• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
oriel ahoj aj ja som z HE a tiez mam termin 3.4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej,super,aka nahodicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: k akemu Dr. chodis?
26. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuška dakujem :wink:
ako sa maš ? Dnes si tu nebola ...
oriel vítam ťa
26. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuš a vložky si, ale nekupuj klasické ,ale v zdravotníckych potrebách popôrodné ak myslíš na krvácanie po pôrode

a kats ja som vždy rovnaká, usmiata, pravdovravna - akurát so zlou pamäťou do dnes si myslím, že môj syn ked sa narodil mal 51 cm a nie 52 a nechcela som tým nikoho klamať, rovnako ako ani nie tým, že mi vyšiel test s //a nakoniec z toho tehu nebolo...to vy ste si urobili vlastný a milný nazor a mne tým veľmi ublížili, obľúbila som si vas a dosť som sa vtedy naplakala....starám sa 24 hod o svoje diťatko ktoré s láskou vediem , aby bol z neho dobrý človek, kojím ho a ešťe nebol bezomna viac ako 30 min všetko čo poviem je pravda a mysli si o tom čo chceš. 6ijem presvoju rodinu a mojou veľkou zaľúbou okrem môjho syna je net tak mi to tu nekaz vyťahovaním niečoho čo bolo. Neželám si, aby sa tu tu viac preberalo.
26. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko ja už zajtra idem na sono :slight_smile: už sa mi aj snívalo čo sa tak teším,muž si čím dalej myslí, že to bude chlapček :slight_smile: mne je to fakt jedno zaujíma ma lentoibude zdrvaé..., trochu som dorána prechladla či čo...., ale ešťe nemusím nič brať.
Idem sa pohrať sbabom , potom na nakup, na poštu a na ihrisko. Doobeda nebudeme dlho, leboideme poobede na také veľké. :grinning:
Prajem pekný deň a nezabudnite krémovať brušká.
27. aug 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: ,
Lucka, kasli na to co si o tebe myslia urcitx ludia :wink:

Ako ste sa vyspinkali?
27. aug 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

michalag, lucinka je vidiet kto ma deti, ze? :grinning: Zive budicky :grinning:
Akosi som sa zobudila s bolavou hlavou, snad to prejde. :frowning2:
Ja mam akysi pocit, ze mi vcera narastlo brucho, normalne mi trci :astonished: , hroza.
27. aug 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubiku, ze zive budicky :grinning: ... dufam ze ta hlava ta prejde, je to dost neprijemne :unamused: :frowning2:
27. aug 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na zacinajucu bolest hlavy mi vzdy pomoze silnejsia kava(lebo to mavam z nizkeho tlaku), no teraz sa mi kava hnusi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,
ako sa poca tehotenstva tie chute hrozne zmenia, ja taka kavickarka a na sladkosti a taraz obe nemusim, zaujimave ze?

Samko uz chodi do skolky, ci pojde od septembra?
27. aug 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekné dobré ránko, ako sa máte kočky.
Mne je dnes celkom fajn.
Už som raňajkovala, a zázrakom to so mňa nevyšlo von, no zatiaľ...
Vonku sa mračí, slniečka nikde ale nebudeme si tým kaziť deň, nie :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja kavu milujem, ale citalala som a aj tu mi povedali ze moze sposobit potrat, tak ju racsej nepijem, aj ked mam na nu velku chut, ale uz si na to zvykam ... sranda, ako sa tie chute menia, len u mna nic :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Samko ide do skolky o tyzden, tak som velmi zvedava ako dopadne nas prvy velky den
27. aug 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky.. prajem dobré ránko :grinning:
27. aug 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag jednu kavu denne, nejake presso alebo nescu s mliekom vklude mozes, urcite to nesposobi potrat.
27. aug 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vy sa cítite cez den také unavené a v noci nemôžete spať alebo to len ja??? :frowning2:
27. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama ja vecer padam do postele s detmi a spim ako zbita :slight_smile: , no pri prvom tehotenstve som trpela nespavostou od 4mesica :rolling_eyes: . Myslim, ze je to len prechodne a casom sa ten spanok upravi.
27. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubiku ja som pri synovi spala ako vo vode ale teraz vobec nemôžem a som už totálne mrtvá......a pozerala som to o tvojom brušku a poteším ťa.. aj ja som dnes ráno už nezapla rifle
27. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to brucho asi vyskoci okamzite, uz pri poslednej dcere som mala skoro brucho a v siestom mesiaci sa ma kazdy pytal, ci uz idem rodit :angry:
Ono mala som robit 200brusakov denne po porode, ze? :confused: My sme to s muzom este nikomu nepovedali, no uz to asi dlho neutajime s takym bruchom. Ja som vcelku chuda, tak to brucho je na mne hned vidiet.
27. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsekym a vitam nove tehulky
27. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja chudá nie som a mna tiež celkom zarazilo že ich nezapnem. :astonished: . no čo už.. ale vraj je po prvom dieťati potom vždy skôr vidno bruško........ale ved tak či tak by sa to muselo prezradiť a ved buď rada sa budu všetci tešiť s tebou....... :grinning:
27. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag ahoj.. suseda mi hovorila,že až od 3tieho robí..
27. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky mna zase chytaju pochybnosti ci je s babom vsetko v poriadku, ja nic necitim, ziadne priznaky, negrciam :confounded: , este k tomu ta moja cukrovka, stitna zlaza, vek, to ze babo nikto nechce okrem mna ani moj byvaly, ani moja rodina, :confounded: , a minully tyzden co som mala ten jeden konflikt a velmi som sa rozculila a vytocila, a dnes v noci mi moj 6 kilovy kocur este skocil rovno na brusko :confounded: ...plus ma vytocili v robote, ze zavidia, ze robim doma na pocitaci, pritom to nie je ziadna vyhra byt uz treti tyzden zavreta sama medzi 4 stenami, asi mi uz z toho zacina hrabat... :confounded: , strasne sa bojim ist 4.9. na ultrazvuk, ci bude vsetko v poriadku :confounded:
27. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K tomu tajeniu my s manzelom sme to povedali svokrovcom (museli sme kedze stale u nich byvame ale dufam ze uz nie dlho). asi to bolo to najhorsie co sme spravili. Som sa vcera rozpravala so svagrinou o plesnovych syroch, ze by som ich nemala jest lebo nie su pasterizovane tak ona hned na mna vybehla ze "tehotenstvo nie je choroba". potom sme sa tiez bavili o kocikoch a ona hned "kocik sa bude kupovat az sa maly narodi" Uplne som z celeho deprimovana mam pocit ze jediny kto sa na drobca tesi som ja. Este aj s manzelom som sa pohadala lebo on si mysli ze ja hned po porode pojdem do prace a drobca dame svokre (ja nechcem aby mi ho ona vychovavala) lebo on nevie co bude za tyzden nie to este za dva roky. Ach uplne som z toho v depkach neikedy zacinam mat pochybnosti a je mi zo vsetkeho do placu.
27. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi hlavne sa nestrachuj a ak ti to pomôže tak skoč k lekárovi a povedz mu hoci že si mala v noci nejaké podivné bolesti nech ti prezrie bábo hneď a uvidíš.... alebo si s tým istým skoč na pohotovosť a oni ti musia urobiť ultrazvuk.... lepšie keď budeš pokojná a to že ho nikto nechce.. ved ho nikomu nedávaš je to tvoj pokladík.... uvidíš to bude dobré to sú len hormóny...
27. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi asi mas podobny den ako ja

a neboj sa s malym bude vsetko v poriadku ani ja nemam priznaky iba ma bolia prsia podla mna mozeme byt radi ze negciame. proste asi nase telo dobre reaguje na zmenu a tolko hormonou. a nenechaj sa vytacat mne normalne v robote zacali hovorit aka som kludna proste uz sa nestresujem vsak ide o zivot maleho drobca a zato mi nikto z kolegov nestoji.
27. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, obcas vas citam a neda mi nereagovat, ked sa zbytocne stresujete: O tych nevolnostiach - ak vam nie je zle, berte to tak, ze ste stastne tehotne a nerieste, ci treba denne 3x vracat, alebo nie. Proste vase telo reaguje na zmeny v pohode. V mojom okoli nebolo zle snad nikomu (vratane mna) a vsetci maju zdrave a krasne deturence. Dalej kava - dalsia fama, ze sposobuje potrat... mne moj lekar (skvely odbornik) povedal, ze si 2 denne kludne mozem dat, hlavne ak som ju pila aj predtym, aspon pomoze vyrovnat tlak a predide sa bolestiam hlavy. Dokonca povedal, ze po prvom trimestri si tehulka kludne moze dat male pivko, alebo poharik lahkeho vinka, urcite to neuskodi. Jedine, s cim treba opatrne su bylinky, ale aj to len v terapeutickych davkach, netreba robit paniku, ked niekto v polievke vyvari zeler, petrzlen, alebo zje cesnak.
A este k problemom so svokrami ci rodicmi - kaslite na nich, ak nie ste od nich financne zavisli, tak nech si hovoria co chcu o kupe vybavy, kocika, atd, stres je najhorsie, co mozete spravit pre vase dietatko. A kolegovia? Ak su priatelia, tak vas podporia a ak nie, tak sa na nich aj tak mozete vykaslat, ak vas budu chciet ohovarat, najdu si hocijaky dovod.
Uzite si kludne a pohodove tehulkovanie hlavne bez stresu :slight_smile:
27. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyta dakujeme :slight_smile:
27. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mas pravdu tyta
27. aug 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko damy.
Oriel no to je fakt nahodicka, chodim k Fockovi, teraz je primar, tak sa ho chcem drzat, aj mi vravel ze sa nemusim bat ze da na mna pozor... a ty ku komu chodis?

Luci nemas za co, len som napisala co si myslim, zda sa mi to trapne rozoberat nejake taketo veci v tejto teme. Nestiham Vas citat, mam akosi vela prace, ale vecer Vas vzdy dobehnem....

Zuzi ty nestresuj, vsetko je v poriadku, aj vzdy bolo, ved to sama vies ze vzdy ti lekar dobre spravy povedal.

Marika ty sa nestresuj kvoli svokrovcom, hadz taketo veci za hlavu a s manzelom si urobite podla seba. Svokruse su uz raz take, aj ked stale si myslim ze ja mam tu najhorsiu :wink:
27. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak potom mam aspon jedno pozitivum - nemam ziadnu svokru, haha :grinning:
27. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den damy,
ja by som sa chcela pridat. Zijem v Amsterdame, uz 15 rok, rok narodenia 1972, december 27. Som tehotna po 4 krat, ale 3krat som mala potrat.... S byvalym manzelom. Som rozvedena, ale mam noveho priatela teraz uz rok a pol, a s nim sa mi teraz podarilo otehotniet. Vcera som mu to oznamila, trochu bol sokovany, ale myslim, ze si potrebuje zvyknut na myslienku, ze asi bude otcom.... Kedze je o nieco mladsi nez ja, presne povedane o 7 rokov a 10 mesiacov :wink:
Ja som mala dostat menstr. 14 augusta, test som s urobila 21ho auusta, ale uz som vedela podla priznakov, ze som tehotna. Moj cyklus je 26 dni, presny ako hodinky. Zajtra idem ku svojmu doktorovi, a budem sa snazit o ultrazvuk cim skor, nech viem na com som. Lebo sa bojim, velmi sa bojim. U mna sa nikdy to oplodnene vajicko nezapichne do tej maternice.....takze vzdy okolo toho 7 tyzdna zacnem krvacat. Otehotniet som mohla okolo 31 jula/1 augusta. Ale na sluzobke okolo 8 augusta som mala strasne silnu bronchitidu a dostala som anitbiotika DOXYBENE..... Neviem, aky vplyv to ma fazulku. Dufam, ze fazulka to prezije a bude silna.

Podla vypoctov mi to vychadza, ze som v 5t a 5 dni. Datum porodu je 25 april 2010. Ale u nas v rodine sa vacsinou prenasa, takze ja to tipujem na zaciatok maja.

Zuzi, vidis, uz tu nie si sama, po 35 r. a PRVORODICKA.
Ja mam dobry pocit a som optimisticka, ze teraz sa to podari uspesne dotiahnut do konca.
Tesim sa na rozhovory s vami a prajem nam vsetkym bezproblemove tehotenstvo!
27. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok