Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

motylik6
5. aug 2009

super, cim viac nas je tym lepsie 🙂

a k priznakom...ja mam bolest prs, hlavne vecer ich mam extremne citlive, ale to mavam aj pred ms, dalej unava, tak vecer som o 2 hodky skor unavena, a najvacsi priznak, ze ja sa rano zobudim a som velmi hladna, takisto vecer, az mi skvrka v zaludku 😝

maxii
5. aug 2009

ja som na tm podobne, ale mam kopec prace 😀 a na nic sa mi nechce sustredit 😀 no a ja si tiez davam pozor na usta, pokial nebude bit srdiecko budem ticho radsej...aj ked najblizsi uz vedia 😀

za hodinku idem prec, tak sa tesim ze a najem, som strasne hladna 😀

fruchtbar
5. aug 2009

babenky,ktora z vas byva v zahranici?

ja mam 25 a u lekara som este nebola (ma dovcu) a mam blbu robotu,kde dviham a prenasam tazke prepravky.... 😢 .....neviem,co s tym.

maxii
5. aug 2009

fruchtbar dvihat tazke by si nemala....neviem kde presne robis,ale mozno rozhovor so zamestnavatelom??

motylik6
5. aug 2009

fruchtbar, ja som v zahranici, preco?

motylik6
5. aug 2009

fruchtbar, neda sa ti to mnozstvo rozlozit? ja som citala, ze dvihat mozeme, ale nie naraz vela
co musis dvihat?

motylik6
5. aug 2009

a povodne som z ba 😉

malalady
5. aug 2009

ahojte tak včera sonom potvrdene dneska už aj krvou 😉 no paradička 😉))

maxii
5. aug 2009

malalady supeeer 😀 ty sa maaas 😀

motylik6
5. aug 2009

malalady, tak ty si nejaka rychla, super 🙂

malalady
5. aug 2009

nwo 😀 som nestela na nič čakat nech to šupom mám potvrdene heh 😀 😀 😀 😀

seuska
5. aug 2009

malalady super, gratulujeeeem.... aj ja to chcem mat uz potvrdeneeee!! 😠 😀

Ja mam nastastie lahsiu pracu, do konca sa tu teraz nudim a je to este horsie, lebo zaspavam za stolom, este ze tu mam pohovecku a mozem sa obcas natiahnut 😎 ale zas ked nemam do coho pichnut tak tu citam vsetky katastroficke scenare 🙄 do kazdej temy do ktorej som nakukla bolo daco katastroficke, uz neviem co mam citat?

motylik6
5. aug 2009

ja by som mala zajtra dostat ms a brusko ma boli, tak neviem, ci teda nepride, dufam, ze nieeee

seuska
5. aug 2009

motylik a test si si zatial nerobila? brusko aj mna bolelo, tak nepanikar zatial.. 😉

martina05
5. aug 2009

malalady, super....... Gratulácia....
Ahojte všetky .....

Baby ja som na tom rovnako, ani ja sa neviem na nič sústrediť... stále špekulujem či je to naozaj, či je všetko OK, či nemám začať brať Duphaston a pod. Cez obed som bola u mojej homeopatky, ku ktorej som chodila kvôli otehu a dala mi nejaký preparát na posilnenie maternice a ukľudňovala ma, hlavne pozitívne myslenie, kľud a podobne...
Behla som si kúpiť test na zajtra ráno, ale mali len nejaký nemecký, ešte som sa s ním nestretla, volá sa FIRST ...neviem čo ....Dúfam, že bude fungovať a potvrdí nám bambuľku....
Musím sa dokopať do práce, lebo bude zle......
Včera sme sa s MM dohodli, že rodičom to povieme až keď nám to potvrdí sono a ostatným až potom keď budeme vidieť srdiečko.....
najradšej by som to ale vykričala do celého sveta a okolia 😀 😀 😀 😀

martina05
5. aug 2009

Seuska, radšej nečítaj zlé veci ...................POZITÍVNE MYSLENIE

malalady
5. aug 2009

dakujem baby.. ale sa nemáte čoho bát ked máte pozitívne testy 😉

danka.k
5. aug 2009

my nemame zatial nic iste ale moj muzik to dnes mojej sestre povedal 😀 😀 😀

seuska
5. aug 2009

martinka ved ja sa snazim, aj myslim pozitivne, len som konstatovala ze kde nakuknem tak vsade sa s niecim haluzackym stretnem...

martina05
5. aug 2009

No to máš pravdu...
Baby a beriete aj nejaké vitamíny??? Možno ste sa o tom už bavili ale nechce sa mi to hľadať 😔 😔 😔 😔 .
Dnes som na MK natrafila na jednu tému, kde baby preberali, že Calibrum a podobné veci spôsobujú potraty... POdľa mňa je to haluz ako hrom ...... Ja beriem Centrum materna s DHA

martina05
5. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
no tuto som to našla...str. 5 dolu príspevok Callex

seuska
5. aug 2009

Mne sa to zda somarina, keby to bola pravda uz to davno potom stiahnu z obehu... ved potratit mozes z inych pricin, ale toto su vitaminy, to by si podla mna nik nezobral na zodpovednost, mne kamosky hovorili o Calibrum Baby plan, maju zdrave deticky a toto beriem aj ja + beriem kyseliny listovu, vraj je velmi dolezita a neuskodi, co telo nespotrebuje tak to vycikas.... vidis a toto su tie katastroficke scenare co tu stale citam.

zuzana1971
5. aug 2009

ja beriem uz 5 mesiacov modre Calibrum baby plan 🙂

zuzana1971
5. aug 2009

ja uz som sa vratila z obhchodu aj najedla 🙂

zuzana1971
5. aug 2009

pozrela som si ten prispevok o calibre, podla mna je to blbost, ja ked som pred 10 rokmi potratila nebrala som ziadne vitaminiky, ani kyselinu listovu a doteraz to lutujem 😒
ta tema sa vola nieco s bylinkarkou...ja som praveze citala, ze v tehotenstve sa nemaju brat byliinky a pot bylinkove caje, lebo nie vsetky bylinky su vhodne pre tehotne 😕

zuzana1971
5. aug 2009

malalady super 😉
ja som o tyzden dlhsie tehotna a este so nebola ani na krvi, ani na sone 😒

seuska
5. aug 2009

Zuzi ja som to tiez dakde citala o tych bilynkach, ze nie vsetky su vhodne...

http://www.alinka.sk/c/ktorym-bylinkam-sa-v-teh...

tu to je, kazda bylinka osobitne 🙂

fruchtbar
5. aug 2009

baby prepacte,blbne mi comp.....zijem v Rakusku a pracujem v potravinach.....prenasam prepravky piva a zeleniny a ovocia,rozlozit sa to neda,bo to bysom pracovnu dobu asi ani neskoncila.....najhorsie je,ze zamestnavtelovi to povedat nemozem,lebo by som letela,tu nie su tehulky tak chranene 😒 ☹

a vitaminky: papam uz vyse pol roka kyselinu listovu a neuveritelne mi z toho ztvrdli nechty,opekneli vlasy aj plet...uvidime,co bude odteraz 😉

fruchtbar
5. aug 2009

kde zijem ty motylik6 ?

eridani
5. aug 2009

Ahojte, ja sa tiez pridavam. Po dvoch tyzdnoch testovania roznymi testami (vsetky pozitivne) som dnes bola konecne u doktora. Tak mi spravil prehliadku a skonstatoval, ze na 90% som skutocne tehotna. Na sono mam prist 10.9. takze si este pockam. Inak mi nerobil ziadne vysetrenia, len preventivnu prehliadku a cytologiu. Cakala som, ze aspon krv mi bude brat, ale vraj to ma cas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre