Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
26. aug 2009

olinka, vitam ta medzi nami 🙂

lucinka1104
26. aug 2009

ollinka moja kamoška ma už druhé tehu bez príznakov 😉

malalady
26. aug 2009

čo to je ten vitamin B6? 😕

oliinka
26. aug 2009

dakujem michalag,no snad to bude teda v poriadku a to pobolievanie v podbrušku?

tantama
26. aug 2009

oliinka. nič si o tom nemyslím. aj ja mám také... jediné čo mám je že sa mi len jeden den trošku naliali prsia ale inak fakt nič

michalag
26. aug 2009

Babenky, musim ist, lebo maly mi uz zobrosi, ze chce pozerat "Pata a Mata", a potom planujeme ist von ... tak snad ked pojde spinkat tak sem nakuknem

malalady
26. aug 2009

michalag ja som chodila normalka na drzovku tam.. aj ked ma poslal ku galadovi.. a normalka robili mi sono v nemocke.. 😉) a nič mi na to nepovedali ani gyn. he 😀

lucinka1104
26. aug 2009

olo jaj ty patríš ku nam 😀 tak ťa pekne vitam, neviem v koľkom tt si,ale priznaky chodia až okolo 7 tt ,ale aj nemusia tak a nestrachuj

normálne vitamín B6 pomáha na nevoľnoasti 🙂

lucinka1104
26. aug 2009

my ideme tiež do obchodu a potom na dve hodiny vonku ako každý deň tak okolo13-tej som späť , majte as tu krásne, tehulkujte, radujte as , pohladkajte brušká , odychujte a hlavne myslieť pozitívne. 😉

malalady
26. aug 2009

aháááá eh.. tak to si kupim 😀

oliinka
26. aug 2009

ahoj tantama no ani mne ič nieje,akurát teda od dnes to pobolievanie v podbrušku,ale zajtra som objednaná k dokimu na 13-stu tak snad ked prídem domov napíšem vam že sa pridávam a že je všetko ok.malo by bať už na ultrazvuku vidieť aj srdiečko?

oliinka
26. aug 2009

lucinka mala by som byť tak 7 tt

lucinka1104
26. aug 2009

ol nebojvšetko je ok a gratulujem my nakoniec ešťe staviame lego tak odbieham 😀

tantama
26. aug 2009

olii neviem v ktorom si týždni ale v 8 týždni už je vidno srdiečko. ha idem teraz dokymu a pondelok na 8:00 ja idem už 2x a hadam bude dobre

civavava
autor
26. aug 2009

ahoojte tehulky,
lucinka, nic si z toho nerob, vzdy sa najde niekto kto ma problem s inymi ludmi...si "nasa" a nedame si ta 🙂

ja ostavam dnes-zajra doma v posteli, nejdem robit, lebo mi je hnusne.navyse mam pod oknom kanclu jedalen a ked doobeda varia, ma ide roztrhnut od hnusu..ale nevracala som este, len 1x, predvcerom vecer...

ale tie priznaky sa mi cez den zhorsuju a najhorsie je mi vecer, bleeeee...

oli vitaj medzi nami 🙂

oliinka
26. aug 2009

no podla posledného menzesutak asi 6+3 tt a zajtra idem k dokimu,tak snad bude niečo vidieť nie?civavava dakujem za privítanie a lucinka ty si v ktorom?nie tak ako ja?

tantama
26. aug 2009

civavava to ti s tou jedálnou fakt nezávidím mne bolo pri synovi tak zle.. tiež som nevracala ale o to mi bolo horšie.. moj jediný problém teraz je že nemôžem spávať.. neviem či je to tehu ale už 3týždne som sa poriadne nevyspala 🙄 😖

civavava
autor
26. aug 2009

oli, v 7tt uz je srdiecko vidno 🙂 drzim palceky, aj tebe tantama, nech je u dokyho vsetko OK 😉

civavava
autor
26. aug 2009

tantama, ani ja nespim! to som rada, ze nie som sama. 😉 ...zobudim sa dakedy nad ranom okolo 2:30 a do rana sa uz len prehadzujem .....

oliinka
26. aug 2009

dakujem si zlatá tak snad mi povie len dobré správy.to by bolo už naše druhé zlatíčko,jedno máme doma a ide prvýkrát v utorok do školky tak som zvedavá kto to lepšie zvládne či paťko alebo ja

tantama
26. aug 2009

civavava ja dufam že hej strašne sa bojím a aj si trocha vyčítam že sne si mohli ešte viac dávať pozor a počkať ale aj tak sa v srdiečku strašne teším. a ty skus mentolové cukríky večer.. mne to celkom vtedy pomohlo...

oliinka
26. aug 2009

aj ja sa teším ale aj bojím,no uvidíme 🙂

lubkamik
26. aug 2009

Dobre rano vsetkym 🙂

tantama
26. aug 2009

lubkamik dobré aj tebe

maxii
26. aug 2009

caute,

som tu na skok, mame vela prace, ale prisla som sa "pochvalit" ze aj ja uz vraciam 😒 😖
ale je to tusim lepsie ako ked je mi len tak zle a nic nejde von 😀 😀

lubkamik
26. aug 2009

neviem ako vy ale ja mam dnes blby den - rano zas tradicne zle a este aj teraz ma tu v robote napina 😀 Asi pojdem domov...

miumia
26. aug 2009

ahojte aprilovky ako sa citite ?
ja som tu nova som rada ze je aj tema kde patrim.
Bude mi asi trosku trvat kym sa do toho celeho dostanem 🙂
prva otazka : v ktorom tyzdni by malo byt na ultrazvuku nieco vidiet??
dakujeeem

tantama
26. aug 2009

ahoj miumia vitaj

tantama
26. aug 2009

ja som bola prvý krát v 6 týždni a vidieť bolo takú machulku ☹ ale v pondelok idem znova a dufam že už bude vidieť srdiečko... vlastne skor verím..

lubkamik
26. aug 2009

ahoj Miumia. Ja som sa tiez len vcera pridala 😀
cca v 7 tyzdni by malo vidiet srdiecko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre