• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
olinka, vitam ta medzi nami :slight_smile:
26. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollinka moja kamoška ma už druhé tehu bez príznakov :wink:
26. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to je ten vitamin B6? :confused:
26. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem michalag,no snad to bude teda v poriadku a to pobolievanie v podbrušku?
26. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliinka. nič si o tom nemyslím. aj ja mám také... jediné čo mám je že sa mi len jeden den trošku naliali prsia ale inak fakt nič
26. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, musim ist, lebo maly mi uz zobrosi, ze chce pozerat "Pata a Mata", a potom planujeme ist von ... tak snad ked pojde spinkat tak sem nakuknem
26. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag ja som chodila normalka na drzovku tam.. aj ked ma poslal ku galadovi.. a normalka robili mi sono v nemocke.. :wink:) a nič mi na to nepovedali ani gyn. he :grinning:
olo jaj ty patríš ku nam :grinning: tak ťa pekne vitam, neviem v koľkom tt si,ale priznaky chodia až okolo 7 tt ,ale aj nemusia tak a nestrachuj

normálne vitamín B6 pomáha na nevoľnoasti :slight_smile:
my ideme tiež do obchodu a potom na dve hodiny vonku ako každý deň tak okolo13-tej som späť , majte as tu krásne, tehulkujte, radujte as , pohladkajte brušká , odychujte a hlavne myslieť pozitívne. :wink:
26. aug 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aháááá eh.. tak to si kupim :grinning:
ahoj tantama no ani mne ič nieje,akurát teda od dnes to pobolievanie v podbrušku,ale zajtra som objednaná k dokimu na 13-stu tak snad ked prídem domov napíšem vam že sa pridávam a že je všetko ok.malo by bať už na ultrazvuku vidieť aj srdiečko?
lucinka mala by som byť tak 7 tt
26. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ol nebojvšetko je ok a gratulujem my nakoniec ešťe staviame lego tak odbieham :grinning:
26. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olii neviem v ktorom si týždni ale v 8 týždni už je vidno srdiečko. ha idem teraz dokymu a pondelok na 8:00 ja idem už 2x a hadam bude dobre
26. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoojte tehulky,
lucinka, nic si z toho nerob, vzdy sa najde niekto kto ma problem s inymi ludmi...si "nasa" a nedame si ta :slight_smile:

ja ostavam dnes-zajra doma v posteli, nejdem robit, lebo mi je hnusne.navyse mam pod oknom kanclu jedalen a ked doobeda varia, ma ide roztrhnut od hnusu..ale nevracala som este, len 1x, predvcerom vecer...

ale tie priznaky sa mi cez den zhorsuju a najhorsie je mi vecer, bleeeee...

oli vitaj medzi nami :slight_smile:
26. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla posledného menzesutak asi 6+3 tt a zajtra idem k dokimu,tak snad bude niečo vidieť nie?civavava dakujem za privítanie a lucinka ty si v ktorom?nie tak ako ja?
26. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavava to ti s tou jedálnou fakt nezávidím mne bolo pri synovi tak zle.. tiež som nevracala ale o to mi bolo horšie.. moj jediný problém teraz je že nemôžem spávať.. neviem či je to tehu ale už 3týždne som sa poriadne nevyspala :rolling_eyes: :confounded:
26. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli, v 7tt uz je srdiecko vidno :slight_smile: drzim palceky, aj tebe tantama, nech je u dokyho vsetko OK :wink:
26. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tantama, ani ja nespim! to som rada, ze nie som sama. :wink: ...zobudim sa dakedy nad ranom okolo 2:30 a do rana sa uz len prehadzujem .....
26. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem si zlatá tak snad mi povie len dobré správy.to by bolo už naše druhé zlatíčko,jedno máme doma a ide prvýkrát v utorok do školky tak som zvedavá kto to lepšie zvládne či paťko alebo ja
26. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civavava ja dufam že hej strašne sa bojím a aj si trocha vyčítam že sne si mohli ešte viac dávať pozor a počkať ale aj tak sa v srdiečku strašne teším. a ty skus mentolové cukríky večer.. mne to celkom vtedy pomohlo...
26. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teším ale aj bojím,no uvidíme :slight_smile:
26. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano vsetkym :slight_smile:
26. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkamik dobré aj tebe
26. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,

som tu na skok, mame vela prace, ale prisla som sa "pochvalit" ze aj ja uz vraciam :unamused: :confounded:
ale je to tusim lepsie ako ked je mi len tak zle a nic nejde von :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako vy ale ja mam dnes blby den - rano zas tradicne zle a este aj teraz ma tu v robote napina :grinning: Asi pojdem domov...
26. aug 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aprilovky ako sa citite ?
ja som tu nova som rada ze je aj tema kde patrim.
Bude mi asi trosku trvat kym sa do toho celeho dostanem :slight_smile:
prva otazka : v ktorom tyzdni by malo byt na ultrazvuku nieco vidiet??
dakujeeem
26. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miumia vitaj
26. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola prvý krát v 6 týždni a vidieť bolo takú machulku :frowning2: ale v pondelok idem znova a dufam že už bude vidieť srdiečko... vlastne skor verím..
26. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Miumia. Ja som sa tiez len vcera pridala :grinning:
cca v 7 tyzdni by malo vidiet srdiecko :wink:
26. aug 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok