Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
10. dec 2009

kami, tak to je pekna pliaga ked ti ani atb nezabrali 😖 si myslim skusala aj brusnice, ani to nepomohlo?

ja sa akurat idem prejst na kavu, tak som sa najedla na obed ze mi spagety stoja v zaludku 😝

kocik budem riesit az v marci, takze zatial sa tym moc nezaoberam, vy mate urcite ovela viac napozeraneho...aspon budem tahat od vas rozumy 😀 aj ked uz nejakych favoritov mam 🙂

kamilakd
10. dec 2009

😅 seuska tak to mas pravdu je to taky future design 😀 no tak zajtra budem mat taku malu dusicku... 😅

kamilakd
10. dec 2009

moni nepreslo a mam uz z toho pekne tazku hlavu...

blondy12
10. dec 2009

seuska gratulujem k pozitivnym spravam... 😀

inac ja som sa nevazila..lebo tu v Prahe nemam vahu no ja mam pocit akokeby som od poslednej poradne 18tt nic skoro nepribrala iba brusko sa mi zvacsuje..resp.nikam mi to nejde iba do bruska...tehot.nohavice S zo mna padaju ako to je na tie gumy ale najlepsie sa v nich citim..neviem budem musiet sa niekde zvazit..ale kde dofrasa 😅

to by asi nebolo dobre keby som v 23tt mala iba 4kg navyse nie???teda neviem...len dufam, ze malicke bude v poriadku take akurat...asi obrika mat nebudeme ale ani po mne ani po MM nema byt tak uvidime..joj ako sa mi ta poradna blizi tak sa bojim ...a viac premyslam nad volovinami

inac kamilka ja budem nevesta v bielom az niekedy v lete alebo v oktobri najneskor..teraz iba na urade a to budem mat fialove saty..a potom si to dame ako repete v kostole so vsetkym co sa patri aj rodinu pozveme a tak...teraz to bude iba bez rodiny 😀

cheerlady
10. dec 2009

seuska aj ja mam termin na velkonocnu nedelu - 4.4. 😀 tak hadam si este stihnem dat udene s majonezovym salatom a potom sup na kozu 😀 😀 😀

inak ja idem na ten glukozovy test 5.1. - na moje meniny 😀 a ja si mam doma zarobit ten cukor,vypit a za 2hodky dojst k dr. na krv-co je supis,aspon tam nemusim tvrdnut 2hodiny v cakarni 😝 a este mam doniest moc predtym ako to vypijem a potom sa este vycikam u nich na porovnanie 😀

kamilakd
10. dec 2009

blondy jeej dve svadby dobre a potom uz budes mat aj druzbu alebo druzicku 🙂
cheer tak to mas fajin budes pekne v klude

blondy12
10. dec 2009

no presne potom bude nase malicke na nasich svadobnych fotkach..ale mozno si pomyslis ze som nejaka krkavcia matka..ale po foteni planujem ho odniest domov a nejaku znamu na strazenie si dohodnut....nechcem trapit 3mesacne babo do nejakej 2rana...v hluku a dalsia vec...aby nenastali hadky kto mal POVINNOST sa onho starat...my budeme mat dost co zo sebou...a tak sa malicke kludne vyspi az na nas...ale tak ked vstane usmievave nic krajsie si nebudem musiet priat..ako mat ho potom nervozne po takom narocnom dni a este aj noci..

kamilakd
10. dec 2009

ved uvidis ci tie plany este nezmenis ak budes kojit 🙂 ,,,krkavcia?a preco by som si to mala mysliet...aj moja svagrova to mala takto naplanovane odlozi maleho a svadba bude ficat 🙂 no plany vsak boli ine...kojila,a maly daval celkom zabrat rucal ako pavian tak drzim palceky aby to tebe dopadlo tak ako si naplanujes

zuzana1971
10. dec 2009

cheerlady, seus aj ja 4.4. 😀
ale radsej by som odrodila pred velkou nocou, inak v nemocnici nebude pol nohy cez sviatky

kamilakd
10. dec 2009

zuzanka neboj bude...dufam ze nebudem pretahovat a neporodim 1.5 na sviatok prace

dejna3
10. dec 2009

drahý s malou konečne spia, drobčekovi sme museli zrážať horúčku, lebo jej to vyšlo večer až na 39C 😝
kami, atb nezabrali? ☹ kedy ideš na kontrolu?

cheer, tak to máš super, s tým testom... mne to robili v prvom tehu klasicky - prišla som nalačno, vzali mi krv z prsta, dali vypiť gebuzinku 😝 😝 😝 a o 2 hoďky znovu vzali krv z prsta 🙄

blondy12
10. dec 2009

no kamilka vies ja kvoli skole budem musiet uz v juny mozno na 3dni odist a ci chcem alebo nie kojit nebudem...ak potom zacnem ok ale ak uz potom nebudem moct alebo nebude chciet co narobim ... 😖

no a som hovorila, ze podla toho ake bude samozrejme odmenim 😀 😝 ...

neviem si to teda predstavit ako to moj MM zvladne ale tak aj on ma pomoc od rodiny sestry...aj nasi mu pomozu tych par dni to s malickym zvladnut..niektore odstavuju z inych dovodov ja budem musiet kvoli skole ...a nemozem inak...prerusit sa neda...to nie je jedno z tych lepsich rieseni...proste nejako sa budeme musiet naucit uz vidim ako sa budem bat ked budem odchadzat prec do prahy...ci to MM zvladne...ale tak aj horsie veci sa stavaju..musime bojovat a potom ked uz budem mat ukoncenu skolu tak snad aj pracu lepsiu najdem a potom mozem tomu nasmu maznacikovi dopriat viac toho...

kamilakd
10. dec 2009

blondy budes krasna nevesta vo fialovom dva v jednom,a v bielom uz budete rodinka krasne...a stale netusite co to bude???baby ja nemozem spat je to mozne???uz druhy den sa mi nechce,asi mam strach z poradne

blondy12
10. dec 2009

nie nevieme ale 21ho idem na poradnu..MM bohuzial nemoze bude po nocnej a ja mam ist skor tak nestiha...ale povedal ze ked mi doktor konecne nepovie co to bude tak tam naleti a mu nieco urobi ze mu hned povie 😝 😀 je viac zvedavy ako ja...uvidime kto vyhral z nas dvoch 😀 ci ja - dievcatko, alebo MM - chlapcek...boji sa ze 2baby to by bola velka presila v nasej buducej rodine, a ze vraj ked bude po mne alebo mat moju vychovu...tak to duplom.. 😀 - tak snad sa nam ukaze...a povie nam doktor..lebo on velmi nechce ani hovorit..

kamilakd
10. dec 2009

dejni uf to mi je luto ze mate drobceka choreho dufam ze to rychlo prejde..u lekara som bola dnes a moc mi brali cievkou 😅 auuu fuuuj vies ake to mam rozdrazdene chodim cikat pod sprchu a uz som od rana z toho podrazdena..
blondy a odsavacku nevyskusas?mliecko do zasoby a pit malinke z flasky???moja kamoska je lekarka este studujuca a malu jej vychovava manzel a ona studuje pomahaju aj babky...neboj vsetko to zvladnete...a bat sa budesto uz je ten materinsky cit ale vsetko zvladnes 🙂

dejna3
10. dec 2009

to mi hovor - o cievkovaní 🙄 ale men vtedy robili taký bolestivý zákrok, že cievkovanie bolo oproti tomu pohoda..
a dali ti ďalšie atb? alebo aký postup zvolili?

dejna3
10. dec 2009

blondy, mám kámošku, ktorá pravidelne každý týždeň musela min. na 1 celý deň od mimi a od začiatku mliečko odsávala.. a vydržali tak s materským mliečkom vyše roka 😉

kamilakd
10. dec 2009

blondy moja polovicka nas stale oslovuje ze cawte baby ako sa maju moje baby a ja sa len smejem,on by chcel dievcatko lebo z prveho manzelstva ma 2 😅 a ja by som preto chcela aby to bol chlapec aby si to trosku aj uvedomil ze konecne chlap...zatial bolo vidno tak vseliak a vraj chlapec ale nevedel na isto... 😝 a iba sa usmieval ako sulino,u nas mame totiz araba 😅

blondy12
10. dec 2009

no kamilka odsavacku si chcem kupit ale chcem nejaku pozriet v polsku ked budem za nejaku prijatelnu cenu no len vies ako dlho vydrzi mlieko odstate v chladnicke???lebo ked budem prec 3dni tak to ani tolko asi neodsajem ..ja fakt neviem ...deti estre nemam ani skusenosti ale podla mna tak na jeden den to pomoze ale na dalsi to odsate uz nebude dobre..a lepsie umele ale na tu flasku ho budem musiet ucit uz skor lebo potom chuda sa asi nenaje...to sa este poradim s doktorkou..ale vidis som na to nemyslela ze radsej od zaciatku ucit male pit iba vecer kojit normalne...aby si zvyklo na flasku...

inac ja napr.nemozem zaspat skoro ako vidis..ale zas aj do 11ej by som spala 😀

dejna3
10. dec 2009

blondy, v chladničke, myslím, 24 hodín? ale dá sa skladovať normálne v mrazničke dlhodobo 😉

kamilakd
10. dec 2009

dejni zatial nedali nic nechaju nas 24hod na pokoji zoberu zase moc 😅 a zajtra teda dnes sa uvidi kurnik povedali by som si dala pod zadok vankus ze male tak nebude tlacit na mechur ale ja potom fucim ako kacica...dejni ty si spominala nieco z ladviny do mechura ze? a to ako prosim ta robili

blondy12
10. dec 2009

kamilka a MM to nevie ze to bude chlapcek?alebo to este len berie tak ze stale moze byt dievcatko?to chapem...preco chces chlapca...ale ja asi to dievcatko..ale budem sa tesit z kazdeho mena...no kazdy mi zo znamych tipuje dievca uz od zaciatku a ja som si uz na to tak zvykla ze ked to bude chlapec tak asi trosku mi to bude trvat kym si to uvedomim 😀

zuzana1971
10. dec 2009

pozerala som na nete kolko stoji kos na plienky sangenic v rakusku, lebo u nas stoji aj 60 euro, Tak si predstavte ze v Rakusku 9,90 euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak som hned pozrela ten moj chicco sterilizator v Rakusku 24 euro a ja som ho kupila za 43 euro 😠

ked si este porovname platy u nas a v Rakusku tak to aka drzost predavat u nas niektore veci 6x drahsie nez za rohom v Rakusku pri ich platoch 😠

skoda, ze nemozem chodit, uz davno by som nakupovala vo Wien a nie u nas 😠

blondy12
10. dec 2009

jeej dejni dakujem za info..no tak to urcite budem takto skusat...tu odsavacku si musim jednoznacne kupit 😀 ale najprv zainvestujem do lacnejsej a keby som mala mlieko tak asi potom lepsiu ak by mi nejako nevyhovovala..moja mama napr. pri mne ani pri bratovi nemala mlieko vobec..takze nas kojila asi tyzden...tak uvidime ako to bude u mna

kamilakd
10. dec 2009

blondy neboj vsetko zvladnes budes pit cajiky na mliecko a mlieko mozes aj v speci boxoch mrazit...ale to i vsetko zistis ta moja kamoska chodi na 4dni prec a mrazia o dusu 🙂 a v mraznicke vydrzi 6mesiacov...preto si kup take sacky.a odsavacku si nechaj poradit

blondy12
10. dec 2009

zuzka a na akej stranke si pozerala???a s postovnym sa ti to aj tak neoplati???ci maju vysoke alebo nerobia?

blondy12
10. dec 2009

kamilka ake sacky mas namysli???

dejna3
10. dec 2009

no veď práve to je to 😝 😝 😝
to mi normálne cez močovú rúru, vopchali takú silikónovú hadičku, cca 25cm dlhú... jeden koniec bol v mechúri a druhý išil močovodom až do obličky... robili mi to bez analgetík, normálne pri tom dávajú nejakú čiastočnú anestézu, ležala som na koze a na tie inštrumenty, čo mi tam napchali, nechcem ani spomínať 🙄
na druhej strane, keď mi to robili, ja som bola nenormálne ubolená, mala som tretí deň v kuse koliku a takmer som odpadávala od bolesti a únavy, čiže som tú bolesť pri zákroku asi naplno ani nevnímala... hneď ako mi to zaviedli, fakt asi do 2 minút, som začala pociťovať neskutočnú úľavu...
poobede došiel drahý za mnou a už sme sa aj prechádzali po chodbe, dovtedy, som sama s obrovskými bolesťami ledva prešla 3m na wc -ko

kamilakd
10. dec 2009

tak vie ale povedal ze nic nie je iste,nejak si to nepripusta....ze 3Dto potvrdi 5.1. mne kazdy ze budes matbabu a jonas to tiez predpovedal atd 🙂ved uvidime skusim zajtra poprosit ci mi doktor nekukne
zuzanka to ti poviem to je drzost!a myslis ze budes musiet takto lezkat este dlho?
blondy tak mozno prave ty mliecko budes mat

kamilakd
10. dec 2009

blondy myslim ze madela to vyraba a su to take speci sacky na mlieko do mraznicky pockaj najdem ti to a hodim link

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre