Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
19. feb 2010

my ideme konečne zajtra kúpiť kočík do KE tak dúfam že sa tam dostaneme a hlavne niečo kúpime.

civavava
autor
19. feb 2010

zuzka mi pisala sms, ona aj Maxik su v poriadku, poradnu maju v utorok a Tantamka vraj ma ist do nemocnice v pondelok.... 😔

tarinka333
19. feb 2010

Jaj kocky, ja som si dnes zacala balit tasku... chytil ma trosku taky des, ked tu vidim, ze sa nam sporodnieva. Strcila som tam len take veci ako plienky, vlozky, sprch. gel, ,podlozky a podobne a taska je takmer plna 😲 To tam nemam obrovsky zupan ani nocne kosele... heh, pojdeme nabalene ako na dovolenku...

minius
19. feb 2010

babenky ja len tak narychlo akosi stale nemam cas konikovat ale uz o tyzden idem na matersku tak budem iba konikovat; pripravovat a vela vela chodit aby si v tom brusku maly nejako neprizvikol, tunak je vela prihod ze baby este aj prenasaju a to pocujem z kazdej strany 😖

A co je S Tantamkou a Gretkou?

minka21
19. feb 2010

ahojky,tak vcera som prisla domov,hned som zacala liecit to sitie,lebo to strasne boli,ale baby odporucam si kupit chlorophyl taka zelena vodicka,uzasne to ukludni,potom do nemocnice si pribalte Rosalgin,budu vam kazat aby ste si tu rano tym macali,tiez to pomoze,inak hroza des ked treba este aj mlieko odstriekavat ani sadnut ani lahnut nic,a v tej nemocnici brutalne matrace,takze som sa cosi nadepkovala,ale vy budete mat malicke a bude vam papkat samo,

inak riesil sa tu klystir!baby najprijemnejsia vec z celeho porodu!!nechcem strasit,ale potom si poviete ze riesit nejaku hadicku v zadku je to najmenej ked pridu tie porodne bolesti,a ked tie tlaky tak aspon sa tam cela nedo...

no nasa Vaneska dnes uz bola menej pod liekmi,aj ustockami pohla aj ruckou nozicko!bolo to uzasne,lebo vzdy tam len tak lezala,bez pohnutia a len chrckala pri tom pumpovani,ale ze dnes jej odpoja pristroje a bude mat len kanylu s kyslikom,ze sa jej to polepsilo,takze som stastna!len na druhej strane jej na sone hlavicky zistili krvacanie ale slabe,a ze to je u takychto rizikovych novorodencov normalne,len treba aby sa to vstrebalo,ze jej davaju aj lieky na vyvoj nervov a podobne,takze dalsia vec co teraz sa modlim aby nam zajtra povedali ze je to dobre,

a co sa stalo so zuzkouu?tamtamka a maxik?nemam vobec prehlad

fleury
19. feb 2010

moni hehe presne tak, vyzeram ako pavuk 😀 dr sa tesila po mojom otehotneni, ze konecne priberiem, no ja som dala dole este 3 kila v prvych mesiacoch pri nevolnostiach 😝

civi no dufam, ze sa tej hypotyreozy zbavime vsetky po porode, ze to len teraz nam drobci odoberaju 😉

fleury
19. feb 2010

minka no super, ze sa to zlepsuje!!!!

a ako dlho si vlastne rodila? epi ti asi nepichali, ze?

minka21
19. feb 2010

a este ked vam daju v nemocnici zelezo tak ho nejedzte!!!!brutalne z toho zapeka!!!a potom vas domov nepustia ak ste neboli na stolici,ja som si jednu tabletu blba dala,a som vedela co bude ze z toho nepojdem na stolicu isto,tak som klamala ze som na stolici bola a ked som doma bola tak som mala pocit ze druhy krat rodim!!!fakt to nie je sranda,

idem skkkusit hodit fotky malej do pc a dam do albumu

civavava
autor
19. feb 2010

ahooj minka, drzte sa, malinkej posiem vela sily! 😵

minius, super ze si sa ozvala 🙂

zuzka a maxik su v poriadku, tantamka ide v pondelok do nemocky, mala Gretka ma stale 1300g tak idu zistovat , preco nerastie.... 😔

fleury, dufajme, nexce sa mi brat euthyrox cely zivot 😖 😠

zuzkabar1983
19. feb 2010

Minka Ahooj. Tesim sa, ze Vaneskin stav sa zlepsuje a verim, ze aj nadalej bude. Isto je to bojovnica velka! 🙂

civavava
autor
19. feb 2010

minkaa, super, daj fotecky a budeme mat v albume Aprilovky prve babanko 🙂 😵

civavava
autor
19. feb 2010

minka a mas mliecko? nebol s tym problem??

zuzkabar1983
19. feb 2010

Minka, Tantamke sa skratil krcok a zacala sa aj otvarat a spominala aj to, ze sa jej zmensuje mnozstvo plodovej vody ..... tak mozno pojde Gretka na svet skor ...

kika29
19. feb 2010

minka no konečne sme sa ťa dočkali 🙂 všetko dobre vám prajem a vela na vás myslím. vyboskávaj Vanesku aj za nás a že ju pozdravujeme 🙂

fleury
19. feb 2010

hlavne, ze uz to mas za sebou a doma ti to pomoze hlavne psychicky, Vaneske tym tiez pomozes, ked za nou budes chodit kludnejsia 🙂

moni
19. feb 2010

minka, drzte sa! ty sa rychlo zahoj, a mliecko nech sa pusti poriadne aby mala mohla dobehnut vahu 😵

minius, ani tu sa deti nejako neponahlaju 😅 tak snad sa tie nase odtial vytrepu 😀

minka21
19. feb 2010

no ja som Vanesku este nedrzala,ani som ju nepohladkala nic,este na tom nie je tak dobre,ale hadam o tyzden dva nam ju daju aj prebalit pohladkat,

tie fotky skusam ,len nemozem najst kabel od mobilu,tak to skusim cez druhy,tak to potrva

civav mliecko som si stale pekne masirovala prsniky a snazila sa kazde tri hodiny nieco nakvapkat,ale teraz sa to rozbehlo,kupila som si aj odsavacku a tou to ide super,dnes som to konecne rozbehla tak na jedno striekanie sme nazbierali 70ml!co predtym som aj dve hodiny kvapkala a nemala som sancu!takze som kludnejsia

babule dik za drzanie palcekov!!!

fleur ty ako?vsetko mate v poriadku?

fleury
19. feb 2010

minka
no ja mam buduci tyzden poradnu, som zvedava ci ma nestrcia do nemocky, ten steh furt citim, mala nanho tlaci
a zhorsil sa mi krvny obraz, tak ma supli na hematologiu, dnes som mala mat vysledky, ale nedvihali mi 😠
To zelezo ma tiez zapchava, takze aj steh sa vdaka tomu napina, ked tlacim na vecku

ako ti ten porod vlastne prebiehal? na to, ze si tam lezala otvorena si sa dost vytrapila, ze?

a sa tesim na fotky malickej, som zvedava aku velku bambulku mam v brusku, mali rovnake vahy a aj terminy sme mali rovnake skoro 🙂

alicc
19. feb 2010

minka tiež sa pridávan k babám a držím palce malej bojovníčke, nech je rýchlo všetko tak ako má a môžete si ju odviezť domov 😉

tarinka333
19. feb 2010

Minka, som velmi rada, ze malickej sa polepsilo. Uz len par dni a budes ju drzat v naruci, velmi sa s Vami tesim, ze sa polepsilo. Tesim sa na fotecky 🙂

stanusa
19. feb 2010

minka super, ze si sa ozvala, velmi drzime palce nech ste v poriadku s malinkou 🙂
to je super, ze sa pomalicky vyvija a treba verit, ze vsetko bude fajn

cheerlady stitnu zlazu mam chvalabohu v poriadku, ale na pravej strane sa mi pocas tehu vytvorila cysta. oproti novembru sa nezvacsila, ale moze prasknut alebo zakrvacat pri porode, tak preto ten cisarsky. no a co je najhorsie, tak lekarka navrhuje operaciu - vybratie aj so zlazou, ked bude mat maly asi rok ☹ 😒

aktakk
19. feb 2010

Ahojte, tak mne sa zas dari. Opat som zmazala vsetko co som napisala

Minka- drzime pasticky, to je dobre ze je lepsie, neboj malicka to vsetko dobehne. 😉

Moni- krasne sny mam ja, to je pravda. to je tym, ze si neviem stale kocar vybrat, preto mi sisi z toho... 😀 .

Inak ako sa tak divam, tak ja som mala mat v podstate s Kiwi prve aprilove babatka, tj. 1.aprila a zda sa, ze nas vela kociek predbehne. Ale hlavne nech sa zdravia deticky zdravucke.

Kiwi- inak ten posun terminu, to je podla mna smiesne. A keby sa ti narodi 1.aprila, tak ti napisu do rodneho listu 2.ho alebo ako? co je na tom nechapem.

stanusa
19. feb 2010

aktakk podla posledneho sona sa pripajam k 1. 4. ale hugo sa volat nebude 😀

minius
19. feb 2010

Minka aj ja sa pripajam k gratulaciam hlavne nech ste obe zdravucke a malickej vela mliecka 😉

Civa aj tebe sa to krati 😀 od buduceho tyzdna iba o mesiac tak urcite uz pocitas dni.

Babenky ak ste niektora v kontakte s Tamtamkou tak jej povedzte ze aj my na a Gretku myslime a ze nech vydrzia este zopar tyzdnov!

kiwinka
19. feb 2010

aktakk, no to je logika 🙂 s tym TP,,,uz sme to vcera skonstatovali aj s moni 😀

minka drzime palceky, aby malinka pekne rastla a aby Vam uz len dobre dobre dobreee! 😉

minka21
19. feb 2010

neviete ako upravim velkost fotky???

kika29
19. feb 2010

viem že sa to tu už preberalo ale mňa dnes tak silno začala páliť záha že ma to rozčuluje aneviem čo mám zjesť . Pomooooooooooooooooooooooooooc poradte mi niečo prosím 😝 😝 Fatru nemám.

fleury
19. feb 2010

minka
otvor si microsoft office picture manager, tam to najdes..pokial nemas nejaky program v kompe na upravu fotiek

fleury
19. feb 2010

kika mne pomahaju mandle

minius
19. feb 2010

kika a mandle nemas? Mne to vzdy pomoze na zahu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre