Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

p69majka
1. dec 2010

@maya30 ahoj. Zohrievam v mikrovlnke. Čaje som robila harmančekový kvôli kakaniu, aj bio detský čaj z dm a feniklový z Alnatura. Tie dva posledné sú sáčkové, no malá moc nevypije a tak som väčšinou vylievala. Teraz mám granulovaný od Hipp bylinný, robím taký slabučký a vypije tak 50 ml za celý deň, no aspoň si zarobím menej a prirobím si keď potrebujem a nemusím stále vylievať. 😉 Do harmančekového som dávala trošku Glukopuru. 🙂

p69majka
1. dec 2010

@karmelka77 malá už behá v chodítku ako divá, už aj kvetinu mi dnes stiahla a hlina všade, no aspoň ju nejedla ako minule. 😀 Pri zaspávaní sa dáva na kolienka v postieľke asi týždeň a vymýšľa. Už aj sedenie je stabilnejšie, len sem tam ešte stratí rovnováhu,tak som vždy radšej pri nej keď sedká. 🙂

p69majka
1. dec 2010

@karmelka77 my stále mixujeme a zuby nemáme. so všetkým sa dávi. 🙂

fiffinkaa
1. dec 2010

@p69majka ..dakujem za rady a ochotu, vigantol sme konečne zohnali, ale prišlo len 10 ks pre Prievidzu, ešte že sme dali zarezervovať...hroznéé...inak k tej mikrovlnke, ja nepoužívam, vlastne keby som aj chcela, nemám, lebo som ju vyhodila po tom čo som si prečítala ako škodí, mám síce viac riadu, lebo ohrievam v panviciach, ale dobrý pocit 🙂

annika11
1. dec 2010

@karmelka77 aký gelik používaš???

cavoro
1. dec 2010

ahojte ja som Stanusa

karmelka77
1. dec 2010

@annika11 dentinox🙂))

annika11
1. dec 2010

@karmelka77 a je dobrý? ja som kúpila pre istotu calgel, aby sme mali niečo pre istotu doma a potom mi sestra povedala, že je slabý...ona používa mundisal, že je oveľa lepší.

annika11
1. dec 2010

@cavoro ahoj 🙂

karmelka77
1. dec 2010

@annika11 no zatial nam zaberal vzdy🙂)) uvidime dokedy🙂) ked som ho kupovala tak mi hovorili v lekarni ze si ho mamicky chvalia...

p69majka
1. dec 2010

@annika11 ahoj. ja mám tiež Dentinox a aj Kamistad gel, ale som ho tak schovala, že ho neviem nájsť. 🙂

annika11
1. dec 2010

@p69majka nooo to poznám 😉

p69majka
1. dec 2010

@annika11 no to asi všetci, ale ja už som skoro všetko prehľadala a nič, ale ten Dentinox mám, tak je dobre. Malá mi akosi nevie zaspať, stále len na štyri a kľačí v postieľke, tak išla skúsiť mama. Už zaspáva skoro hodinu, to sa u nej nestáva. Dnes aj 5krát kakala. Už som trošku na nervy, musela som sa nechať vystriedať. Ešte k tomu už sa ledva postieľky držala a buchla si hlávku, tak veľký plač. ☹

annika11
1. dec 2010

@p69majka jéééé zlatinko malé...to náš tatinoé chcel bebu dnes rozosmiať, tak ma akože hrýzol do ruky a pritom sa nahlas chechtal ako bubák... 🙂 no a malá sa tak rozplakala, že sme ju museli 15 min. tíšiť...sa bála, že tatino mamku pripraví o ruku a potom spapá ju 🙂

p69majka
1. dec 2010

@annika11 už spinká konečne, ale ešte som za ňou musela ísť, mama ju uspala na rukách a potom začala ešte plačkať a sa dala na bruško, tak som ju trošku pohladkala a spinká. Dúfam, že sa za chvíľu zase s plačom nezobudí. Je sranda ako sa tie deti menia, aj pri malej som niekedy bez problémov vysávala a teraz sa bojí a plače pri tom. 😉

annika11
2. dec 2010

dnes krásny deň, malinká s nami začala komunikovať...normálnu intelektuálne náročnú debatu s nami viedla, že dadada tata...chcela od manžela hračku 😉 viem, že ona si to ešte neuvedomuje, nie je to zámerné používanie slov, len džavotanie, ale bolo to veeeeeľmi krááásne 😀 😀 😀 doteraz dala len nejaké zvuky a mrnkanie 😀 😀 😀

karmelka77
3. dec 2010

Baby co robite cely den doma s drobcami??? Dnes tu neskutocne snezi, strasne vela snehu tu je, ani von sa neda ist....som zvedava ako to zvladneme, len dufam ze sa do vecera nezblaznim...🙂))

cicimon
3. dec 2010

@karmelka77 no ja chodim aj v takom pocasi, ale len poobede...doobeda sa tu mala plazi po byte a tak rozne 🙂)

karmelka77
3. dec 2010

@cicimon lenze tu je to ako v lese, neda sa s kocarom chodit...:(((

cicimon
3. dec 2010

@karmelka77 no ved ja som tiez BA 🙂

karmelka77
3. dec 2010

@cicimon ja viem🙂)) len ja byvam v casti kde su rodinne domy a tu ani neodhrnaju...

cicimon
3. dec 2010

@karmelka77 jaj, no tu odhrnaju len cesty....takze to je skoro jedno 🙂) v stredu sme sa brodili pri kanali len 2 s kamoskou 🙂)

karmelka77
3. dec 2010

@cicimon tu ani tie...no co uz z tejto zimy moc nebudeme mat, lebo pre mna je to otrava bordit sa tym snehom a maly to aj tak nevnima, ale buduci rok to uz bude o inom, kupime sanky a to bude...uz sa na to tesim...

cicimon
3. dec 2010

@karmelka77 podobne... mala sice v kociku cumakovala na sneh, ale sanky nejdem kupovat, to si tak este neuzije...ked pojdeme na vychod na vianoce a bude sneh, tak sa mozno trochu prevezie, inac si musi vystacit s kocikom 🙂)

karmelka77
3. dec 2010

@cicimon no ja ked som maleho prenasla vajickom z auta a trochu nanho snezilo tak sa mu to moc nepacilo🙂) este nevie co to je🙂)) a buduci rok ked si to budu moct uzit tak nebude sneh🙂) no co uz, teraz zaspal, chystam mu obed a poobede uvidime, musime odhrnat sneh tak ho mozno necham aby na mna pozeral...🙂)

miska246
3. dec 2010

Baby vy ste na tom este dobre, ale ja som z Oravy a tu snezi nonstop od pondelka 🙄 , naposledy sme boli von v pondelok, nemam sancu ist von s kociarom, po chodnikoch su porobene mini cesticky a keby som chcela ist s kociarom, asi by sme museli ist po ceste 😖 😖 😖 Takze sme doma a uz nam je straaaaaaaaaaaaasne dlho... 😒

cicimon
3. dec 2010

@miska246 a ako malu doma zabavas? ja uz neviem ako okrem toho ze lozi po celom byte

karmelka77
3. dec 2010

@miska246 my striedame vsetky hracky, choditko, pozerame rozpravky🙂) a ked sa unavi ide spat🙂)

miska246
3. dec 2010

@cicimon
@karmelka77 My este ani nelozime, iba sedkame... No striedame vsetky hracky, ked je nam pridlho, ideme na chvilku do choditka, ked nas omrzi aj to, nosime sa na rukach, valame sa spolu po posteli, chvilu pozerame telku, spime, papame a tak... No je to drina. A najhorsie na tom vsetkom je to, ze ja som vystavena na ex a zrela do postele uz aj o osmej vecer a mala je plna energie a horko tazko sa mi ju podari uspat o desiatej... Je to drina... Manzel je v Cechach na tyzdnovke a ja som s malou sama... ☹ ☹ ☹

karmelka77
3. dec 2010

@miska246 ani my nelozime a nesedime, iba sa tocime🙂)) no to je dost blbe ze si sama na to, ja si to neviem predstavit, ja kolkokrat pozeram na hodinky aby uz bolo 16.00 a dosiel tatino domov, a to sa hned tvarim ze si robim svoje🙂)) a odovzdavam stafetu...🙂))neviem si predstavit byt cely tyzden sama na to...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre