• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
@annika11 aj ja som z troch sestier a každá máme dve deti a to párik :slight_smile:
9. dec 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 ja som prvé chcela od začiatku chlapca a sa mi to splnilo a pri druhom tehu mi to akosi bolo jedno, ale teraz som rada, že máme dievku :slight_smile:
9. dec 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap jéj aký pekný fešáčik. :slight_smile:
9. dec 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p69majka jééééj, pekné, moja staršia sestra má párik, my máme dievča a mladšia má chlapčeka :grinning: takže my do párika musíme ešte ,,dorobiť,, :grinning: :grinning: :grinning: čo tak skoro pri tej dnešnej materskej a rodičovskej nebude :sweat_smile: :rolling_eyes: :wink:
10. dec 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap naša sa aspoň nechce nosiť na rukách :grinning: od malinka sme ju navykli skôr na kresielko detské, tam niekedy aj pospinkala, pohojdali sme ju a bolo...teraz občas, keď už neviem čo s ňou sadneme do veľkého hojdacieho kresla, trocha pohojdáme a dáme do postieľky...asi máme šťastie, ona totiž aj spinkať vie iba v kľude v postieľke, každé hojdanie, či nosenie ju skôr ruší... :wink:
10. dec 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 nas nie je tiez nauceny na nosenie, ale z toho, ze bol mrzuty a nevyspaty, tak len sa tahal na ruky a kedze mu stekali hlieniky, tak ked lezal mu to zjavne vadilo no a ked bol na rukach, tak to bolo lepsie ... vcera vecer sme trosku teplotovali, ale po panadole mu hned teplota klesla, vytrela som mu nostek kvapkami a v noci uz spal krasne, tak neviem, ci mu nahodou nepojdu zubky, lebo dnes uz je zivan, vysmiaty, vyspinkany ... este idem brnknut dr ci mam s nim prist, alebo nechat len takto v klude ...
10. dec 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11
My pouzivame od uplneho zaciatku BEPANTHEN a mozem povedat, ze doteraz este nemal nikdy vystipanu ritusu, a to boli dni, ked kakal aj patkrat za den. Tiez mu zvyknem ritusu oplachovat pod tecucou vodou. Obrusky pouzivame tie od Pampers a tiez zatial ziadne podrazdenie alebo problem nemal. Podpazusie mu pudrujem stale a aj pod krkom - pokozku ma krasne cistu. Dufam, ze to tak ostane.
10. dec 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thááák, vyriešené, na dnes už len trocha červené, sudocrem nás zase nesklamal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap my sme na tom dnes už trocha lepšie, nám vytieranie nepomáha, akoby nič, tak sme sa s manželo rozhodli opatrne kvapnúť do nošteka a to nám zabralo, zatiaľ dávame nasivin pre kojencov. Kým nebude mať teplotu alebo nezačne kašlať, nejdem zbytočne k lekárke, lebo by som s ňou musela ísť skoro 30km a v takomto počasí radšej nie. Pijeme teplý čajík, kvapkáme do nošteka, zvlhčujeme, zaberá to....a medzitým spolu riešime, čo jej mamka namaľuje na stenu v detskej izbičke :wink:
10. dec 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 u dr sme neboli, volala som a zatial mam davat ak bude treba panadol, ale mozno su to zubky, sopliky uz nemame, zato poobede bol nervozny, nemohol zaspat, stale si cuchal dasienka a poplackaval, tak uvidime ...
10. dec 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera sme mali 8 mesiacov a stale ani jeden zubok
10. dec 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella neboj aj to bude, uzivaj si dni kludu:slight_smile:)) my mame 8 zubov, ale posledny mesiac sme si veru uzili:slight_smile:) uz som niekedy nevladala, keby ze mam dieta ktore mi tak stale place ako ten moj za ten mesiac, no neviem...:slight_smile:) som rozmaznana tym aky bol dobry, ale uz je to o.k. tak si teraz uzivam co zacal vyvadzat a ako blaboce:slight_smile:)
10. dec 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taaaak a uz aj my sme zacali vyvadzat - dnes som dosla o jeden kvet ktory som mala na zemi v kvetinaci:slight_smile:) dosiel o list a druhy je zlomeny :slight_smile:) a Filipko sa dnes vystrabil z lehatka, skoro som odpadla, normalne som to sledovala co robi, zosunul sa z neho a sadol si vedla neho:slight_smile:)) normalne si sam este nesada, ale dnes nastastie z neho nepadol ale elegantne si sadol:slight_smile:) a rano si sadol v posteli u mna, ale sed spravil akoby robil brusak:slight_smile:)) no zacinam byt v riadnom strehu teda:slight_smile:) ale je to super pocit tesit sa z kazdej takejto veci...:slight_smile:)
10. dec 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 jejda 8 zubov vauuu ja by som uz chcela aspon dva kazdy den jej pozeram do pusiny a nic
10. dec 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella neboj oni raz vyrastu:slight_smile:)) moj ich ma dost a nepouziva ich, stale mixujeme stravu:slight_smile:)
10. dec 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 inac ja tiez mixujem od zaciatku a vsetko
10. dec 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes objavila treti zubok. Tesim sa prevelmi. :dizzy_face:
10. dec 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella ano aj ja, ale uz by mali papat iba rozmackane, lebo ich to bude tazko oducit...ja ked rozmackam tak to nechce a tak ho rozdrazdim ze potom papa iba mliecko...
@bublinka144 gratulujem:slight_smile:)
@karmelka77 no ja som to uz tiez skusala a nechcela to zabehavalo jej to kaslala tak som to zasa len rozmixovala no asi to ale pomaly zacnem iba mackat uvidime ci to pojde
10. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takúto pohľadnicu som včera večer vyrobila :grinning: myslíte, že bude vhodné posielať ju ako vianočnú? neviem sa rozhodnúť, či by som nemala radšej posielať tú s mackom pu, tá ešte nie je celkom dokončená...budú tam ešte nejaké vločky a vianočná básnička, prianie....ešte presne neviem
inak na stránke fotolab.sk, majú akciu 10 pohľadníc za 3,99e, môžete si tam aj samé naaranžovať, ak by to niekoho zaujímalo.
11. dec 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 obidve su pekne:slight_smile:) nemozes mi ich poslat??? AKo si ich vyrobila?
11. dec 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 ja mám na to program, volá sa wondershare photo collage, myslím, že si ho v pohode stiahneš, ked dáš do googlu :grinning: dajú sa s ním robiť všakovaké zázraky, len sa treba naučiť s ním narábať a ked si dáš do googla photo frames, stiahneš dajaké pekné, potom sa to tam dá skombinovať, keby si niečo nevedela napíš :grinning: a ako myslíš poslať???
11. dec 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 aha jasne:slight_smile:)) myslela som ze poslat mailom a ze sa to da upravit aj bez programu, ale pochopila som ze mi obcas vynechava:slight_smile:)) to bude tym ze som uz 10 mesiacov doma:slight_smile:))
11. dec 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 krasne predlohy najdes na imikimi.com, tam nemusis stahovat software, napr. taketo :
11. dec 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 jeej dakujem:slight_smile:))
11. dec 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 alebo máš aj super stránku widdlytinks.com :wink:
11. dec 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella aj moju napína, keď nepomixujem. :slight_smile: včera som roztlačila hrušku a banánik a zjedla :wink:
11. dec 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 super pohľadnice, kuknem na to. :slight_smile:
11. dec 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 jéj, krásne. :slight_smile:
11. dec 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok