• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
@karmelka77
mňa malý zobudí o 6h. a potom by už sám nezaspal, tak ho zoberiem ku mne do postele, manžel odchádza do práce a baby sa samé chystajú do školy.....dám mu trocha čaju a potom ešte do 7:30 zaspí a potom už musíme vstať :slight_smile:
15. dec 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka1603 on mi uz takto rano po celej noci nezsapi, sme hore az do takej 9.30 - 10.00 a potom este chvilu spi, niekedy vydrzi az do 10.30:slight_smile:)) a potom si nachvilu zdriemnie:slight_smile:)
15. dec 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77
malý mi vydrží hore 2-3 hodky, potom začne byť mrzutý a ide spať.....dnes ideme cez obed na polikliniku, tak vstával aj papal skôr a už od 8:30 spíme znova.....niekedy vydrží 30min, inokedy aj 1-1,5hod.....záleží od počasia vonku :slight_smile:
15. dec 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka1603 asi mame rovnake deti v tomto:slight_smile:))
15. dec 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze vysledok dnesnej poradne: 9730g. a 75 cm:slight_smile:)) ide nam zevraj 9ty zub:slight_smile:) mozme zacat nenapadne cukrit a solit, mozme odstavovat a pricukrit aby maly pil...jogurty mozu kludne aj ovocne...:slight_smile:))
15. dec 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata v celej Ba neviem zohnat Vigantol a uz nam dochadza vsade mi povedali ze bude az v January neviete mi dajak pomoct????
15. dec 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella asi vsade tak s tym vigantolom, hlavne ze ho maju deti brat, ale od leta su s nim problemy ...
15. dec 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella ja som kupila v kaufaci v petrxke, aj ked to bolo este v oktobri..
15. dec 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ho mam tak na par dni a co mam potom ako robit?
Nemate dva kupim si od vas ?
15. dec 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella ja som dnes kupila u nas v Prievoze maju, na Orieskovej ul. v lekarni, lekarka mi dala dva predpisy takze mam dva...a uz je slovensky. Odkial si?
15. dec 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 čítam práve spätne, že sa ti malý zošuchol z gauča....nám včera naša kočka zaparkovala čelom o podlahu a vôbec nie elegantne :wink: , ale ani plaču nebolo, len mala červenú otlačku...no čo už stáva sa, hlavne teraz, ked sa už tak šikovne pohybujú :slight_smile:
15. dec 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby si hľadala v košiciach, vedela by som ti poradiť....my sme po mesiaci zohnali až včera, ako sme išli na poradňu, práve v lekárni dostali tovar :wink:
15. dec 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera sme boli na poradni, malá má 76 cm a 8500g, pribrala za posledný mesiac kilečko :wink: oproti vám ostatným, máme doma vyžličku :grinning: , ale toto má po mne, ja som bola kedysi ako dieťa tiež taká vychrtlinka. Vážili tam s nami zároveň, jedno 4 mesačné dievčatko, ktoré malo 9000g, ja som skoro odpadla :grinning: :grinning: :grinning: manžel len poznamenal, že keby toľko nekakala za deň, tak by mala aj viac kíl :grinning: :grinning: :grinning: no čo už rýchly metabolizmus má. Zje všetko, čo sa jej mihne pred očami hehe
Predvčerom sa nám už pohla dopredu, pomaly, ale isto začíname štvornožkovať a dnes sa nám po prvý krát posadila sama v postieľke a o chvíľku pozerám a ona si stojí, skoro som odpadla druhý krát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže tatino hned makal a roštu na postieľke nám posunul nižšie, aby nezaparkovala na podlahe
15. dec 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj a zuby ešte stále nemáme, možno ich donesie Ježiško :slight_smile: pár dní kakala take redšie ,,veci,, tak sme sa nádejali, že to už od zubov a stále nič...asi uzavrieme tichú dohodu, že nám zuby netreba, všetko vieme krásne pohrýzť ďasnami. :grinning:
15. dec 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 ked to tu tak citam, tak mozem len v dobrom zavidiet. My sme prisli v pondelok z poradne s iba 7400g. :frowning2: Papat nam nechuti, priberame velmi pomaly, ale zato v den 8 mesacnin sme sa tiez 1 x v postielke postavili. Dnes sa uz stavia ako nic a po byte lozi uz asi mesiac , tak niet co divu, ze nepribera. Dr. nam poradila davat probiotika, tak uvidim, ci ju to trochu nastartuje, lebo to co zjedia priemerne deti na 1 x, ona ma na 3 razy. :grinning: . A zo zubkami sa netrap, my sme k nim prisli, ani sme nevedeli ako...a hned 2 naraz. :slight_smile:
15. dec 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fraufrt no nesmut, moja ma len 6,5 kg :slight_smile: ale aspon nie je tazka na nosenie :slight_smile:
15. dec 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon Jee, to si ma naozaj potesila, ze nie len my mame doma zizalku. Moja sa na-stastie nosit velmi nechce, kedze objavila moznost volneho pohybu. :grinning:
15. dec 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 ja byvam kusok za Ba ale dnes idem do Bratislavy a mozem hocikedy pomohla by si mi?
16. dec 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella ako potrebujes pomoct???
16. dec 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 my sme ani otlacku nemali:slight_smile:)) ale vsetko je nastastie o.k. aj ked to bola supa, ale doktorka povedala ze oni maju taku elasticku hlavicku teraz...:slight_smile:) ze vsetko zvladnu:slight_smile:)) inak my sme rost na postielke tiez uz posunuli, lebo maly sa stavia aj ked s pomocou sam este nie, ale clovek nikdy nevie kedy zisti ze to vie aj sam:slight_smile:)) no s tou vahou je to tak, ze lahsie deticky sa skoro hybu:slight_smile:)) my mame este chvilku casu...:slight_smile:)) my sme moc velky...
16. dec 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fraufrt to naša na minulej poradni pribrala len nejakých 400g a teraz spätne za mesiac sa nám nejako rozjedla, už papá skoro všetko, tak sa to rozbehlo....ja som bola také nejedácke dieťa ked som bola malá a mamina do mňa vždy všetko tlačila, až raz jej doktor povedal, načo to robí, ked nie som hladná...pokiaľ je dieťatko spokojné, netreba riešiť váhu. :wink: ja dokonca aj teraz v dospelosti zjem len detské porcie :grinning: malý žalúdok a ber to tak, že ešte vždy lepšie, ako by malo bábo nadváhu a ty by si musela na rukách nosiť :sweat_smile:
Naša má síce 8,5 kg, ale je aj dosť dlhá, tak tiež vyzerá ako taká žížalka :slight_smile:
16. dec 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmelka77 ci by si mi ten jeden predala lebo sice mam recept ale uz ho mam tak 3 tyzdne a neviem kolko plati lebo ked pojdem do Ba a nezozeniem ho tam u teba v lekarni tak ma picne ja uz som skoro vsetky pochodila a nic
16. dec 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fraufrt moja tiez uz lozi po celom byte, ale obcas ju treba aj niekde preniest :slight_smile:

@aaangella recepty platia zvycajne 7dni..
16. dec 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon ale na vigantol nie, daju to aj po termine, a hlavne v tejto lekarni som s tym nikdy nemala problem, dokonca ked vigantol vtedy stiahli mi kazali nechat si recept a ze ked bude mozem ho nanho vybrat...ved uvidime ci sa jej podari...:slight_smile:)) ale som presvedcena ze ano...
16. dec 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky!
Mne sa konečne po dvoch mesiacoch podarilo zohnať Vigantol ! U nás na poliklinike mali ešte pár posledných kusov...normálne som z toho vytešená, že konečne môžeme pokračovať dávať kvapky :slight_smile:
16. dec 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
aj nam sa podarilo zohnat vigantol, a dokonca mi v pohode vzali aj stary recept, uz mal mesiac :sweat_smile:
takze raca-tbiliska
16. dec 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaangella ahoj u nas v raci maju, zatial
16. dec 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy co sa chystate dat spapat svojim detickom zo stedrovecerneho stola? Neviem co sa moze dat a co nie, tak sup sem s radami... :wink: :wink: :wink:
16. dec 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska246 ja jej asi nebudem nic vianocne davat, dam jej klasicky olovrant - ovocie alebo kasu
akosi neviem, co by mohla.... ani ryba, ani salat ani kapustnica :slight_smile:) na take ma este cas
tak nechcem, aby mala obed 2x za den :slight_smile:
16. dec 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok