Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

maxii
5. aug 2009

baby to vam zavidiiiim, asi pojdem k inemu lekarovi medzi tym ked ma moja lekarka dofcu!!!

zuzana1971
5. aug 2009

babulky, ja mam 38, ale to mi nikto nechce verit 😀
mne sa zda, ze som opeknela, takze predsa len chlapec? 😕
maxii ja som nebola na krvi, lekar ma vobec nechcel do 11.8. vidiet, mozno aj dlhsie, ale to uz som sa nedala odbit 😀 😀 😀

maxii
5. aug 2009

zuzi 38 to je vlastne 10te vyrocie 28cky 😀 😅

no ja sa tam prebijem v polke augusta nejako ak mi to dnes potvrdia 😵

zuzana1971
5. aug 2009

inak ja budem asi slobodna mamicka, ale nevadi 🤐

maxii
5. aug 2009

zuzik a preco???

seuska
5. aug 2009

mne hovoria ze som opeknela a to som len v 6tt 😀 plet sa mi zlepsila sa mi tak zda... vraj a kvalita vlasov bude lepsia, aj ked s tymto tiez nemam problemy... a ja mam 31 rokov...

seuska
5. aug 2009

Zuzi ale skor by si aj tak isla zbytocne k lekarovi, mne tiez lekar povedal ze to uplne staci, to budeme mat 7 tt aj to neviem ci daco uvidi, takze nestresuj ze ides az tak neskor... No ked budes slobodna mamicka tak babatko bude pekne vymaznane 😉 😀

zuzana1971
5. aug 2009

seuska - babatko by bolo pekne vymaznane aj tak 😀 😀
maxii - no my sme sa s mojim ironiou osudu rozisli 2 tyzdne predtym, nez som si nasla // , no ale uvidime, ci nas mimi neda zase dokopy, teraz to neriesim, hlavne nech je vsetko ok s mimi
vyzera to, ze zo snaziliek kde som chodila bude este jedna tehotna, takze mozno pribudne dalsia aprilovka

🙂

maxii
5. aug 2009

dobre nech nas je cim viac 😀

ja som na konika uz asi pol roka skoro vobec nechodila aby som na to stale nemyslela...a teraz tu zase zavislacim 😀

danka.k
5. aug 2009

baby je dost iste ze budem aj ja patrit medzi vas... zatial to meska, test si zatial nerobim (ani pri prvom som nerobila :D) boli ma priserne prsia tak este par dni pockame a uvidime..

maxii
5. aug 2009

super danka tak drzime palce na // 😉

zuzi, babo vas mozno naozaj da opat dokopy...to je inak aka velka nahoda!!!

zuzana1971
5. aug 2009

maxii no ja som tu teraz uplne zavisla tiez 😝 , kedze nic nemozem robit, len cakat a cakat na 11.8....a ktovie ci uz vtedy bude nieco na ultrazvuku vidiet....

danka ja by som nevydrzala neurobit si test

babulky ked mate este nejake stranky, ktore si mozem pozerat do 11.8., aby som sa dovtedy nezblaznila, tak sem s nimi prosim
😀

maxii
5. aug 2009

zuzi viem ze tehulky a snazilky si pisu aj na lady (www.lady.sk) len neviem ci je dobre sa tym tak vela zaoberat 😀 skor nieco ine by bolo asi fajn - keby to tak slo 😀

zuzana1971
5. aug 2009

maxii no mne to nejde nemysliet na to, ja na to myslim VKUSE, ja by som najradsej uz mena vyberala 😀
teda tie som vyberala uz aj pred tym

😀

maxii
5. aug 2009

jasne ja ti rozumiem, ja na to tiez myslim velmi 😀
a neviem ci je to z toho, ale zacalo mi byt volajako tazko od zaludka 😖

jannuulik
5. aug 2009

teda baby keď si to tak čítam, tak zbehnem asi aj ja do lekárne, aby som si urobila ešte jeden 😵 , bola som dosť spokojná so svojou slabou čiarkou 😒 , no, ale teraz neviem... 🙂 Ja bývam pri BA a za 15 dní mám aj ja 28r.

maxii
5. aug 2009

jani ale ked nemas menzes tak slaba ciaka staci 🙂 🙂

seuska
5. aug 2009

ja si tiez myslim ze jeden test staci... ja som si robila 3 rozne a vsetky boli s // 🙂 nemam v tomto pochybnosti.... uz len pockat na potvrdenie od lekara.... 😕

motylik6
5. aug 2009

myslim, ze aj ja som tehulka, test mi vysiel pozitivne, zajtra idem k lekarovi, tak uvidim 🙂

jana3
5. aug 2009

Aj ja som mala v sobotu zatial len taku velmi slabucku, asi po piatich minutach. Ale uz mam kupeny druhy test, asi si ho spravim zajtra rano, alebo dnes vecer.
Inak, vyzera to tak, ze som tu zatial najmladsia... mam 24🙂

maxii
5. aug 2009

motylik a jani vitajte,sa nam to tu rozrasta 😅

zuzana1971
5. aug 2009

janka, daj si ho asi radsej rano ten test... 😉
najmladsia, ale uz jedno babo mas, ako vidim v profile 🙂

motylik6
5. aug 2009

ja mam 29r a som Katka 🙂

zuzana1971
5. aug 2009

maxii ja uz som snad presurfovala cely internet, som nervozna ako pes 😕
nevydrzim ani di 11.8., a co este potom 9 mesiacov 😝 , teda 8 😝

zuzana1971
5. aug 2009

ahoj motylik Katka blahozelam 😉

maxii
5. aug 2009

zuzi nemusis pracovat?? 😀 ja sa neviem tiez sustredit na pracu....uff 😖

a na krv ta nezavolala skorej ako toho 11.8.??

motylik6
5. aug 2009

dakujem Zuzka 🙂
snad sa nam to potvrdi a budeme tu zdielat dalsich aspon 8 mesiacov 😉

zuzana1971
5. aug 2009

idem si kupit nieco jest, nech mi rychlejsie ubehne cas 😝
doma mi cas bezi este pomalsie, lebo tam nemam ani internet
😖

zuzana1971
5. aug 2009

uz nas je 20 😀 tesim sa 😅

zuzana1971
5. aug 2009

maxii, no ja sa absolutne neviem sustredit na pracu, ale nastastie teraz toho nie je vela. V piatok rano som si robila test, nespala som od 4 hod, cize spala som len 3,5 hodiny, uz 7 dni som mala hnacku a poriadne som nejedla, schudla som 1,5 kg, ledva som sa drzala na nohach, rano som este grcala (jediny krat a jediny priznak), a bola som tu 11 hodin v robote, stresy na konci mesiaca, a nemohla som nikomu povedat, ze nevladzem, lebo som tehotna, lebo to bol posledny den mojej skusobnej doby, som fakt myslela, ze tu umrem.. 😨

inak najhorsie je, ze kym to nie je iste, tak clovek nemoze nikomu nic povedat, pochvalit sa, musi drzat pusu 🤐 , sice aj potom by clovek nemal o tom hovorit do nejakeho mesiaca, ale to uz urcite nevydrzim, hned ako mi doky potvdri tehotenstvo a tlkot srdiecka tak to hadam poviem kazdemu 😀 , aj ked viem, ze by sa nemalo 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre