Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

p69majka
9. dec 2010

@annika11 aj ja som z troch sestier a každá máme dve deti a to párik 🙂

p69majka
9. dec 2010

@karmelka77 ja som prvé chcela od začiatku chlapca a sa mi to splnilo a pri druhom tehu mi to akosi bolo jedno, ale teraz som rada, že máme dievku 🙂

p69majka
9. dec 2010

@juliap jéj aký pekný fešáčik. 🙂

annika11
10. dec 2010

@p69majka jééééj, pekné, moja staršia sestra má párik, my máme dievča a mladšia má chlapčeka 😀 takže my do párika musíme ešte ,,dorobiť,, 😀 😀 😀 čo tak skoro pri tej dnešnej materskej a rodičovskej nebude 😅 🙄 😉

annika11
10. dec 2010

@juliap naša sa aspoň nechce nosiť na rukách 😀 od malinka sme ju navykli skôr na kresielko detské, tam niekedy aj pospinkala, pohojdali sme ju a bolo...teraz občas, keď už neviem čo s ňou sadneme do veľkého hojdacieho kresla, trocha pohojdáme a dáme do postieľky...asi máme šťastie, ona totiž aj spinkať vie iba v kľude v postieľke, každé hojdanie, či nosenie ju skôr ruší... 😉

juliap
10. dec 2010

@annika11 nas nie je tiez nauceny na nosenie, ale z toho, ze bol mrzuty a nevyspaty, tak len sa tahal na ruky a kedze mu stekali hlieniky, tak ked lezal mu to zjavne vadilo no a ked bol na rukach, tak to bolo lepsie ... vcera vecer sme trosku teplotovali, ale po panadole mu hned teplota klesla, vytrela som mu nostek kvapkami a v noci uz spal krasne, tak neviem, ci mu nahodou nepojdu zubky, lebo dnes uz je zivan, vysmiaty, vyspinkany ... este idem brnknut dr ci mam s nim prist, alebo nechat len takto v klude ...

bublinka144
10. dec 2010

@annika11
My pouzivame od uplneho zaciatku BEPANTHEN a mozem povedat, ze doteraz este nemal nikdy vystipanu ritusu, a to boli dni, ked kakal aj patkrat za den. Tiez mu zvyknem ritusu oplachovat pod tecucou vodou. Obrusky pouzivame tie od Pampers a tiez zatial ziadne podrazdenie alebo problem nemal. Podpazusie mu pudrujem stale a aj pod krkom - pokozku ma krasne cistu. Dufam, ze to tak ostane.

annika11
10. dec 2010

thááák, vyriešené, na dnes už len trocha červené, sudocrem nás zase nesklamal 🙂 🙂 🙂

annika11
10. dec 2010

@juliap my sme na tom dnes už trocha lepšie, nám vytieranie nepomáha, akoby nič, tak sme sa s manželo rozhodli opatrne kvapnúť do nošteka a to nám zabralo, zatiaľ dávame nasivin pre kojencov. Kým nebude mať teplotu alebo nezačne kašlať, nejdem zbytočne k lekárke, lebo by som s ňou musela ísť skoro 30km a v takomto počasí radšej nie. Pijeme teplý čajík, kvapkáme do nošteka, zvlhčujeme, zaberá to....a medzitým spolu riešime, čo jej mamka namaľuje na stenu v detskej izbičke 😉

juliap
10. dec 2010

@annika11 u dr sme neboli, volala som a zatial mam davat ak bude treba panadol, ale mozno su to zubky, sopliky uz nemame, zato poobede bol nervozny, nemohol zaspat, stale si cuchal dasienka a poplackaval, tak uvidime ...

aaangella
10. dec 2010

Vcera sme mali 8 mesiacov a stale ani jeden zubok

karmelka77
10. dec 2010

@aaangella neboj aj to bude, uzivaj si dni kludu🙂)) my mame 8 zubov, ale posledny mesiac sme si veru uzili🙂) uz som niekedy nevladala, keby ze mam dieta ktore mi tak stale place ako ten moj za ten mesiac, no neviem...🙂) som rozmaznana tym aky bol dobry, ale uz je to o.k. tak si teraz uzivam co zacal vyvadzat a ako blaboce🙂)

karmelka77
10. dec 2010

Taaaak a uz aj my sme zacali vyvadzat - dnes som dosla o jeden kvet ktory som mala na zemi v kvetinaci🙂) dosiel o list a druhy je zlomeny 🙂) a Filipko sa dnes vystrabil z lehatka, skoro som odpadla, normalne som to sledovala co robi, zosunul sa z neho a sadol si vedla neho🙂)) normalne si sam este nesada, ale dnes nastastie z neho nepadol ale elegantne si sadol🙂) a rano si sadol v posteli u mna, ale sed spravil akoby robil brusak🙂)) no zacinam byt v riadnom strehu teda🙂) ale je to super pocit tesit sa z kazdej takejto veci...🙂)

aaangella
10. dec 2010

@karmelka77 jejda 8 zubov vauuu ja by som uz chcela aspon dva kazdy den jej pozeram do pusiny a nic

karmelka77
10. dec 2010

@aaangella neboj oni raz vyrastu🙂)) moj ich ma dost a nepouziva ich, stale mixujeme stravu🙂)

aaangella
10. dec 2010

@karmelka77 inac ja tiez mixujem od zaciatku a vsetko

bublinka144
10. dec 2010

Ja som dnes objavila treti zubok. Tesim sa prevelmi. 😵

karmelka77
10. dec 2010

@aaangella ano aj ja, ale uz by mali papat iba rozmackane, lebo ich to bude tazko oducit...ja ked rozmackam tak to nechce a tak ho rozdrazdim ze potom papa iba mliecko...

karmelka77
10. dec 2010

@bublinka144 gratulujem🙂)

aaangella
10. dec 2010

@karmelka77 no ja som to uz tiez skusala a nechcela to zabehavalo jej to kaslala tak som to zasa len rozmixovala no asi to ale pomaly zacnem iba mackat uvidime ci to pojde

annika11
11. dec 2010

takúto pohľadnicu som včera večer vyrobila 😀 myslíte, že bude vhodné posielať ju ako vianočnú? neviem sa rozhodnúť, či by som nemala radšej posielať tú s mackom pu, tá ešte nie je celkom dokončená...budú tam ešte nejaké vločky a vianočná básnička, prianie....ešte presne neviem
inak na stránke fotolab.sk, majú akciu 10 pohľadníc za 3,99e, môžete si tam aj samé naaranžovať, ak by to niekoho zaujímalo.

karmelka77
11. dec 2010

@annika11 obidve su pekne🙂) nemozes mi ich poslat??? AKo si ich vyrobila?

annika11
11. dec 2010

@karmelka77 ja mám na to program, volá sa wondershare photo collage, myslím, že si ho v pohode stiahneš, ked dáš do googlu 😀 dajú sa s ním robiť všakovaké zázraky, len sa treba naučiť s ním narábať a ked si dáš do googla photo frames, stiahneš dajaké pekné, potom sa to tam dá skombinovať, keby si niečo nevedela napíš 😀 a ako myslíš poslať???

karmelka77
11. dec 2010

@annika11 aha jasne🙂)) myslela som ze poslat mailom a ze sa to da upravit aj bez programu, ale pochopila som ze mi obcas vynechava🙂)) to bude tym ze som uz 10 mesiacov doma🙂))

maya30
11. dec 2010

@karmelka77 krasne predlohy najdes na imikimi.com, tam nemusis stahovat software, napr. taketo :

karmelka77
11. dec 2010

@maya30 jeej dakujem🙂))

annika11
11. dec 2010

@karmelka77 alebo máš aj super stránku widdlytinks.com 😉

p69majka
11. dec 2010

@aaangella aj moju napína, keď nepomixujem. 🙂 včera som roztlačila hrušku a banánik a zjedla 😉

p69majka
11. dec 2010

@maya30 super pohľadnice, kuknem na to. 🙂

p69majka
11. dec 2010

@annika11 jéj, krásne. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre