Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
10. feb 2010

jo, to sa robi pod narkozou, ale len kratkodobou, zavedenim infuzie do zily, trva to 5-10 minut, potom som mala sice asi hodinku bolesti podbruska, ale inak pohodka 😉 az na to, ze som musela byt 24 hodin na lozku a cikat di misy, to mi robilo najvacsi problem z celeho zakroku 🙂))

minka21
10. feb 2010

inak kozmetiku uz len ten kremik na ritku a navlhcene obrusky,to je tak vsetko,tiez nie som za tie vseliake sampony a peny do kupelov,oleje,mozno ked to uz bude vacsie,ale pre taketo malinke isto nie.

ono ta bublina je dost velka okolo deti,len ked nie su problemy tak to nevnima nikto,ale ked ti to male zacne byt alergicke,zacne mat vyrazky a problemy s pokozkou tak hned zacne clovek riesit tu bublinu co bude najlepsie len nech je zdrave

minka21
10. feb 2010

fleur ja som myslela ze ma tiez zasiju,a som si predstavovala ako asi to prebieha,no ale som aj rada ze ma nesili,uz len ta predstava je hrozna!!! ze pohodka,,,uff..esteze len cikanie do misy🙂 to druhe by bolo este horsie🙂

civavava
autor
10. feb 2010

dobre ranko tehule 😝

gajanka vsetko NAJ k meninam 🙂) a aj ostatnym Gabikam 😉

jeej minka, tak sa drzte s malinkou, nech vydrzi v brusku co najdlhsie, fleury, detto, nech sa ten porod oddiali na co najneskor. 😉

silvi, idem upravit tabulecku, aj ja som uz akoze marcovka, mam TP 3 dni po tebe 🙂)))

fleury
10. feb 2010

mne sa najviac pacilo ako ma odviedli na operacku a tam som cakala ako na striedacke v hokeji na lavicke, okolo mna chodili doktori a bavili sa o komplikaciach jednej pacientky, ze im skoro zomrela na stole .. ja som sla hned po nej 😀

fruchtbar
10. feb 2010

moja sestra mala tiez alergie,od narodenia mala hnisavy ekzem,nepohlo nic,co sa tyka prachu na pranie a kozmetiky...nakoniec zistili,17 rokov neskor,ze ma celiakiu,tak pri druhej dcere to uz riesili nasi inac a hned po narodeni ju dala vysetrit a ta zase nemoze mliecko....

ono Minka,ten prach nie je drahy, ani to prevaranie vody,to su malickosti,ktore vela nestoja,ale ked to vsetko zratas.....vies,svet sa sklada z malickosti.....ja som asi inac vychovana,moj mm ma penazi dost,isto nemusim do smrti robit a predsa setrim,kde sa da,vravi,ze som majster na setrenie,ale tak som zila cely zivot,korunu som tri razy obratila....

Ale ked tu budu nase deticky,na to sa uz velmi tesim 😀 .......moj maly ma napr.kope kope kope kope az pokial si odhalim brusko a az potom prestane a sa ukludni, a ked ho zakrijem,zacne znova.....viete si predsavit ako vymysla,ked idem spat a cez brucho pretiahnem cely paplon??? Ale ked mu dohovorim,rychlo zaspinka a spinkame spolu celu noc a spolu aj vstavame....vsetcia traja ( s mm) 😀

fleury
10. feb 2010

fruchtbar minule som sa tiez cudovala, ze aj moja mala kope ako besna a ked si odkryjem brusko tak sa upokoji 🙂) mozno chce vidiet co sa deje aj mimo bruska, popripade je zvedava na tatka 🙂))

fruchtbar
10. feb 2010

a ked hrame karty,tak kuka do kariet , 😀 z neho bude karbanik,canastu vie hrat isto uz teraz....

veve23
10. feb 2010

dobre rano...
sa pripajam ......vsetko naj vsetkym Gabikam
Minka..drzim palce nech je vsetko v poriadku a jak vas citam tak viacere to mate na hrane, tak sa drzte nech ste co najblizsie k aprilu....a nech su krpci este v domceku.

fleury
10. feb 2010

nasa kope aj ked pocuje nasho psika, clovek by neveril ako moze byt take male cudo vnimave 🙂)) a naopak pes mi zazera furt na brucho 🙂))

kamilakd
10. feb 2010

ahojte dievcata...

MINKA tak sa este drz ved uz sa to krati a ked nahodou sa to rozbehne tak drzim palceky nech to dobre dopadne

LUBKA ahoj teba som tu nevidela 😉 ako sa mas? ja som ten brio go kocik videla nazivo a celkom sa mi pozdaval a ked ho este vyskusate ako sa sklada tak uvidis a max premyslis no nie??

MARTINKA to je super ze uz mas kocik nam pomylili farbu namiesto chilli cherry tak kocik bude az o tyzden dufam a uz sa celkom tesim len ja mam zatial veci u nasich postielku madrac pultik vanicku podlozky proste vsetky tie velke veci som zvedava ako to sem rozumne porozmiestnujem

ZUVI inak ta citronova voda mi pomaha sice mi kruti hubu ale pohoda

chcela som sa opytat ked sa mimi kupe treba vodu prevarat? 😅 a na zaciatok len vodickou umyvat a ake mydielko teda treba ja mam z awentu hypoalergenny gelik(mydielko na vlasky aj telicko)a tel olivovy olej z lekarne..a ten lieh je iba na pupcek?

fruchtbar
10. feb 2010

poculi ste uz niekedy o osetrovani pupceka materskym mlieckom???

minka21
10. feb 2010

bola som v sprche uz som tu,

fru sak pockaj ked ti vyrastie ta oberie aj o arasidy v kartach 😀 😀 😀

moja tiez ked zacnem rozpravat tak prestane kopkat,a ked to chcem natocit ako kope tak vzdy prestane!robi mi to naschval🙂 lebo tu su navstevy len hodinu a chcem aby aj drahy videl ako sa mala uz vie natahovat ale nikdy to nestihnem🙂

fleury akeho mate psika?ja mam dve kocice maltezaciky🙂 a raz tiez stekali tak mala sa zacala mrvit🙂

veve23
10. feb 2010

kami, niesom expert, ale co mi ine kamosky radili..kupat v normalnej vode a tak kazdy druhy ..treti raz umyt detkym mydlom, dokonca sa neodporuca kupat kazdy den, ze je to skorej ritual pred spanim a ritka sa umyva po cely den a aj dieta si musi vytvorit ochrannu vrstvu a kupanim ju zmyvame. Mydlo je asi na kazdej z nas ake kupi, vsak uvidis ci krpcovi sadne. Lieh ma na pupik.

kamilakd
10. feb 2010

VEVE dobre ranko ake mame dnes obedove menu??? daj inspiraciu ty tak vselico skusas 😉 ako sa spalo???

CIVKA dnes som chcela ist za zuzkou do BA ale ten tlak nie a nie dat dalu 😅 volala som doktorovi ze to mam kontrolovat a mam si pobalit komplet tasku sakra len teraz neviem co bude dalej na nete radsej nic necitam.d 😅 ufam ze krpec zostane tam kde ma ad do TP inak sa mi snivalo ze som bola pozriet moniku v USA a doniesla som jej vrece rozkov,tlacenku klobasky a jaternice 😀 to po vcerajsej debate co v zahranici je uzkoprofilova potravina 😀

adasik
10. feb 2010

bre ranko....
všetko naj...naj...naj...Gabikam 😉

konecne od zajtra na materskej a možem prat.....a prat.....

nasla som celkom prakticke info, co treba vybavit pred porodom, po a pri prechode z materskej na rodicovsku "dovcu" Tu je link....

http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-po-poro...

civavava
autor
10. feb 2010

babule, daka som do albumiku foto nasho Tysona, aky je vzdy vyhukany, ked chodim v noci cikat..vcera bol bohovsky....a AMos, ten sa spod periny ani nepohne, ten to ma na haku 😀

admin ich asi coskoro zmaze, 😎 ale zatial kuk na

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

fleury, aj ja som sa xcela spytat, aku selmu mas doma? 🙂

jeej minka, maltezaciky su kraaaaasne 😵 😵

nase male kopka ked sa mu prihovarame - najma mm, ked mu pustam hudbu...na psikov zatial nereagoval 🙂

veve23
10. feb 2010

Kami....prave nad tym rozmyslam, este niesom presvedcena ale zemiakove pyre a parizske rezne, to mam taky typ na dnes a niaku cviklu alebo kompot k tomu,este sidam pol hodinku cito zrealizujem. Spalo sa v pohode 2 krat som sa zahrala na namesacnu a zbehla som na wc, ale inak pohoda. Ani sa nechystaj do BA, ze poobede ma zacat snezit a rano cakaju zas kalamitku, aspon tak som pocula v TV.
Ale sny mas dobre...Moni by sa potesila takej navsteve

civavava
autor
10. feb 2010

juuj kami, tak sa drzkaj! skus ten tlak nejak drzat na uzde.....budem silno drzat palceky!! Nech Dominicek este pekne caka v domceku 😵
uz tam nasnezilo? Bo tunak tych hlasenych 10cm snehu nist, je sice kosa, ale krasne svieti slniecko na belasej oblohe, bez mracika...

kami, dobry sen si mala, mohla si ist inak do USA cez Luxemburg a trocha mi z toho vreca nechat 😀 😀

pozdrav zuzku ked s nou budes

ahoj adasik, dlho si tu nebola 😉 zavidim ze uz mas volno od zajtra, ja idem od 10.3. 🙂)

kamilakd
10. feb 2010

VEVE ked ja uz ani neviem co je dobre a co nie napr moja svagrova kupala maleho rano lebo ked vecer tak rucal a bol zly ako cert 😒 a ked mu to tak vymenila vies aky anjel? ja sa uz tesim co to budeme mat za tvrdohlavcov ,ked uz teraz si z nas robia dobry den 😀

fleury
10. feb 2010

minka, civi .. ja mam labradora 🙂 take teliatko uz je, odkedy musim lezat tak nema moc pohybu, len sa so mnou chuda vyvaluje, a ja by som tak rada sla na prechadzku hmm

fruchtbar
10. feb 2010

baby nepoznate recept na sutelicu...to je ta polievka z kyslej kapusty a fazulky so smotanou.....ja mam nepricetnu chut,uz sa mi o nej aj sniva,ale neviem ako na to!

minka21
10. feb 2010

civav ta izbicka je nadherna,som ju este nevidela uz zlozenu,no krasna,asi mate radi psikov vsak?🙂)aj oblecko s motivom psika🙂

minka21
10. feb 2010

boze ja mam pred obedom,a vy tu vypisujete take dobroty,a ja tam budem mat nejaku nedochutenu napodobeninu niecoho co ani neviem co to je! je to krute🙂 ale pokracujte🙂 tu polievku by som si teda dala aj ja,mnaaaaam

veve23
10. feb 2010

Kami, mas pravdu, teraz nic nenaspekulujeme, kazdemu babatku vyhovuje ine a ma iny rezim, asi tie hlavne veci treba mat pripravene a ostatne uvidime co budenasim krpcom vyhovovat. Teaz trocha odveci, bratranec ma malu, ma vyse roka tak jej tety ju chceli vyparadit a nakupili jej sponecky atd. a mala sup dole ani za svet mat nieco vo vlasoch, kupili jej hracky a ona chce len mobil a kluce, a najlepsia zabava je ked trha stare noviny 😀.
To asi vycitime co je pre tie nase zlaticka najlepsie. 😉

kamilakd
10. feb 2010

CIVKA no paradny je sak dava na teba pozor ale vyliest ani za nic ze???no tu ani vlocka nepadla ale je hmla a taky slizik na ceste 😕 jasne ze ma to nenapadlo by som ti daco zhodila dake jelitka ako ma vcera vejilcek napasmala...ved nech tam este cuska v domceku kde by sa trepal sak je zima

VEVE no ja mam vytiahnutu tu jaternicu ale to len ako na chut ale asi spravim masko na stave a bude aj na zajtra...

ADASIK no tak hor sa na pranie a zehlenie...len to moc neprehanaj nezabudni aj oddychovat

fruchtbar
10. feb 2010

minka,vies co sa paci? Ze aj napriek tomu vsetkemu co zazivas a co ti tu ziadna z nas nezavidi,mas dobru naladu a este si aj utahujes.... si mi velmi sympaticka tesi ma,ze ta nesklada depka.....budem vam velmi drzat palceky!

kamilakd
10. feb 2010

MINKA no tak tie napodobeniny jedla su uzas,to mas pravdu teda ale zvladnes

VEVE taku paradnicu poznam co ani za svet nic na vlaskoch...a nas maly to ano mobil to je jeho to je naj hraska

FLEURY no tak mas aspon spolocnost ked havkac lezi vedla taba ta ochranuje dozera na teba ci oddychujes

fleury
10. feb 2010

minka a u teba cakaju len na porod? ved ked budes mat uz malo vody tak ti ho snad vyvolaju alebo urobia cisarsky nie?

vejula
10. feb 2010

ahojte kočky tak som vás konečne dočítala...

čo sa týka tej vody tak neviem o tom že by sa prevárala 😒 Ako moja mamina bráškovi neprevárala čo si pamatám normálne mu napustila a kupala ho v klasickej vode.... Do teraz ma to ani nenapadlo že prevarať vodu 😒 -ved tie detičky budu žiť v normálnom svete a musia si zvykať, podla mna... A nie každý den, to som počula že sa nemaju každý den kupkať... A čo sa týka prášku na pranie, tak mamina mi vecičky vyprala v klasickom prášku na pranie, ani som o tom nevedela, najprv, ma tak trošku zmrazilo že či sa nevyhádže alebo čo, ale mamina povedala že bráškovi tiež prala v tom istom prášku. Aj aviváž dala čo ste hovorili že sa nemá dávať.

čivavka no zlatučký je váš Tyson, a neboj ja mám tiež páur fotiek v albume čo nesuvisia s tehu a zatial si to adminky nevšimli.

minka jej ako sa pekne držíte... A už sa podla mna nemusíš báť 31 tt je už OK 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre