• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
Nie si sama, u mňa bolo dnes všetko ok až kým som neotvorila dvere domu, že idem do práce.
Manžel musel ísť veľmi pomaly, aby som mu neovracala celé auto.
Takže veľmi dobre viem o čom hovoríš.
Veľmi som rozmýšľala, či idem do práce alebo nie.
21. aug 2009 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, :wink: babulky drzte sa!
21. aug 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je tak po ceste autobusom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi toje tam už davnejšie :wink:
inak podľa fototy vôbec nevyzeráš na svoj vek
21. aug 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, mozem sa pridat???? pravdepodobne aj my budeme mat doma aprilovciatko :slight_smile: ... aj ked to este nie je na 100% ale ciarocka na teste kazdy ten tmavne, tak snad nam to dopadne dobre .... vsetky sa dostaneme uspesne az do 9 mesiaca :slight_smile:
21. aug 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj MIška jej vitaj tak vidíš aj vám sa podarilo :wink: gratulujem
21. aug 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lucka :slight_smile: , podarilo, ale este stale to nechapem a neverim tomu, to bola asi fakt nahoda
21. aug 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked si pozries graf uvidis preco :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miska :slight_smile: dalsia babula z nasho snazilkovskeho fora :slight_smile: tesim sa :slight_smile:
miska, ja som si tiez myslela, ze nemoze byt z toho nic ked to bolo 5 dni pred ovulaciou a bolo :grinning: tiez neviem ako :grinning:
a kde si mozem pozriet graf?

luci tu Timejku som tam videla davnejsie, len som ti chcela dat najavo, ze som si to vsimla :grinning:
no ten moj vek, fotka je 2-3 roky stara, ale doteraz mi chcu predavat vo vlaku polovicny studentsky listok :grinning:

babulky vsetkym je na grcanie len mne vobec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bolesti bruska uz lepsie
21. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano tehulky, aj ked o dobrom sa da u mna iba snivat. Vcera som sa tesila ze mi je uz lepsie, no dnes ledva zijem, fuuuj. A aby toho nebolo malo, tak sa moje male babulky rano zobudili a obe maju 38 teplotu, vysia na mne a ja neviem, ktoru mam skorej nosit. ach, jaj :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. aug 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tu je ten graf
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

Kedy vam zacalo byvat zle? Ja to z prveho tehu nepoznam tak chcem vediet kedy sa mam pripravit ak nahodou ... mna tiez bolieva v podbrusku ako pred mrchou a aj prsia su citlivejsie od 13DPO
21. aug 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska dakujem, a co chces presne tym grafom povedat? neviem ktora znacka je sexik, ak tym chces povedat, ze ste sexikovali v nespravnom case :grinning:
21. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten krizik je keksik .... inokedy sme sa snazili o 106 a teraz len raz a vyslo to :slight_smile:
21. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobréé ránko kočky :sunglasses: vitaj miska :wink: noo uz mi je chvalabohu lepsie,teda nemam teplotu :slight_smile: tesiiiim sa velmi, idem sa trosku prevetrat na korcule vonku,kým nieje 32stupnov :grinning:
21. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky,mate aj vy taky silnejsii vytok?mne aj dost zapacha tak sa chcem spytat ci to este niekto ma
21. aug 2009 o 10:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, ja mam silnejsi vytok ale nezapacha, ale myslim ze pocas tehu to je normalne, ale ak sa ti nieco nezda chod sa spytat Dr :wink:
21. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky, vitaj michalka!
baby hlasim prve grcanie vcera vecer, fuuuj....dnes som nastastie pol dna doma , lebo cakam kvoli kablovke, asponze tak, lebo tie grc-pocity su hrozne.... :angry:
no a vaha je stale rovnaka, asi este takto skoro sa nepribera, ci?
pekny dnik :slight_smile:
21. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ikushik, radsej si dnes este oddychni, ked si mala vcera teplotu... :wink:

inak ja vytok nemam, rep. kedze berem vaginalne Utrogestan , tak vyteka asi ten ..
21. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavavka, no nakoniec som ostala doma lebo som zistila ze ani korcule nemam doma :unamused: ale lepsie asi tak..,

vytok tiez mavam,ale nie je to nic strasne.. tak dnes este bude oddych no..i ked ma to straaasne taha vonku,ja totiz toho vela neobsedim :sweat_smile:
21. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne veľmi pomáhajú tie tabletky ginger su na tehu nevoľnosti
21. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kedy ste isli prvy krat k Dr. ... hned alebo az po urcitom case vynechania mrchy???
21. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška hej lebo dr si chcel byť istýže to neni mimomaternicové,ale choj až budúci týžden ak vo štvrtok :wink:
21. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rozmyslam ze by som sla 2.9. to mi vychadza tak 5tt+5, aj ked si myslim ze na sone este nebude nic vidiet, pojdem aspon na krv
21. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už bude vidiť ja som bola 4+5 a mali sme 2-3 mm :wink:
21. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale srdiecko este asi nie, aspon co si pamatam
21. aug 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebilo
21. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si potom bola este raz na sone, vsak
21. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie idem v piatok 28
21. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne kôn ukazuje zle 7 tt začínam v nedelu
21. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aj ja začínam 7 tt v nedelu... ale babule... to s tou nevolnosťou už nejako musím riešiť... toto sa nedá vydržať... dnes ma ešte čaká hodinová cesta autom v tom najvačšom hice... už teraz mi je blivno... :unamused:
21. aug 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok