Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
12. aug 2009

maxii doky spominal len vacok, tak neviem 😅 poslal som ti postu

zuzana1971
12. aug 2009

luci a ty mas odkial take presne infosky?

maxii
12. aug 2009

neviem zuzi ale ja ked pozeram na tvoje sono v albume, vidim aj embryjko🙂 na mojom je fakt vidno zatial len ten vacok. No zatial sa neplasim, uvidim v piatok podla hcg 😉

lucinka1104
12. aug 2009

z netu 😉 s lukym som bola 6+2 ked mi začalo byť srdiečko a dr bol tiež rekvapený že tak skoro

zuzana1971
12. aug 2009

maxii ja som myslela ze ta tmava gulicka na ultrazvuku je maternica a biela gulicka je vacok 😝

zuzana1971
12. aug 2009

babulky ja som krava, som teraz po 2 dnovych stresoch taka mimo, ze som si dala duphaston po 6 hodinach a nie po 8 mych 😖 ☹ 😔
idem asi spat, lebo teraz si musim dat dalsiu davku o 4 rano 😝 a som uz straaasne unavena z dnesneho horror dna
dobru nocku, dakujem za pismenka a povzbudenia

cicimon
12. aug 2009

caute,

aj ja sa hlasim s //, dnes 31DC a uz od 28 //
moje priznaky - od 15DC bolest podbruska skoro vkuse a posledne 2 dni citlive bradavky a vytok

a rozmyslat kedy ist k lekarovi

martaina
13. aug 2009

Ahojte, nebeháte k tým doktorom nejak skoro? Ja som volala môjmu gyn. a hneď som sa aj sestričky pýtala, kedy mám prísť. A ona ma objednala až na 8. septembra, čo budem 8 tt + niečo. Pri prvom som tiež utekala, ledva som našla dve čiarky a samozrejme žiadne srdiečko. Potom som bola 2 týždne do ďalšieho sona zbytočne vystresovaná. A o dva týždne už tam bolo pekné malé bábo. Pokiaľ nemáte žiadne problémy je zbytočné chodiť takto skoro.

lucinka1104
13. aug 2009

martinak odporúča sa to len zato aby sa vylúčilo mimomaternicové tehu tak to vysvetliť mne dr ani ja som nechcela isť už zajtra , lebo ja som len v 5tt ani nie v 6 ako mi ukazuje kôn a to viem celkom presne,ale vraj takto mam prísť kôli tomu ale inak si myslím že v 7 tt je akurát 😉

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cicimon
13. aug 2009

diki za privitanie,
ja som testla este raz dnes a ciarka slabsia ako vcera, tak asi pockam s tym lekarom alebo neviem...

lucinka1104
13. aug 2009

cicimon aj ja som mala 11 DPO slabšiu ako 10 DPO hcg stupa každý druhý deň 😉

martina05
13. aug 2009

Ahojte... tak Zuzi držím palčeky..hlavne myslí pozitívne a oddychuj ..... stojí to za to.
Luci som rada, že ťa tu máme ... si naozaj už skúsená mamina ..... Si ešte na MD alebo už pracuješ???

Ja som si dnes hodila do kalkulačky termíny a vyšlo mi, že by som mal byť 5tt+3 ... -25DPO
Zajtra idem k lekárovi .... HURÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martina05
13. aug 2009

Baby ešte sa chcem spýtať komu ste už prezradili svoje sladké tajomstvo ???
Chcela by som to povedať našim v nedeľu - ak všetko dobre zajtra dopadne - myslíte že to nie je skoro ???

seuska
13. aug 2009

Zuzi, citala som tvoj prispevok s otvorenymi ustami a zatajenym dychom, neboj sa vsetko bude dobre, lebo lekar si myslim, ze by to nezanedbal, len vydrz este....

Ja idem dnes poobede, uz sa mi v noci snivali kraviny, tak dufam ze to bude vsetko ok, vecer vam napisem ako pridem ze co mne povedal....

seuska
13. aug 2009

martinka ja som to nevydrzala a aj ked som nebola u lekara, ale az dnes idem uz som to vyzvonila rodinke.... a si myslim ze rodina by mala vediet aj v pripade ak by sa nedajboze daco stalo...

seuska
13. aug 2009

baby vy co ste uz boli u lekara, chcem sa opytat ze co by mi mal robit na prvom vysetreni?

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina05
13. aug 2009

Carrie, aj ty ideš zajtra?? Jeej tak to sme na tom rovnako... Môj lekár má do 20.8. dovolenku, tak mám na vyšetrenia a odbery prísť až po 20.8. - ak bude zajtra všetko ok - bude vidieť vačok atď., mám si nasadiť Duphaston. ako sa poznám budem tam sedieť už 20.8 o 7,00 hod.
My máme v nedeľu oslavu mojich narodenín, tak tam budú naši aj svokor, tak by sme im to tiež prezradili...Seuska súhlasím s tým či napísala...
Mne sa snívali tiež strááášné blbosti, včera sme boli v kine na Harryho Pottera - tak asi preto ....

Inak včera som v knižke o tehu prečítala, že prvé týždne sú na výživu najdôležitejšie a že sa má jesť veľa všeličoho zdravého a hlavne orechy a slivky, tak som si hneď dnes načistila do roboty ....... Blbé je že už včera a začali chytať také nejaké nechute do jedla a na čo si spomeniem od toho mi je blbo ... 😝 😝 😝 . Naposledy som včera obedovala a dnes tie slivky ......

lucinka1104
13. aug 2009

ja som to vytrúbila každému, nie som poverčivá 😀
a dakujem 😵
seuš nič takého zobere moč, odváži, odmeria tlak a možno ti vezme krv , mne bere na začiatku a niektorý až v 12 tt sono sa tiež robí individuálne 😉

maxii
13. aug 2009

caute baby tak mne uz od vcera byva tazko od zaludka...zatial som nevracala ale lavne k veceru mi bolo dooost tazko 😀 😀

inak som dost nedockava zajtra na tie hcg vysledky, ach jaj 😅 🤐 🤐

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
seuska
13. aug 2009

vcera mi mama povedala ze mam jest vela peciva, vraj to zabranuje razstepu, tak povinne ranajkujem mesto jogurtu pecivo a jogurt si davam na desiatu.... ja nemam ziadne chute, okrem jednej zmeny ze kavu nemozem ani citit mi chuti vsetko, akurat mam trosku pocit ze som castejsie hladna, ale to aj kvoli tomu ze nefajcim asi...

lucinka1104
13. aug 2009

mne byvala s lukym zle vždy len večer a v noci tak verím že toto tehu bude lepšie ,ale nevidímto ružovo 😅

lucinka1104
13. aug 2009

carrie však jasné my sme mali tiež problémy od začiatku no Luky je bojovník 😀 😵 😵 😵 😵 😵

ja jem takmer celý deň chleba lebo z vareného mi jezle to som malapresne aj v prvom tehu v chlebe jekyselina listová takže je to fajn

zuzana1971
13. aug 2009

ahojte, bola som tu skoro rano, ked ste este spinkali 😅 , precitala som si vecerne prispevky
potom som robila az doteraz, doma na notebooku, ako naschval malo roboty doteraz a dnes ked chcem oddychovat tak veeeela roboty 😝
ale sedim, prip. lezim pri robeni, o druhej zacnu zase vrtat mozno pojdem radsej s notebookom na lavicku von
😝
dufam, ze nevadi sedenie, snazim sa to striedat s lezanim 😝 , ked si predsatavim 7,5 mesiaca takto lezat 😝 , jasne babo za to stoji, len nech to dopadne dobre
mna priznaky stale nejako obchadzaju, dokonca som schudla v poslednej dobe 😝

lucinka1104
13. aug 2009

zuzi a to neni príznak je na začiatku tehu sa chudne až do 12 tt to len ja priberám 😀
ked je žena častejšie ako pred otehu bude to chlapček a ked menej a to hlavne doobednajších hodinách bude to chlapec ,ale to sa počíta všetko po 7 tt, lebona začiatku je nechutenstvo bežné

na rizikovom as sedieť neodporúča

zuzana1971
13. aug 2009

luci a kedy to bude dievcatko?
😀

zuzana1971
13. aug 2009

moj kocur ziarli na notebook a skace tu po mne ako besny 😝

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre