• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
ono zle byva väčšinoukaždý druhýdeň takviac ,ale dnes jeto fakt extrém ,presne ako lubiku
21. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tie nevolnosti vam fakt nezavidim a hlavne v tomto teple, ale pre drobcekov vydrzime vsetko :slight_smile:
21. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku a pekny vikendik :sweat_smile:
ja sa budem ozyvat cez vikendik :wink:
21. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tie "chorobky" uspala a dala im cipky od teploty, snad im bude zajtra lepsie, najhorsie je ked su tie deturence chore, to je clovek uplne bezmocny :frowning2:
lucinka ja som dnes vravela muzovi, ze mi nieje zle len vtedy ak prave nieco jem, a on nato:"tak stale nieco tlac do seba" :grinning: (to by som zachvilu vyzerala, co?)
21. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja toto tehu budem tiež vyzerať s lukym som pribrala za celé tehu len 6 KG !!!!!!
jedla som len chleba a syr a etraz samé sladké buchty, ovocie, zmrzku, čokolády :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už mam + 1,5 kg
21. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak aj ja stále tlačím niečo do seba, lebo vtedy sa najlepšie cítim. ale za posledné dva týždne som schudla dve kilá. tak fakt tomu nechápem, lebo jem niekoľkokrát viac ako predtým. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko...božinku moja kamarátka porodila v 17 tt a synček jasné neprežil :pensive:
22. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci čo? :frowning2:
22. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ranko babulienky,poriadne sa napapkajte :wink:

Prajem vam prijemny vikendik...u nas prsi a prsi a prsi....
22. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

luci, to ma mrzi :frowning2:

krasny vikendik :dizzy_face:
22. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

rada by som sa k vam pridala. Akurat vcera som sa dozvedela, ze cakame nasho duheho drobca...sice sme chceli druhe dietatko, ale aj tak nas to trochen zaskocilo :sweat_smile:
22. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee ranko , ha.l vitaj :wink:
lucii,oj to je strasne :cry:

ako planujete travit vikend bambulky? ja prvykrat bez chlapa po 3 rokoch :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag :grinning: jejdo.. :slight_smile: si presne zo Zv? :wink:
22. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre rano,

vitaaj ha.l :slight_smile:

Luci :pensive: to je mi moc luto...

a ja si idem lahnut, lebo vcera mi sice dzus pomohol ale dnes je to HRUUZA jak mi je zle ..a to mam vecer kolaudaciu, dojde ku nam 8ks kamosov...ajajaj :astonished:
22. aug 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,tak ako som dufala ze mne zle nebude tak som si to zariekla,nevraciam ale zaludok ma hneva a poriadne,co na to pomaha?neviete niekto?

mlady ty ako sa mi mas? :slight_smile:
22. aug 2009 o 11:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka tabletky ginger

no baby dakujem :frowning2:

verím, že mi to všetky dotiahneme do uspešného konca :stuck_out_tongue_closed_eyes:

civava ja som ti hovorila že každý druhý deň byva horšie skuste aj zazvorový čaj
22. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ahojík:slight_smile: a v pohode dá sa.. ale už tie nevolnosti by mohli prestat :grinning: a ty si ako na tom? :wink: :sweat_smile:
22. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prisla som vas na chvilu pozdravit a idem si lahnut, bo som strasne unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,

ja okrem toho vytoku nic....uz sa tesim, kedy konecne pojde k lekarke a budem to mat potvrdene aj inac, ako len testom
22. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

ha.l vitaj medzi nami :slight_smile: :slight_smile:

malalady, ano som priamo zo ZV :slight_smile: :wink:

Mne sice este nic nieje ale zato ma dnes boli hlava :unamused: ... co vam nato pomaha? ... tabletky velmi nechcem
22. aug 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, vítam nove tehulky :slight_smile:
michalag no okrem tých neskutočných nevolností, mna tiež bolí hlava, ale hlavne v práci :grinning: ... no ktovie čim to bude ? ale bolí aj ked sa mení počasie ako teraz... no mám taký pocit, že mne je už všetko :wink:
22. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolenie hlavy je ejden z píznakov no dnes aj toto počasie, nič oddych a mne pomáha alpa :wink:
22. aug 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ja som terazky na pach alpy háklivá, dúfam, že tie príznaky skoro pominú...
22. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak trochu rozmasírovať spánky a pokiaľ je to možné spať
22. aug 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som sa už asi aj prespala :grinning: a možno aj z toho ma bolí hlava... kto vie, možno tie priznaky mi niečo naznačuju... asi to bude dievčatko :sunglasses:
22. aug 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano babulky :slight_smile:
Mne uz zacal dnes 9 tyzden :grinning:
a tusim aj treti mesiac?! :sweat_smile:
23. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi super ešťe 4 tt a najhoršia maš za sebou
23. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: ,

zuzi, supeeer :slight_smile:
23. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda napríklad aj som 7 tt určite začala dnes a men vypočítalo že tie najdôležitejšie orgány sa dotvoria 20.9 a potom už hotové dieťatko iba rastie takže u teba to bude už okolo 14.9 :wink:
23. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, nehodis sem ten link prosiiiim?
23. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok