sa to vola?

ttiffanny
17. máj 2010

aj ja som aprilovka! pridajte aj mna...

ttiffanny
17. máj 2010

teraz som zistila, ze som tam, tak OK 😅

carrie4
17. máj 2010

ahojte babulky aj ja som aprílovka, moc neprispievam, len občas, ale som s vami od začiatku 🙂, aj ja by som rada do aprílovkovej témy. len neviem či som v tabulke 😒

suzanne
18. máj 2010

vcera vecer som este nakukla do sukromnej temy, dnes mi to uz nejde 🤐
som si nemyslela ze sa idete skryvat pred mamickami inych aprilovciat
tak dakujem za ustretovost 😝 😝 😝
no nic idem sa venovat svojim pokladikom

improvizacia
18. máj 2010

ahojte,
ja tu som tu tiež od začiatku, len neprispievam pravidelne tak neviem...
Každopádne by som sa vás rada takto "nesukromne" v ešte tejto teme chcela s vami poradiť.
Mám od porodu vyše troch týždnov a nástrih sa mi už totálne zapálil. Nemáte nejaký recept , čím si to mám ošetrovať? Používam len repík ale nezaberá a začínam byť z toho nehojenia zúfalá....
díky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre