Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliver1
10. feb 2010

Čaute, pripájam sa ak môžem, termín máme 22.apríl, už sa trochu bojím, prvý pôrod nič moc ☹

fruchtbar
10. feb 2010

mozem sa spytat,kde si zila?

veve23
10. feb 2010

moni...tak to by aj mna odradilo keby som videla ze sa niekto chodi umyvat do bazena, a vidis ked spominas rodicou, ako sa ma mamina? uz ju operovali?

dejna3
10. feb 2010

oli, jasné že sa môžeš 😉 vitaj 🙂

oliver1
10. feb 2010

ďakujem dejna 🙂

oliver1
10. feb 2010

Pravdepodobne budem zase rodiť epidurálkou a vy?

fruchtbar
10. feb 2010

oli vitaj...ako nas tu pribuda! 🙂

dejna3
10. feb 2010

ty si tiež taká nočná sova? 😅

fruchtbar
10. feb 2010

baby,idem spinkat,majte sa krasne a prajem dobru noc

dejna3
10. feb 2010

oli ja budem sekciou a chcem spinál

dejna3
10. feb 2010

frucht, dobrú 😔
a de ste ostatné? 😕

veve23
10. feb 2010

frucht, na striedacku Solenau za Viednou a Gatendorf, aby som mala blizko domov, noa robila som za Amstettnom a jeden cas aj v Salzburgu, ale tam som nezila. Taky mix, z kazdeho trosku. Ale pri praci som pobehala d BA az po Salzburg . A ty si kde?

moni
10. feb 2010

veve, mamina je uz doma. operovali ju minuly tyzden, a tento tyzden maju vyberat stichy. bude mat sadru 2-3 mesiace 😒

oliver, vitaj 😵

veve23
10. feb 2010

ahoj Oli..

moni
10. feb 2010

veve, ja som bola pol roka v salzburgu...krasne mesto 😵

oliver1
10. feb 2010

Ja som sa už chystala spať ale manžel ma nahovoril aby sme ešte nešli lebo teraz je on nový na facebooku a začalo ho to baviť 🙂
Dejna: ako vieš že budeš sekciou? už ti to povedali? alebo babo nie je otočené?

veve23
10. feb 2010

moni..no pekne, ale tak asi uz je lepsie ako bolo, ked ju uz operovali, to dost dlho bude mat sadru..

fruchtbar
10. feb 2010

ja byvam 30 km od salzburgu,v malej dedine...je tu prekrasne.

oliver1
10. feb 2010

dobrú noc frucht

fruchtbar
10. feb 2010

ale tiez som pracovne presla cele rakusko pol nemecka a nikde sa mi nepacilo tak ako tu!

dejna3
10. feb 2010

mne to hneď na začiatku doporučili, kvôli dosť krátkemu odstupu... prvý bol tiež sekcia pre nepostupujúci pôrod

moni - uff, to mi je ľúto tvojej mamky, 2-3 mesiace sádra 😖

fruchtbar
10. feb 2010

teraz uz fakt idem,pa pa 😵

moni
10. feb 2010

veve, dali jej tam nejake sroby a klin tak neviem ci jej to tam nechaju na furt alebo to budu vyberatv 😖
no hlavne ze uz je doma.

oliver1
10. feb 2010

Dejna: aj ja som rodila prvého sekciou, nejak som sa neotvárala a malý už nemal dobré ozvy, epidurálka mi zabrala na prvú hodinu a potom som dostala ešte dve dávky a vôbec to nezabralo a v podstate som všetko cítila tak nechápem ako funguje epidurálka. 😒

oliver1
10. feb 2010

možno aj ja budem zase sekciou uvidíme, najradšej by som bola normálne epidurálkou bezbolestne

veve23
10. feb 2010

Moni..no Salzburg je pekny, to fakt, mali sme tam sidlo firmy, tak ked bola niaka akcia sme to tam pobehali, ta cast Rakuska je velmi pekna, to sa im neda zapriet

dejna3
10. feb 2010

mne až počas operácie zistili, že má omotaný pupočník a ten jej bránil tlačiť sa von... na sone to vôbec nebolo vidno ☹ a predtým som bola cca 30 hodín na vyvolávačkách 😒

možno ti nesprávne napichli ihlu 😕

veve23
10. feb 2010

teraz ma napadlo, Moni aj u vas davaju epiduralky alebo tam uz je aj nieco ine?

oliver1
10. feb 2010

Neviem , ale keď mi to pichla tak som zacítila strašnú bolesť v celej ľavej nohe akokeby mi trafila nijaký nerv či čo, ale potom je ako možné že na prvu hodinu to zabralo , neviem , vlastne teraz je to už jedno

oliver1
10. feb 2010

Idem spať, dobrú noc každej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre