Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
18. okt 2009

zlatucke 🙂 😀

civavava
autor
18. okt 2009

ahojte babenky, pozdravujem vas a difam, ze mate super nedelu 🙂

lenocka drzim palceky, nech si OK a placenta nech ostane tam, kde ma...

citam, ze svokry vam teda moc radost nerobia, ale nekazte si nimi tehotenstvo a tie krasne chvilky..nestoja za to, ked si nevedia vazit vnucence a svoje nevesty...
...ja mam na svokrovcov sice stastie, obaja su super, ale zas mam velmi choreho mojho ocinka a bojim sa onho, tak mne zas toto nedovoluje sustredit sa na tehotenstvo, ako by som chcela..ajked sa snazim byt silna kvoli Renuskovi v brusku .....
😔

my sme boli vcera s manzelom pozerat detske izbicky a aj sme si vybrali, ale kupovat ju budeme az zaciatkom januara. Ale kupili sme aspon nalepky na stenu
😅 😀
no a ndes je tu nadgre slnecne jesenen pocase tak sme sa boli presjt v lese, juus syperbool dychat stdueny cerstvy lesny vzduch.....

vejula
18. okt 2009

Ked je reč o svokrách no tak ja mám termín vypočítaný presne na svokrine narodky... Haluz 😝 Bude to tiež baranisko ako hrom... Tvrdohlavé. Však priateľ nooo skoro manžel sa už pripravuje, bo so svojou mamčou si tiež nie vždy hrali do nôty 😀

minka21
18. okt 2009

civavka a kde ste boli pozerat?a aku ste vybrali?ja sa tiez chystam na vacsie nakupy az po novom roku,budu zlavy🙂

minka21
18. okt 2009

stanusa ake krasne 😵 😵 😵 😵

stanusa
18. okt 2009

diky minka
aj my budeme nakupovat az v novom roku, aj ked ja isto nejake drobnosti skor

minka21
18. okt 2009

no take vecicky ako cumliky a neviem plienky ci co bude treba tak isto skor,tomu neodolam 🙂

gajana1
18. okt 2009

Ahojte kočky
mi mame teraz ťažke obdobie malemu idu stoličky a ja potrebujem tak surne masaž ale najprv sa chcem poradiť s gynekologom.
Čo mate nove????

minka21
18. okt 2009

awoj gajanka,nove bude az v stredu,idem k dr,tak ta zasypem novinkami ak budes chciet🙂lebo doma uz ich nebavi pocuvat ako stebocem o babatku🙂)))a ty ako sa mas?co dvojicky? a brusko uz trci?ake velke teraz tak su?

dejna3 vidim ze si pridala foto,aka paradna torta!!ja by som tiez chcela taku 😵 😵 kupila ci sama si taka sikovna? a aj chutila?mala si ako uzila oslavu?aj ste tančili? 😀

gajana1
18. okt 2009

Ahoj minka21 kľudne ma môžeš zasypať novinkami .
Ja sa nemam veľmi dobre lebo ma strašneeee boli krčna chrbtica ani spať nemôžem.
Bruško už trči ale nie veľmi a teraz maju okolo 13 tt

dejna3
18. okt 2009

minka, tortu piekla švagrinká - krsná malej... bola dobrááá, mňam, ja vypekám skôr koláčiky, než zákusky 😉

inak mne teraz posledné 3 - 4 dni, veľmi vykuklo bruško 🙂

dejna3
18. okt 2009

malinká sa tešila hlavne z darčekov - z každého chvíľku 😀 porozvešali sme jej po izbe aj 12 balónikov... ku koncu už bola ale trošku mrzutá, lebo toho bolo na ňu veľa - aj hostí, aj celý ten rozruch 😅 ale už je super, máme poupratované a malá teraz vegetí pri tatinovi, ešte šup do vane a ide sa spinkať 🙂

minka21
18. okt 2009

gajanka a mm ta nemoze trosku rozmasirovat?joooj,nezavidim:(((

dejna tak pochval svagrinku!naozaj krasna,a ze v januári mam narodky ja 😀 smejem,tiez by som to chcela vediet takto pekne to ozdobit,to sa robi z marcipanu sak?
a sme s mojou maminkou kukali a mne tam uz tiez kuka cez tu slaninku🙂

dejna3
18. okt 2009

ja som doteraz mávala len večer bruško a nik si to nevšimol, ale teraz je to už vidno 😉 ...

minka21
18. okt 2009

a tie pohyby teda kedy mame citit?18-20 ci aj skor? inak baby co mate uz babatka a mali ste vajicka autosedacky,ako dlho vam sluzili?lebo jedna kamoska uz teraz nemoze dvojmesacnu slecnu do toho napratat ked ju naoblieka

blondy12
18. okt 2009

dejna no krasna torticka aj malicka je velmi zlatucka...ako babika..... 😀 , aj ja by som si teraz dala z tej torty...ach ani ziaden zakusok nemam

dejna3
18. okt 2009

blondy, dík 😉 veď ja jej aj hovorím, že je moja bábika 😵

my sme vajíčko využívali do 10-tich mesiacov úplne v pohode... síce nôžky malej už trčali, ale účel si plnilo 😉

pohyby by mali prvorodičky začať pociťovať, myslím, medzi 18 - 22tt... ja som pri malej cítila na zač. 18tt a teraz som mala už 2 večery taký pocit, že cítim kopkanie, ale teda, vôbec si nie som istá, takže to netvrdím na 100% 😅

kika29
18. okt 2009

minka kamoška má 2 mesačného chlapčeka a požičala som jej autosedačku čo je vbäčšia od vajíčka a je mu dobrá. Ja som tiež rozmýšľala o vajíčku ale každý mi hovorí že je to drahé a krátko ju využijem že sa neoplatí tak teraz neviem či ju vbec kúpim.

minka21
18. okt 2009

tie vajka su velmi pekne,a tie babatka v nich,ale velkost je asi u kazdeho tiez ina,treba asi dobre vyberat,hmmm a isto aj kocik najskor poriadne si vybrat.lebo tiez to nie je najlacnejsia zalezitost,

dejna a mala babika spinka?ci este slavite?

cicimon
18. okt 2009

my sme boli pred chvilou v divadle...a chvilami to pri obliekani vyzeralo dost zle, ked som nohavice ledva zapla a kabat tiez len tak ltt... slusacke nohavice su tym padom passee, jedine co obleciem su rifle

dejna3
18. okt 2009

minka, tata teraz kúpe, ja budem olejčekovať a potom mliečko a šup do postieľky 😉 ona zaspáva medzi 21,30 - 22,00, ale doobeda dlho spí, o 7,00 sa napapá a ťahá aj do 10,00 - 10,30... takže tak...
inak ja mám tiež veľký problém so zimnou bundou... už som aj bola kuki v obchodoch, ale nič pekné vo vhodnej veľkosti som nenašla ☹
a ja mám všetky bundy také "puberťácke" 😝 do pása... jednu dlhú bundu, ale tú asi o mesiac nezapnem ☹

minka21
18. okt 2009

no o mesiac by sme uz mali byt viac gulatucke🙂teda bruska aspon🙂ja len dufam ze natrafim na original tehu kabat a ze nebudem musiet kupovat nejaku xxxxxl bundu:(

inak baby neviem ci to je tou superstar ale dnes sa to tu flaka 😉

dejna3
18. okt 2009

superstar bola dnes teda fakt parádna 😵 baby super spievali 😉

ja som už origoš tehu kabát pozerala, ale bol veľmi tenký 😝 už minulý týždeň by mi v ňom bolo zima 😒

blondy12
18. okt 2009

no fakt velmi pekne spievali dnes vsetky dievcata...skoda ze niektora vypadne.

no ja sa este zmestim, ale neviem neviem co dalej bude.....jedine svetre hrube velmi hrube a nezapnem sa

minka21
18. okt 2009

no baby boli fakt dobre,kukam to aj ja 😀 mam radda tu Moniku Bagarovu🙂ale vsetky su podarene🙂

kika29
19. okt 2009

dobré ránko ešte spinkáte? Ja som už odniesla malú do šklky a mám chvílku čas tak som nakukla.

tantama
19. okt 2009

dobré ránko... tak už zasa v práci:((

kika29
19. okt 2009

mňa to ešte len čaká idem na poobedňajšiu do 22h ☹

tantama
19. okt 2009

kika tak to nezávidím.. ja som do 17:00 a už teraz sa mi nechce 😀

kika29
19. okt 2009

no neviem čo robíš ale radšej by som bola do 17h ako 8h sedieť za strojom šijacím zohnutá. bolia ma kríže jak poraza.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre