Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

karmelka77
17. nov 2010

@aaangella no to je dilema...ja sa na toto cvicim ked idem niekedy ku kamoskam vecer, ale maly je doma a s tatom, vtedy som kludna...ale toto neviem akoby som riesila, budes daleko? Ze keby nieco aby si dobehla...raz to musis skusit, a toto bude dobra skuska, ved co sa moze stat, v najhorsom sa unavi placom a zaspi...a mozno sa budes divit, ze prides a zistis ze si malej nechybala🙂) aspon ten nas je taky herec , ze pred cudzimi je chrumkavy a doma sa ukaze v pravom svetle🙂) drzim palce🙂)

maya30
17. nov 2010

@aaangella predovsetkym zalezi od toho, ci je mala kludne babatko alebo je nervna 🙂 .... pokial je kludna a nema nejake vecerne a nocne maniere tak ani u svagrinej nebude problem, pretoze predpokladam ze svagrina sa bude malou stale zaoberat a niecim ju zabavat, kym sa neunavi. Ak je ale dietatko navecer nepokojne a casto sa v noci budi tak by som to zvazila, aj ked si myslim ze svagrina by po 3 detoch urcite nejaku fintu nasla aby ju ukludnila.

aaangella
18. nov 2010

@maya30 dakujem malinka je kludna a v noci sa mi uz nebudi tak to asi skusim

aaangella
18. nov 2010

@karmelka77m nebudem daleko keby zavolala tak som tam do 20 min no bojim sa riadne ale asi to vyskusam potom ti napisem ze ako sme dopadli vies cez den ju uz mali a to v pohode ja sa skor bojim tej noci ze ci tam bude vediet zaspat

fiffinkaa
18. nov 2010

@aaangella držím Ti palce, ja som malého nedala ešte ani cez den strážiť niekomu...a malá bude u švagrinej??alebo švagrinka príde k vám,?? lebo to by bolo asi lepšie, malá by bola spokojnejšia že je vo svojom..ale inak by som bola v rovnakom strese ako ty..ale určite to zvládnete 😉

aaangella
18. nov 2010

@fiffinkaa ahoj no vsak to ze keby bola u nas tak uplne v pohode ale malinka ide ku nim a ja s tym mam problem ja si myslym ze tam ani nezaspinka asi tam radsej zoberiem cestovnu postielku a mozno nikam nepojdem hihi muz by ma asi zaskrtil doma mam pre malu vsetko vsetky hracky a vsetko co ju bavi no neviem ci to tam vsetko neodtrepem

lenocka84
18. nov 2010

ahojte
baby prosim Vas ake mate vahy teraz ked maju vasi krpcekovia 7mesiacikov? dakujem

aaangella
18. nov 2010

@fiffinkaa inac este mi navrhla ze ju vecer zoberie ku nam a ulozi ju doma do postielky ale zase problem nedovolim jej s malou soferovat lebo ja som so svagrinou isla par krat a katastrofa co ja prejdem za 20 min tak ona za hodku tak toto asi nebude tiez dobry napad bojim sa asi som caknuta ale ja ked jazdim tak v pohode aj muz ale nikomu som ju nedala do auta bez toho aby som tam bola

fiffinkaa
18. nov 2010

@aaangella ..no uvidíš že to zvládnete obe, ona zaspí..už aj ked od revu, no čo..a ty pojdeš ale aj tak budeš stále na nu myslieť..ako ináč...držím ti palce, neboooj 😉

fiffinkaa
18. nov 2010

@lenocka84 my ideme 23 tieho na poradnu, tak potom dám vedieť ako sme sa vykrmili, ale na rukách mi je už strašne ťažkýý 😝

lenocka84
18. nov 2010

@fiffinkaa my mame 9150 a myslela som si ze ma viac, min 10kg

fiffinkaa
18. nov 2010

@lenocka84 no ja som tiež zvedavá na mojho valibuka..bo kamoška prišla, že no kde máte to bábatko a plná postielka..že velikýý je.. 😀

lenocka84
18. nov 2010

@fiffinkaa tak to urcite hod zeby sme vedeli 🙂
a dlzku mame 73cm

p69majka
18. nov 2010

@lenocka84 ahoj. Tak to ste riadny. My ideme na poradňu až v decembri. No orientačne sa so Sárkou prevážim a môže mať okolo 7 kg a 68 cm. 🙂

bublinka144
18. nov 2010

@lenocka84
My sme boli v poradni minuly stvrtok a maly má 9960 g a 75 cm - takze mame co nosit

bublinka144
18. nov 2010

@karmelka77
ten spankovy rezim cez den mame takmer totozny 🙂

lenocka84
18. nov 2010

@p69majka baby drzia liniu 🙂

@bublinka144 to je teda chlapisko a ja ze ten moj je na 7m velky

miska246
18. nov 2010

@lenocka84 My ideme do poradne az zaciatkom decembra, v poslednej poradni sme mali 8 kil, tak uvidime... 😀

lenocka84
18. nov 2010

@miska246 my sme mali 8kg ked mal 5mesiacov

maya30
18. nov 2010

@annika11 tak teda riadne si nas namotala s tou kockou 😀 my ju uz mame doma, neviem sa dockat kedy sa maly zobudi, ako sa s nou bude hrat...najradsej by som ho zobudila 😀
Este som mu kupila tri kocky od fisherprice, su mensie, tiez je z kazdej strany volaco ine...to bude zabava 😀

lenocka84
18. nov 2010

@maya30 jej to ty si mala tu paradnu kocku? lebo nie som ista
odkial si ju objednavala?

fiffinkaa
18. nov 2010

aj ja chcem kocku!!! 😀 v akom je to balení, aká značka , kolko e?, v dráčiku?..dakujeeem za info kočky😀

maya30
18. nov 2010

@lenocka84 nie ja ale @annika11 sem hodila fotku....bola som dnes v draciku a ked som ju zbadala tak som ju musela kupit 😀

maya30
18. nov 2010

@fiffinkaa znacka Baby Baby (pocujem prvykrat v zivote), kocka sa vola "Busy baby activity center", stoji 12,99 Eur a balena je z dvoch stran v kartone, zvysok je priehladny 😉 😀

karmelka77
18. nov 2010

@lenocka84 my mame skoro ako vy cca 9.5 kg...a tiez nejakych 73 cm🙂) ale vaha nam uz konecne iba merne kolise...

lenocka84
18. nov 2010

@karmelka77 no paradne, takze ako sledujem uplne bezna vaha, ziadne extremne prekrmenie 😉

lenocka84
18. nov 2010

@maya30 a za kolko ju mali v draciku?

maya30
18. nov 2010

@lenocka84 12,99 a ak mas kartu dracika tak s 10% zlavou - my ju sice mame ale doma, co uz 😅

lenocka84
18. nov 2010

@maya30 ja mam sesterku v draciku tak mame 15% zlavu 😀 ale dakujem za tip

juliap
18. nov 2010

@lenocka84 my ideme na poradnu v utorok, tak som tiez zvedava, kolko bude mat, pred mesiacom mal 8100g a 71 cm, a teraz uz je v kociari na doraz, tak bude mat tak 73cm a vahu radsej nehadam, ale ruky mi idu odpadnut a to prikrmujeme este len 3t ...

baby v tescu maju zas akciu na pampers plienky v krabici, stoja 19.99 e, aspon u nas v PO, tak super cena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre